Jump to content
  • 0

[Help] Glow in Duels (l2j)(take a look pls)


Mit-sos

Question

exw ena provlima me ta glows an 8elete na voi8isete kitaxte edo kai meta diavaste ta

parakato:

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=248017.0

 

Ala exw vri mia lisi pou xriazete na sintaksw ena java code ala den kserw sxedon tpt apo java

mono ta vasika (na pernaw code na kanw kanena config kai stin kaliteri na pernw code pou einai gia ena pack sto alo pack) kai gia tn idea p vrika den ime sigouros an petixi opote an kserete kaliteri lisi pestetin pls!!!

 

otan foras ena bow kai meta pali ta duels sou ksanarxete i avra k apo tis dio plevres!!!

 

Kai ipa na parw ena bow na to perasw sto Weapongrp.dat meta na svisw to animation

 

(gia na min fenete to bow)

 

na perasw .xml .sql kanonika kai na valw apo ton java code opote oi pextes bgazoun ta

 

opla na kratane to 'bow' kai otan alazoun oplo na bgeni afto to aplo p kratane kai na

 

mpeni to bow gia ena sec kai meta to oplo pou 8eloun KAI otan den 8a exoun kanena

 

oplo na ka8onte sto kanonikotous position oxi etsi opos ka8onte otan kratane to bow

 

kai na barane me ta xeria!!!

 

 

mporite na me voi8isete???

PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

SSSSSSSS

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock