Jump to content

[Gr] Για την ιστορία με τα τζάμια.


VeGe

Recommended Posts

Υπάρχει κανόνας που να λέει ότι τρως smite για κάτι που ίσως υπονοείς; Και λέω ίσως γιατί φρόντισα πολύ καλά αυτά που θα πω να μην περνάνε τα όρια αλλά ταυτόχρονα να φαίνεται toxic στο μυαλό τoυ μέσου mxc user που οι περισσότεροι στη γύρα γνωρίζουν σε τι επίπεδα βρίσκεται.

 

Δεν γνωριζω τι εγινε και δεν με ενδιαφερει κιολας αλλα αυτο το ποστ "its just too OP"

Link to comment
Share on other sites

Λέγε μωρή κουράδα γιατί έχω φάει Dekarma.

 

Πες μου παραβίασες αυτόν τον κανόνα και δείξε μου τον κανόνα και το ποστ στον οποίον τον παραβιάζω.

 

 

Το ποστ

Θα σπάσω τη τζαμαρία του δωματίου των γονιών σου και θα πλαγιάσω πλάι της.

Και όταν γυρίσεις από τη δουλειά θα σου πάρω το 50ευρώ και θα της δώσω τα 25 για τις υπηρεσίες της και τα άλλα 25 θα τα πιω μπύρες στην υγεία σου.

Ο κανόνας

• Για προσωπικούς καυγάδες ούτε να το σκέφτεστε. Αν έχετε ψυχολογικά να πάτε να τα αραδιάζετε αλλού.

      • Μιας και εδώ έχουμε αφήσει πιο ελεύθερα τα μέλοι να βρίζουν σε γενικά απλές γραμμές, μην πάρετε τα πάνω σας και αρχίσετε τις παναγίες. Ξέρετε όλοι σας πως καταλήγετε.

Link to comment
Share on other sites

Το ποστ Ο κανόνας

Ωραία εφόσον ισχύει αυτός ο κανόνας και ο Nevermore πρέπει να φάει dekarma.
Link to comment
Share on other sites

Ωραία εφόσον ισχύει αυτός ο κανόνας και ο Nevermore πρέπει να φάει dekarma.

Είπα ότι θα τσεκάρω τα replies του αργότερα, μπορώ να έχω link?
Link to comment
Share on other sites

σου βάλανε και δύσκολα

Ορίστε.

μήπως  έχεις δουλέψει ποτέ στην ζωή σου να δεις πως βγαίνουν τα χρήματα? είσαι πόσο χρονών και ακόμη ζητάς από την μαμά για να αγοράσεις καπότες για τις γκόμενες που δεν έχεις

ψευτό μαγκες ολοι

ρε μπούλη τράβα να διαβάσεις να περάσεις κανα μάθημα που θα φορτωθείς στους καημένους τους γονείς σου μέχρι τα 30 γιατί πάω στοίχημα ούτε στρατό δεν έχεις πάει για να πάρεις ένα χαρτί που θα το βάλεις στον κώλο σου μετά ... όλη μέρα mxc να τσακώνεσαι με τον προγραμματιστή χωρίς να έχεις ιδέα τι γίνεται εκεί έξω .. μαμούχαλο

 

Link to comment
Share on other sites

μήπως  έχεις δουλέψει ποτέ στην ζωή σου να δεις πως βγαίνουν τα χρήματα? είσαι πόσο χρονών και ακόμη ζητάς από την μαμά για να αγοράσεις καπότες για τις γκόμενες που δεν έχεις

ψευτό μαγκες ολοι

ρε μπούλη τράβα να διαβάσεις να περάσεις κανα μάθημα που θα φορτωθείς στους καημένους τους γονείς σου μέχρι τα 30 γιατί πάω στοίχημα ούτε στρατό δεν έχεις πάει για να πάρεις ένα χαρτί που θα το βάλεις στον κώλο σου μετά ... όλη μέρα mxc να τσακώνεσαι με τον προγραμματιστή χωρίς να έχεις ιδέα τι γίνεται εκεί έξω .. μαμούχαλο

 

Τι το προσβλητικο εχει αυτο?Μπορει να ειναι αληθεια ή μπορει να μην ειναι αλλα προσβλητικο δεν ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Τι το προσβλητικο εχει αυτο?Μπορει να ειναι αληθεια ή μπορει να μην ειναι αλλα προσβλητικο δεν ειναι.

Τι λες μωρέ μαλάκα που δεν είναι προσβλητικό; Μίλησα εγώ για το τι κάνει στην προσωπική του ζωή και για το αν τον ταϊζει η μάνα του και ο πατέρας του; Στα αρχίδια μου στη τελική.
Link to comment
Share on other sites

Αυτός τα ξεκίνησε όλα και αυτός πρέπει να φάει το dekarma όχι ο VeGe ή αν είναι να φάνε και οι δύο αλλιώς θα ναι άδικο.

Link to comment
Share on other sites

Τι λες μωρέ μαλάκα που δεν είναι προσβλητικό; Μίλησα εγώ για το τι κάνει στην προσωπική του ζωή και για το αν τον ταϊζει η μάνα του και ο πατέρας του; Στα αρχίδια μου στη τελική.

 

Μαλακας? Ο.Ο σαgε

 

 

Γεμισαμε με γαμιαδες  στο mxc. U.U 

Link to comment
Share on other sites

Μαλακας? Ο.Ο σαgε

 

 

Γεμισαμε με γαμιαδες  στο mxc. U.U 

Αυτό λέω και εγώ επειδή τον άλλον τον χτυπάνε σπίτι του έχει δικαίωμα να με προσβάλει σε προσωπικό επίπεδο.
Link to comment
Share on other sites

Μα την αληθεια ελεγε ¨Μην λεμε μαλακιες μεταξυ μας τωρα σου ειπε οτι δεν ξερεις τι ειναι δουλεια και οτι σε στυριζουν οι γονεις σου ακομα  και απαντησες ΝΑΙ επειδη σπουδαζεις κλπ κλπ

 

Τα λεω καλα μεχρι τωρα?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...