Jump to content

«Σίγησε» το Indymedia ?


Dir50

Recommended Posts

well epeidi mou aresei na eimai antikeimenikos

tpt sto internet den prepei na kleisei... i logokrisia den pernaei sto internet

ti einai anarxiko ti neonazi ti an uparxei kati allo

maswnika,kom-beep-istika,anarxika uparxoun, twra sto facebook ekleisan diafores selides xrusaugitwn

pisteueis esu itan swsto?

Μα προφανώς πιστεύω στην ελευθερία και όταν ειχαν κλείσει και τις σελίδες στο fb τους είχα πει ότι είναι μαλάκες και το μόνο που καταφέρνουν είναι να ενισχύουν τη Χρυσή Αυγή(και τον εκάστοτε χώρο που πλήγουν με λογοκρισία). Και ούτε στο indymedia ανέφεραν ποτέ να κλείσει κάποιο ακροδεξιό site/blog(ίσα ίσα που έμπαιναν σε κάποια και μιλούσαν νομίζω κάτι σε war3 ήταν αυτό το σάιτ που σου λέω).
Link to comment
Share on other sites

Τι θα έλεγε ο φασίστας μπάτσος, παρεπιπτόντως επειδή δε συμφωνείς με ό,τι γράφει το indymedia δεν πάει να πει ότι πρέπει να κλείσει, just sayin.

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα μου χαλάσει τη μέρα αυτή η παπαριά που είπες; Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα κάτσω να στεναχωρηθώ από μια παπαριά που τη λέει κάθε μπαφιασμένο αναρχίδι; Και που το είπες... και;;; Χέστηκε η φατμέ στο γενιτζαμί. Η δικιά μου η μέρα μια χαρά συνεχίζεται και εσύ χαλάς τη ζωή σου κυνηγώντας κάτι που ποτέ δεν θα γίνει.
Link to comment
Share on other sites

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα μου χαλάσει τη μέρα αυτή η παπαριά που είπες; Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα κάτσω να στεναχωρηθώ από μια παπαριά που τη λέει κάθε μπαφιασμένο αναρχίδι; Και που το είπες... και;;; Χέστηκε η φατμέ στο γενιτζαμί. Η δικιά μου η μέρα μια χαρά συνεχίζεται και εσύ χαλάς τη ζωή σου κυνηγώντας κάτι που ποτέ δεν θα γίνει.

Μετά αναρωτιέσαι γιατί σε καίνε.
Link to comment
Share on other sites

Μετά αναρωτιέσαι γιατί σε καίνε.

Για το μόνο που αναρωτιέμαι είναι γιατί δεν μπαίνουν οι δικοί μας στα σπίτια σας να τελειώνουμε. Αλλά βλέπεις παίζονται πολλά συμφέροντα γιαυτό είστε ακόμα λάσκα.
Link to comment
Share on other sites

Για το μόνο που αναρωτιέμαι είναι γιατί δεν μπαίνουν οι δικοί μας στα σπίτια σας να τελειώνουμε. Αλλά βλέπεις παίζονται πολλά συμφέροντα γιαυτό είστε ακόμα λάσκα.

Ναι φαίνεται ότι παίζουν πολλά συμφέροντα υπέρ των αναρχικών από το ξύλο που τρώνε στα κρατητήρια και το πόσο εύκολα τους ξεφτιλίζουν δημοσιεύοντας φωτογραφίες τους.

 

Πάντως χαίρομαι που έχουμε βρει ποιοι φταίνε για την κατάσταση, οι μετανάστες και οι αναρχικοί! Και λυπάμαι που υπάρχουν ηλίθιοι που τολμάνε και αντιτίθενται στους εθνικούς ευεργέτες μας!

Link to comment
Share on other sites

Ναι φαίνεται ότι παίζουν πολλά συμφέροντα υπέρ των αναρχικών από το ξύλο που τρώνε στα κρατητήρια και το πόσο εύκολα τους ξεφτιλίζουν δημοσιεύοντας φωτογραφίες τους.

 

Πάντως χαίρομαι που έχουμε βρει ποιοι φταίνε για την κατάσταση, οι μετανάστες και οι αναρχικοί! Και λυπάμαι που υπάρχουν ηλίθιοι που τολμάνε και αντιτίθενται στους εθνικούς ευεργέτες μας!

Με δύο συγγενείς για μάρτυρες έχεις φύγει απευθείας για εγκλεισμό.
Link to comment
Share on other sites

Με δύο συγγενείς για μάρτυρες έχεις φύγει απευθείας για εγκλεισμό.

Καλά εσένα και το μισό σώμα σας αν σας περάσουν από τα ψυχικά τεστ που θα έπρεπε να σας περνάνε θα ήσασταν με ζουρλομανδύα και βαριά χάπια.
Link to comment
Share on other sites

Καλά εσένα και το μισό σώμα σας αν σας περάσουν από τα ψυχικά τεστ που θα έπρεπε να σας περνάνε θα ήσασταν με ζουρλομανδύα και βαριά χάπια.

Βλέπω ξέρεις από ζουρλομανδύες και βαριά χάπια. Άντε με το καλό να πάρεις και συ σειρά.
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ξέρεις από ζουρλομανδύες και βαριά χάπια. Άντε με το καλό να πάρεις και συ σειρά.

Και εγώ ; Το ξερα ότι κάτι παίρνεις.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ; Το ξερα ότι κάτι παίρνεις.

Το τι παίρνει ο καθένας φαίνεται. Μια φορά στο τόσο μπαίνω και κάθε φορά είσαι χειρότερα από την προηγούμενη.Δεν είναι κατάσταση αυτή.
Link to comment
Share on other sites

Το τι παίρνει ο καθένας φαίνεται. Μια φορά στο τόσο μπαίνω και κάθε φορά είσαι χειρότερα από την προηγούμενη.Δεν είναι κατάσταση αυτή.

Όντως φαίνεται το τι παίρνει ο καθένας, γιατί δε δικαιολογείται με αυτήν την κατάσταση να σαι ένας αμετανότητος μπάτσος.
Link to comment
Share on other sites

Όντως φαίνεται το τι παίρνει ο καθένας, γιατί δε δικαιολογείται με αυτήν την κατάσταση να σαι ένας αμετανότητος μπάτσος.

Σοβαρά μιλάς τόση ώρα; Αμετανόητος σε τι;
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά μιλάς τόση ώρα; Αμετανόητος σε τι;

Ναι μιλούσα σοβαρά για ζουρλομανδύες, συγκεντρώσου μωρέ μαλάκα.

 

Σε πολλά που τα χουμε χιλιοαναλύσει δε ξαναμπαίνω σε αδιέξοδες συζητήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μιλούσα σοβαρά για ζουρλομανδύες, συγκεντρώσου μωρέ μαλάκα.

 

Σε πολλά που τα χουμε χιλιοαναλύσει δε ξαναμπαίνω σε αδιέξοδες συζητήσεις.

Μήπως θες όντως εγκλεισμό;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως θες όντως εγκλεισμό;

Θα το επιδίωκα τώρα που δε θα χω ούτε να φάω, πιστεύεις θα με δεχτούν;
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...