Jump to content

[HELP]Ενοχλητικό πρόβλημα του υπολογιστή


roudiSs

Recommended Posts

Κάθε φορά που ανοίγει ο υπολογιστής μου διαγράφονται μερικά αρχεία  απο το C:/ καθαρίζει η επιφάνεια εργασίας κτλπ , επίσης μου λέει πως είμαι συνδεδεμένος με ένα προσωρινό profile.

 

Μήπως κάποιος γνωρίζει κάτι ; θα το εκτιμούσα  :)

 

 

Δώσε μας περισσότερες πληροφορίες για το λειτουργικό σύστημα που τρέχεις και τι χρήση του υπολογιστή κάνεις για να μπορέσουν να δοθούν όσο πιο κατατοπιστικές απαντήσεις.

 

windows 7

 

τον υπολογιστή τον χρησιμοποιώ περισσότερο για παιχνίδια και κατεβάζω μπόλικο πράγμα απο παιχνίδια πάντα!

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που ανοίγει ο υπολογιστής μου διαγράφονται μερικά αρχεία  από τον σκληρό δίσκο μου ©, καθαρίζει η επιφάνεια εργασίας και τα λοιπά, επίσης μου λέει πως είμαι συνδεδεμένος με ένα προσωρινό profile.

Μήπως κάποιος γνωρίζει κάτι; Θα το εκτιμούσα. :)

Δώσε μας περισσότερες πληροφορίες για το λειτουργικό σύστημα που τρέχεις και τι χρήση του υπολογιστή κάνεις για να μπορέσουν να δοθούν όσο πιο κατατοπιστικές απαντήσεις.
Link to comment
Share on other sites

έγινε!

Δεν χρειάστηκε να κάνεις το post μου, quote στο main. :P

Τέλος πάντων.

 

Μήπως τελευταία κατέβασες κάποιο υλικό που ήθελες για κάποιο παιχνίδι ή κάτι για τον υπολογιστή σου και να σου το επισήμανε ως κακόβουλο;

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάστηκε να κάνεις το post μου, quote στο main. :P

Τέλος πάντων.

 

Μήπως τελευταία κατέβασες κάποιο υλικό που ήθελες για κάποιο παιχνίδι ή κάτι για τον υπολογιστή σου και να σου το επισήμανε ως κακόβουλο;

ναι ήταν το photoshop adobe cs6 αλλά δεν το κατέβασα πήγα να το κάνω install (το είχα κάνει προ καιρό αλλά ήταν trial) και μου το έβγαλε ως κακόβουλο .
Link to comment
Share on other sites

Ναι ήταν το photoshop adobe cs6 αλλά δεν το κατέβασα πήγα να το κάνω install (το είχα κάνει προ καιρό αλλά ήταν trial) και μου το έβγαλε ως κακόβουλο.

Λογικά θα σου έβγαλε κάποια προειδοποίηση σχετικά με τα δικαιώματα σου ως trial για να το κάνεις activate. Ή αλλιώς να σου βγάζει προειδοποίηση δεν διαθέτεις τα κατάλληλα requirements.

Πάντως εγώ μια φορά όταν ήταν να εγκαταστήσω το εν λόγω πρόγραμμα δεν μου έβγαζε τίποτα ο υπολογιστής μου.

 

Γνώμη μου είναι να κάνεις κάποια ανασυγκρότηση/εκκαθάριση τον δίσκο σου ή κάποιο back up.

 

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα σου έβγαλε κάποια προειδοποίηση σχετικά με τα δικαιώματα σου ως trial για να το κάνεις activate. Ή αλλιώς να σου βγάζει προειδοποίηση δεν διαθέτεις τα κατάλληλα requirements.

Πάντως εγώ μια φορά όταν ήταν να εγκαταστήσω το εν λόγω πρόγραμμα δεν μου έβγαζε τίποτα ο υπολογιστής μου.

 

Γνώμη μου είναι να κάνεις κάποια ανασυγκρότηση/εκκαθάριση τον δίσκο σου ή κάποιο back up.

 

θα κάνω μια ανασυγκρότηση και θα σε ξαναπω ..
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω μια ανασυγκρότηση και θα σε ξαναπώ..

Μπορείς επίσης με την βοήθεια ενός προγράμματος (CCleaner) να απ' εγκαταστήσεις άχρηστα προγράμματα από τον υπολογιστή σου ή διάφορες εσφαλμένες παραμέτρους κατά την διάρκεια λειτουργίας του.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς επίσης με την βοήθεια ενός προγράμματος (CCleaner) να απ' εγκαταστήσεις άχρηστα προγράμματα από τον υπολογιστή σου ή διάφορες εσφαλμένες παραμέτρους κατά την διάρκεια λειτουργίας του.

τα δοκίμασα όλα και τίποτα .

 

παιδιά πρέπει γρήγορα να λύσω αυτό το πρόβλημα ^^

Link to comment
Share on other sites

Format κάνε , σε έχουν μολύνει με κάποιο πρόγραμμα όπως R.A.T και σου διαχειρίζονται αρνητικά τον υπολογιστή σου.

Link to comment
Share on other sites

Format κάνε , σε έχουν μολύνει με κάποιο πρόγραμμα όπως R.A.T και σου διαχειρίζονται αρνητικά τον υπολογιστή σου.

δεν υπάρχει κάποια εναλλακτική λύση ;  κρίμα είναι να το κάνω format , εκτός ότι δεν έχω τα windows δεν έχω και ιδέα ;/
Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα λύθηκε !!!

 

Ευχαριστώ οδοντιατρε και keepdafaith αλλά δεν είχε σχέση ευτυχώς με κάποιον ιό , αν κάποιος έχει κάποιο παρόμοιο πρόβλημα μπορει να με στείλει μήνυμα να τον βοηθησω!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Posts

    • Hello there, since i lost half k to this guy, I have to share it so others won't lose. I chose fiverr to find some dev, first 2 payments were inside the website, then he asked me kindly to continue without fiverr, I accepted since it keeps a lot of tax from both of us. We've been working on fixes for like a month, then he suggested to make the interface more nice, I accepted and send the 150$ he was asking for, but it took like a month and didn't fix it yet, I asked him to continue on tasks, he finished like 4-5 more, paid more money for these. However he asked 350$ in front for some reason for his rl and we discussed about the setup of the server, more bug-fixes etc, I trusted him and we made a deal. Since then he hasn't even answered what is the problem or what is going on. His name in discord is Mattes#2818 (sharp1que).
    • In EA FC 25⚽ (formerly known as FIFA), coins🪙 🪙 are the primary in-game currency used in the FIFA Ultimate Team (FUT) mode. Players use coins to buy packs, purchase players from the transfer market, and improve their squads by acquiring consumables such as contracts, fitness items, and position modifiers. Earning coins can be achieved through playing matches, completing squad building challenges (SBCs), trading players on the transfer market, and participating in various FUT events and objectives.   Regarding purchasing FUT 25 coins🪙 , 💯MMOGAH is often recommended as a reputable place to buy coins. MMOGAH is known for offering secure transactions, a user-friendly interface, competitive prices, and excellent customer service. They ensure quick delivery and provide various payment options, making the process smooth for users looking to enhance their FUT experience.   For more detailed information about EA FC 25 coins 🪙 and purchasing options, you can visit MMOGAH's official website and EA's terms of service regarding FUT coins.
    • do you know which are the server files ? Frozen, Acis ?
    • ¡Tu destino te llama en L2Ravage! ¡Únete a L2Ravage y desafía a los mejores! Con rates ajustados y recompensas exclusivas, tu camino hacia la gloria empieza aquí. XP/SP: x15 - Dinamica 83-85 / Drop: x5 / Adena: x5 / :Spoil: Spoil: x5 / :Quest: x2 / Epaulette: x5 / Safe Enchant: +3 Max: +16 / Att Stones: 45% / Att Crystal: 35% Crónica High Five (H5) Fecha de open: 02/08/2024 21 Horas GMT-3 Discord: https://discord.gg/yAKF4rpQEd Website: https://www.l2ravage.com/
  • Topics

×
×
  • Create New...