Jump to content
  • 0

[Help] Δεν μπορώ να βάλω custom armors .


spartakos77

Question

Όπως αποκαλύπτει και ο τίτλος , προσπάθησα να βάλω custom armor στον server μου αλλά απέτυχα ....

 

Το πρόβλημα είναι το εξής :

 

Όταν με το L2 FileEdit προσπαθώ να αλλάξω το armorgrp.dat ή το ItemName-e.dat όταν πατάω "Save and Encrypt " και μετά 413 μου βγάζει error ....

 

Έχει κανείς καμία ιδέα τι παίζει ;

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Όπως αποκαλύπτει και ο τίτλος , προσπάθησα να βάλω custom armor στον server μου αλλά απέτυχα ....

 

Το πρόβλημα είναι το εξής :

 

Όταν με το L2 FileEdit προσπαθώ να αλλάξω το armorgrp.dat ή το ItemName-e.dat όταν πατάω "Save and Encrypt " και μετά 413 μου βγάζει error ....

 

Έχει κανείς καμία ιδέα τι παίζει ;

logika kapio miss or kapio EXTRA kai dn mporei na asto diabazei. kalo 8a itane na ta kaneis 1-1 add kai oxi c/p olo to line
Link to comment
Share on other sites

  • 0

φίλε μου έχεις γεμίσει το section με τοπικ για βοήθεια ...

εδώ είναι για να κάνεις ποστ τα shares σου!

το σωστό section είναι αυτό!

την επόμενη φορά διάβασε τα rules πριν ποστάρεις

 

 

MOVED!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

φίλε μου έχεις γεμίσει το section με τοπικ για βοήθεια ...

εδώ είναι για να κάνεις ποστ τα shares σου!

το σωστό section είναι αυτό!

την επόμενη φορά διάβασε τα rules πριν ποστάρεις

 

 

MOVED!

 

Ok συγγνώμη λάθος μου :P

 

logika kapio miss or kapio EXTRA kai dn mporei na asto diabazei. kalo 8a itane na ta kaneis 1-1 add kai oxi c/p olo to line

 

Τα δοκίμασα και ένα ένα και δεν έπιασε . Μετά δοκίμασα να κάνω μόνο το ένα custom item paste και πάλι δεν δούλευε . Μετά δοκίμασα να τα αντιγράψω με το χέρι αλλά για άλλη μια φορά δεν δούλεψε ...

Είναι σαν να αρνείται το system να αλλάξει xD Αν και όταν αλλάζω κάποιο ήδη υπάρχων item δεν υπάρχει πρόβλημα . Το πρόβλημα φαίνεται να είναι μόνο όταν βάζω κάποια νέα σειρά στο αρχείο ... δεν έχω ιδέα τι παίζει :P

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Λύθηκε το πρόβλημα... Τελικά έπρεπε να αφήσω μια κενή γραμμή στο τέλος του αρχείου  :poker face:

 

( Το λέω για όσους δουν το post μου και έχουν την ίδια απορία !! )

 

Κάντε lock το post κάποιος αν μπορείτε ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...