Jump to content

sat1on and pitbull = scamer


klepika

Recommended Posts

wriste na deis ti blakas eisai!kaneis kai report atoma pou den prepei!kai egw phga na se help kai tis idies blakies m eleges kai emena pitsiriko!ante gia nani gt exeis ma8hma aurio!

Link to comment
Share on other sites

Gia na katalabetai ligo gia ti pitsiriko kai asxeto paidaki milame pou to mono pou kserei einai na kanei report xwris na kserei pou tou pane ta tessera!

 

[7:02:40 μμ] l2server: den kserw kala apo l2

[7:02:49 μμ] l2server: eidika apo stthsimo server

[7:03:01 μμ] l2server: mphka na diabasw alla den katalabaina

[7:03:40 μμ] l2server: kai auto pou 8elw einai na mpei kapoios sto pc na mou taftiaksei ola kai na douleuoun

[7:03:57 μμ] l2server: ama den mporeis mou exoun kanei kai alloi pm

[7:04:10 μμ] l2server: kai tous rwthsa kai mporoun

[7:04:25 μμ] l2server: enas mou deinei ton pack tou l2club

Link to comment
Share on other sites

to 8ema einai allo hli8ie egw mporei na mhn 3erw apo l2 gi auto alloste mphka edw...gia na ma8w....esena poios einai o rolos sou na scamareis tous noobs???opoios diabazei th sunomilia katalabainei oti eisai scammer...kai authn thn stigmh prospa8eis na allakseis 9ema....egw mporei na eimai noobb alla esu eisai enas apotuxhmenos scammer!!!!xaxaxaxaxaxaxax

Link to comment
Share on other sites

re skata exeis sto kefali sou opoios diabasei thn sunomilia pou ginete s auto to report katalabainei ti eiste....den ka8omai na asxoloume allo...alla ka8omai kai skeftomai poios einai pio noobas autos pou den 3erei l2 h autos pou den mporei na scamarei ena nooba?????/thn apanthsh thn afhnw sthn krish sas...

Link to comment
Share on other sites

to 8ema einai allo hli8ie egw mporei na mhn 3erw apo l2 gi auto alloste mphka edw...gia na ma8w....esena poios einai o rolos sou na scamareis tous noobs???opoios diabazei th sunomilia katalabainei oti eisai scammer...kai authn thn stigmh prospa8eis na allakseis 9ema....egw mporei na eimai noobb alla esu eisai enas apotuxhmenos scammer!!!!xaxaxaxaxaxaxax

 

Pitsiriko gia na sou dwsw na katalabeis giati eisai polu mikros mallon akoma to na peis  kapoion scammer shmainei oti sou efage lefta egw mazi sou pote den ekana kati tetoio gia ton logo pws den ta brhkame giati itheles na sou dwsw prwta to pack kai auto den to kanw eidika se ena member pou den einai trusted edw mesa an htane kapoios allos trusted person apo edw nai isws to ekana pustepseme pitsiriko kako den mporeis na mou prokaleseis emena to mono pou kaneis twra einai na geliopioise kai na me kaneis na gelaei me oles autes tis tis arloumpes pou les!!!! sunexise ki allo me kaneis na gelaw perissotero!

Link to comment
Share on other sites

Pitsiriko gia na sou dwsw na katalabeis giati eisai polu mikros mallon akoma to na peis  kapoion scammer shmainei oti sou efage lefta egw mazi sou pote dene kana kati tetoio gia ton logo pws den ta brhkame giati itheles na sou dwsw prwta to pack kaia uto den to kanw eidika se ena member pou den einai trusted edw mesa an htane kapoios allos trusted person apo edw nai isws to ekana pustepseme pitsiriko kako den mporeis na mou prokaleseis emena to mono pou kaneis twra einai na geliopioise kai na me kaneis na gelaei me oles autes tis tis arloumpes pou les!!!! sunexise ki allo me kaneis na gelaw perissotero!

 

Link to comment
Share on other sites

Well, with DJTIESTO we had a couple of legit deals recently.

He went first and everything went smoothly.

 

I don't think he's scammer..

Link to comment
Share on other sites

Den prokeitai na kanw se kanenos anwrimou pitsirikou opws einai auto to paidaki thn xarh na xalasei auto pou eimai,exw mathei sthn zwh mou na eimai ntompros kai komple+swstos stis upoxrewseis mou,tcpa ty pitsiriko pou me ekanes na gelasw braduatika me ta wraia asteia sou na se kala!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock