Jump to content

Γενικό l2j topic για βοήθεια.


Recommended Posts

Γεια σε όλους, εγώ με τον φίλο μου Dεbian σκεφτήκαμε ότι είναι ώρα να βοηθήσουμε μερικά άτομα με το l2j developing.

 

Σκεφτήκαμε να δουλεύουμε δωρεάν για τον server σας ως gm, δηλαδή να φτιάχνουμε το gameplay του server σας (zones, npc κλπ.) Επίσης, μπορούμε να σας βοηθάμε σε ότι πρόβλημα αντιμετωπίζεται ή κάτι άλλο.

 

Όποιος έχει κάποιο πρόβλημα ή θέλει βοήθεια με το gameplay ας κάνει reply από κάτω!

 

Kind regards,

 

`Romeo & Dεbian

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας θα ηθελα καποια βοηθεια σε γενικα θεμα Mod k.t.l αν θελεται επεικηνωνειστε μαζι μου ...να σας στειλω Skype...

Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash

Γεια σας θα ηθελα καποια βοηθεια σε γενικα θεμα Mod k.t.l αν θελεται επεικηνωνειστε μαζι μου ...να σας στειλω Skype...

Oti einai na ginei tha ginei panw sto topic kai se public epipedo. To topic tha ginei sticky molis apoktisei activity.

Link to comment
Share on other sites

Oti einai na ginei tha ginei panw sto topic kai se public epipedo. To topic tha ginei sticky molis apoktisei activity.

ακριβώς, όπως είπα ότι θέλετε να πείτε θα το λέτε σε αυτό το topic.
Link to comment
Share on other sites

ακριβώς, όπως είπα ότι θέλετε να πείτε θα το λέτε σε αυτό το topic.

Geia sas paidia mpravw gia to topic pou anoiksate :)

Tha ithela na rwtisw an ftiaxnetai mod i mono npc kai zones kai an i boitheia sas einai gia ola ta pack?

 

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia mpravw gia to topic pou anoiksate :)

Tha ithela na rwtisw an ftiaxnetai mod i mono npc kai zones kai an i boitheia sas einai gia ola ta pack?

 

 

μπορούμε να βοηθήσουμε σε πολλά projects αλλα πες μας τι ακριβώς θες ανάλογος τι θες εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια θελω να φτιαξω κατηγοριεσ Champion  5-6 κατηγοριες και θα τους να τους βαζω αναλογα Status μπωρειται να με Help????

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια θελω να φτιαξω κατηγοριεσ Champion  5-6 κατηγοριες και θα τους να τους βαζω αναλογα Status μπωρειται να με Help????

μπορείς να μας δώσεις περισσότερες πληροφορίες?
Link to comment
Share on other sites

Στο Related L2JavaServer ,υπαρχει ενα ειδος Champion , εδω δεν θελω ενα τετοιο θελω 4-5 περιπου διαφορετικα τα οποια θα μπορω να τους αλλαζω στατιστικα και τα ονοματα .......  Δηλαδη θα εχω 4-5 Champion διαφορετικα στατιστικα ..Δηλαδη θα εχω το ευκολο,μετριο,δυνατο,πολυ δυνατο , παρα πολυ δυνατο....

 

Προσπαθησα να το κανω με το κωδικα τον Champion αλλα δεν τον βρηκα....

Link to comment
Share on other sites

Στο Related L2JavaServer ,υπαρχει ενα ειδος Champion , εδω δεν θελω ενα τετοιο θελω 4-5 περιπου διαφορετικα τα οποια θα μπορω να τους αλλαζω στατιστικα και τα ονοματα .......  Δηλαδη θα εχω 4-5 Champion διαφορετικα στατιστικα ..Δηλαδη θα εχω το ευκολο,μετριο,δυνατο,πολυ δυνατο , παρα πολυ δυνατο....

 

Προσπαθησα να το κανω με το κωδικα τον Champion αλλα δεν τον βρηκα....

θα προσπαθήσω, δεν υπόσχομαι κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Εσυ μην κανεις ολο το mod δειξε μου πως να αρχινησω ,δηλαδη κανε μου ενα + Champion Medium  ,και τα υπολοιπα τα κανω εγω......

Link to comment
Share on other sites

Hi guys :)

Paidia thelw ean vevaia mporeite na sygkentrwsw ola ta voiced command se 1 html mporeite na ftiaksete kati tetoio gia frozen?

dld ti enow patas px .panel kai ekei na exei .online .pvp .pm ola ta command . eseis vazete 1 i 2 ta alla ta pernaw egw.

kai mprabo gia tin douleia pou kanete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...