Jump to content

Μιχαλολιάκος: Θα παραιτηθούμε ομαδικά για να προκαλέσουμε εκλογές αν… [βίντεο]


Yakuza™

Recommended Posts

1ον : Καταδικάζω κάθε ακραία πολιτική , δεν είπα ποτέ οτι ψηφίζω Χ.Α.

2ον : Το μόνο που είπα είναι οτι οι αριστεροί ανέκαθεν ήταν βολεμένοι (βλ. ΠαΣοΚ,ΚΚΕδες)

Τωρα αν εσυ εχεις ψυχολογικά προβλήματα , να πας σε γιατρό και να μην βγάζεις το άχτι σου σε φορουμ. Έχε γεια.

Α όχι.Ό,τι να ναι όλοι εδώ μέσα.

 

Α τώρα κατάλαβα ένα γαμημένο γαλάζιο κομματόσκυλο είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Α όχι.Ό,τι να ναι όλοι εδώ μέσα.

 

Α τώρα κατάλαβα ένα γαμημένο γαλάζιο κομματόσκυλο είσαι.

Οποιος διαφωνει με τους απλυτους ειναι γαμωμανος,μπασταρδος,ζωο,κομματοσκυλο κλπ κλπ.. Ιδου ποιοι ειναι οι φασιστες.. (αν ξερεις τι σημαινει φασιστας και απο που προερχεται αυτη η λεξη)

Ψωφα ρε φιλε,ειληκρινα θα κανεις μεγαλο καλο στην κοινωνια.

Και αφου εσυ και οι πακιστανοι φιλοι σου ειστε αντιρατσιστες (με τα σημερινα δεδομενα) φιλοξενηστε τα απολειφάδια στο σπιτι σας.

Ζωακια . Κανε μπε τωρα και τραβα ζητα το χαρτζιλικι απο τον βολεμενο πατερα σου

Link to comment
Share on other sites

Οποιος διαφωνει με τους απλυτους ειναι γαμωμανος,μπασταρδος,ζωο,κομματοσκυλο κλπ κλπ.. Ιδου ποιοι ειναι οι φασιστες.. (αν ξερεις τι σημαινει φασιστας και απο που προερχεται αυτη η λεξη)

Ψωφα ρε φιλε,ειληκρινα θα κανεις μεγαλο καλο στην κοινωνια.

Και αφου εσυ και οι πακιστανοι φιλοι σου ειστε αντιρατσιστες (με τα σημερινα δεδομενα) φιλοξενηστε τα απολειφάδια στο σπιτι σας.

Ζωακια . Κανε μπε τωρα και τραβα ζητα το χαρτζιλικι απο τον βολεμενο πατερα σου

Ναι γάμησε τα μας έχει βολέψει όλους, εγώ φαντάσου ακομα δε τελείωσα και έχω θέση στο δημόσιο.Η λέξη φασίστας ξέρεις πολύ καλά από που προέρχεται αφού σε χαρακτηρίζει απόλυτα.Και δεν είπα όλοι όσοι δεν είναι αριστεροί είναι φασίστες αλλά εσύ είσαι Χρυσαυγίτης οπότε είσαι.

 

Αυτή η καραμέλα για το πάρτε τους σπίτι σας έχει παλιώσει.Αλλά δεν είσαι φασίστας όταν χαρακτηρίζεις ανθρώπους σαν απαλειφάδια.

 

Ναι γάμησε τα ο πατέρας μου εδώ και 3 χρόνια είναι σχεδόν άνεργος(ελεύθερος επαγγελματίας), αλλά ντάξει είπαμε είναι βολεμένος.

Link to comment
Share on other sites

Ναι γάμησε τα μας έχει βολέψει όλους, εγώ φαντάσου ακομα δε τελείωσα και έχω θέση στο δημόσιο.Η λέξη φασίστας ξέρεις πολύ καλά από που προέρχεται αφού σε χαρακτηρίζει απόλυτα.Και δεν είπα όλοι όσοι δεν είναι αριστεροί είναι φασίστες αλλά εσύ είσαι Χρυσαυγίτης οπότε είσαι.

 

Αυτή η καραμέλα για το πάρτε τους σπίτι σας έχει παλιώσει.Αλλά δεν είσαι φασίστας όταν χαρακτηρίζεις ανθρώπους σαν απαλειφάδια.

 

Ναι γάμησε τα ο πατέρας μου εδώ και 3 χρόνια είναι σχεδόν άνεργος(ελεύθερος επαγγελματίας), αλλά ντάξει είπαμε είναι βολεμένος.

γαμω το σπιτακι σου 15χρονο ζωακι. Μαθε απο που προερχεται η λεξη φασιστας μαλακισμενο ορφανο και μετα μιλα απλυτε.

Τα κουμμουνια που εσυ περνεις πιπες ειναι οι μεγαλυτεροι δολοφονοι και φασιστες ολων των εποχων. Μαθε ιστορια μαλακισμενο καρκινιαρικο.

Και μονο τον Μαω να βαλεις , χωρις τον μπασταρδοσταλιν και τα λοιπα κουραφεξαλα (στον τσυριζα μια εκ των πολλων συνιστοσων αποκαλειται " Μαωιστες " ) εχει ξεπαστρεψει αμετρητα εκατομμηρια κοσμου.

Επισης , να ρθουμε και στο σημερα, Στην Βορειο Κορεα το βραδυ ουτε ρευμα δεν εχουν , (αλλα που να τα ξερεις αυτα εσυ , οταν ο πατερας σου ειναι πακιστανογυφτοβουλγαρος και κανεις οτι σου πει) Χωρια το οτι οταν ψωφησε ο αγαμητος "ηγετης" της βορειας κορεας , οποιος τολμησε και δεν εκλαψε στην κηδεια του εσκαβε για το υπολοιπο της ζωης του στους -20 . Μαλιστα , ενας υπουργος ΠΟΥ ΤΟΛΜΗΣΕ και ηπιε αλκοολ την μερα που ο "ΗΓΕΤΗΣ" ονοματι ΙΛ ΨΩΦΗΣΕ , Αποκεφαλιστικε.

Επισης μπορω να σου δειξω και εικονες απο ο,τι θες σχετικα με τους "αναρχοηγετες" σου μαλακισμενο. Εχετε ξεπαστρεψει τα 2/3 του πληθησμου του πλανητη επειδη διαφωνουν μαζι σας γαμωζωα

ΜΑΘΕ ΛΟΙΠΟΝ ΖΩΑΡΑ ΓΑΜΩΜΑΝΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΦΑΣΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟΥΣ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ

Αντε γιατι πολυ αερα εχεις παρει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock