Jump to content

[GR]YUGIOH


FaCeLeSsPvP

Recommended Posts

Στα ελληνικά ρε ; Πραγματικά κάτσε δες το στα ιαπωνικά με αγγλικούς υπότιτλους, είναι τέλειο.

Link to comment
Share on other sites

den paizh katse katevase apo rapidshare siga min sou anevasei knc 200 ep se mediafire j torrentz :)

 

ed: vasika exei 2 season se mediafire http://www.anime-greek.com/forums/viewtopic.php?f=5&t=1000

apo ekei ta katebazw
Link to comment
Share on other sites

Στα ελληνικά ρε ; Πραγματικά κάτσε δες το στα ιαπωνικά με αγγλικούς υπότιτλους, είναι τέλειο.

exw dei ola ta episodia p ebaze to star sta ellinika tora na katsw na ta dw sta iaopinka tha einai megali 3enera
Link to comment
Share on other sites

exw dei ola ta episodia p ebaze to star sta ellinika tora na katsw na ta dw sta iaopinka tha einai megali 3enera

Μπα πίστεψε με θα σου αρέσει πιο πολύ αλλά γούστα είναι αυτά.
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα

Οκ αγορίνα μου! Αλλά δεν καταλαβαίνω τον λόγο που αρπάχτηκες. Σου την έφαγε τριτοκοσμικός και έξυσα πληγή?

Συγνώμη τότες.

Καλά βλάκας είσαι ρε, απορώ τι εγκέφαλο πρέπει να έχεις για να βγάζεις αυτά τα  συμπεράσματα.
Link to comment
Share on other sites

Καλά βλάκας είσαι ρε, απορώ τι εγκέφαλο πρέπει να έχεις για να βγάζεις αυτά τα  συμπεράσματα.

Έλα το πέτυχα...? :(

Link to comment
Share on other sites

Έλα το πέτυχα...? :(

Καλά βλάκας είσαι ρε, απορώ τι εγκέφαλο πρέπει να έχεις για να βγάζεις αυτά τα  συμπεράσματα.

Πραγματικά, πάνε 5 λεπτά που διάβασα το reply σου και προσπαθώ να καταλάβω τι σε οδήγησε σε αυτό το συμπέρασμα. 

 

Εξήγησε μου, και όχι δεν το πέτυχες. Είναι σαν να σε ρωτάω τι ομάδα είσαι και να μου λες ότι σήμερα μαγείρεψες μουσακά.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά, πάνε 5 λεπτά που διάβασα το reply σου και προσπαθώ να καταλάβω τι σε οδήγησε σε αυτό το συμπέρασμα. 

 

Εξήγησε μου, και όχι δεν το πέτυχες. Είναι σαν να σε ρωτάω τι ομάδα είσαι και να μου λες ότι σήμερα μαγείρεψες μουσακά.

Έλα ρε, για να επιμένεις στο να απαντήσω, μάλλον το πέτυχα. Τι έγινε?

Link to comment
Share on other sites

Λες ότι προτιμάς να γαμάς από το να παίζεις yugioh, σου απαντάω ότι ο άλλος στον ελεύθερο χρόνο του κάνει ότι θέλει και εσύ μου λες ότι κάνω έτσι επειδή μου φάγαν τη γκόμενα.

 

Εεεε, κοίταξε. Συνήθως κάπου εδώ είναι που δεν συνεχίζω τη συζήτηση διότι δεν με βοηθά και ο απέναντι.

 

Link to comment
Share on other sites

Λες ότι προτιμάς να γαμάς από το να παίζεις yugioh, σου απαντάω ότι ο άλλος στον ελεύθερο χρόνο του κάνει ότι θέλει και εσύ μου λες ότι κάνω έτσι επειδή μου φάγαν τη γκόμενα.

 

Εεεε, κοίταξε. Συνήθως κάπου εδώ είναι που δεν συνεχίζω τη συζήτηση διότι δεν με βοηθά και ο απέναντι.

 

Είδες όμως, σε έκανα στα 2 τελευταία να μιλήσεις ανθρώπινα χωρίς να χαρακτηρίσεις, οπότε καταλαβαίνεις ότι και χωρίς χαρακτηρισμούς βγαίνει μία μέχρι και άκυρη, συζήτηση.

Οπότε, εδώ είναι που το κόβω και εγώ, και σου απαντώ ότι τόση ώρα απλά έκανα πλάκα.

 

Καλή συνέχεια αδερφέ Dask!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...