Jump to content

What's the best place for vacation?


pav1809

In your opinion what's the best place to travel for vacation?  

58 members have voted

  1. 1. In your opinion what's the best place to travel for vacation?

    • London
      1
    • Paris
      0
    • New York
      2
    • Canada
      0
    • Italy
      1
    • Spain
      6
    • Exotic islands
      10
    • Iceland
      3
    • Greece
      30
    • Else
      5


Recommended Posts

Las Vegas  :-beep- yeah:

 

Απλα για να ξες θες τουλαχιστον 6-7 χιλιαδες ευρω για ενα τετοιο ταξιδι.

Επισης προτεινω καλοκαιρινες εκδρομες που διοργανωνονται απο γραφεια. Το κοστος τους ειναι 3.000€ + φορους + οτιδηποτε αλλο(φαγητο,δωρα,κλπ.) οποτε ειναι αρκετα λεφτα αλλα ειναι 12ημερο σε Λος Αντζελες, Βοστωνη, Νεα Υορκη και βολτιτσα στο Γκραν Κανυον. ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισης για κατι φθηνο και καλο για χειμωνα θα προτεινα Bansko(Βουλγαρια) και για καλοκαιρι θα προτεινα Παναμα ειναι πραγματικα υπεροχο μερος αλλα και αρκετα επικινδυνο σε σημειο να μην σε αφηνουν απο το ξενοδοχειο να βγεις μονος σου εξω. Εχω παει και στα 2 και ειναι υπεροχα ειδικα στον Παναμα ειναι μαγευτικα και λογω του νομισματος τους οι τιμες ειναι σχετικα χαμηλες.

Ασχετο αλλα σαν κυριο νομισμα πλεον ο Παναμας εχει το δολαριο. ;)

Και επισης για φθινοπωρο ή ανοιξη προτεινω Αιγυπτο .. ειναι πολυ όμορφα ειδικα στο Κάιρο και στην Αλεξανδρεια. Και το κοστος ενος 7ημερου ταξιδιου μαζι με ολα και οτι ξοδεψεις το μεγιστο που μπορει να φτασει ειναι 500€ ..

toso fthna aigypto? dn t perimena, exw akousei exei polla entoma omws k dn mporw file m xD asxeto alla kata pasa pi9anothta polonia to kovw gia xeimwna ;) an paw 9a sas pw entipwseis

Link to comment
Share on other sites

toso fthna aigypto? dn t perimena, exw akousei exei polla entoma omws k dn mporw file m xD asxeto alla kata pasa pi9anothta polonia to kovw gia xeimwna ;) an paw 9a sas pw entipwseis

Μπα δεν εχει εντομα .. :)

Περιμενω εντυπωσεις αν πας Πολωνια. Δεν εχει τυχει να παω ακομη αλλα σιγουρα θα παω καποτε .. Ενα στοχο εχω να γυρισω τον κοσμο και πιστευω οτι θα τον πετυχω καποτε. Αλλα ειμαι αρκετα ικανοποιημενος γιατι εχω γυρισει αρκετες χωρες και ειμαι ακομη 20 χρονων.  ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν εχει εντομα .. :)

Περιμενω εντυπωσεις αν πας Πολωνια. Δεν εχει τυχει να παω ακομη αλλα σιγουρα θα παω καποτε .. Ενα στοχο εχω να γυρισω τον κοσμο και πιστευω οτι θα τον πετυχω καποτε. Αλλα ειμαι αρκετα ικανοποιημενος γιατι εχω γυρισει αρκετες χωρες και ειμαι ακομη 20 χρονων.  ;)

K egw to idio oneiro exw!!!! kai oneiro 9a meinei dhladh gt 9elei polla lefta g na pas pantou , mono austria germania k italia exw paei :PPPPPP

Link to comment
Share on other sites

K egw to idio oneiro exw!!!! kai oneiro 9a meinei dhladh gt 9elei polla lefta g na pas pantou , mono austria germania k italia exw paei :PPPPPP

:not bad:

 

Εγω εχω παει Βουγλαρια, Σκοπια, Τουρκια, Ιταλια, Αιγυπτο, Αμερικη, Παναμα, Κορεα, Ολανδια, Γερμανια και Γαλλια.  ;)

Και εχω γυρισει σχεδον ολοι την Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

:not bad:

 

Εγω εχω παει Βουγλαρια, Σκοπια, Τουρκια, Ιταλια, Αιγυπτο, Αμερικη, Παναμα, Κορεα, Ολανδια, Γερμανια και Γαλλια.  ;)

Και εχω γυρισει σχεδον ολοι την Ελλαδα.

Apta 12 taksideues? :P Makari n mporesw k egw na paw :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...