Jump to content

[Gr]Το τέρας του ΛΟΧ ΝΕΣ


WhoCaresMyName

Recommended Posts

ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΛΟΧ ΝΕΣ Νέα ΦΩΤΟ ντοκουμέντο ενισχύει το μυστήριο

 

1.jpg

 

ένα περίεργο πλάσμα να ξεπροβάλει από τα νερά της μυστηριώδους σκοτσέζικης λίμνης Λοχ Νες δόθηκε στη δημοσιότητα και παρουσιάζεται ως απόδειξη ότι το θρυλικό τέρας του Λοx Νες, η Νέσι όπως χαρακτηριστικά το αποκαλούν, ζει και βασιλεύει.

Αυτό τουλάχιστον ισχυρίζεται ο George Edwards, ο άνθρωπος που τράβηξε τη φωτογραφία καθώς έκανε βόλτα ένα γκρουπ τουριστών με το σκάφος του στα νερά της λίμνης.

Ο 60χρονος George αναζητά απόδειξη ζωής της μυθικής Νέσι εδώ και 26 χρόνια!

Και πλέον θεωρεί ότι είναι σε θέση να πει ότι την βρήκε.

Όπως αναφέρει η εφημερίδα Sun, ο ίδιος τράβηξε την φωτογραφία τον περασμένο Νοέμβριο, ωστόσο δεν ήθελε να τη δώσει στη δημοσιότητα πριν σιγουρευτεί ότι έχει στα χέρια του ένα διαπιστωμένο ντοκουμέντο. 

“Είμαι πεπεισμένος ότι είδα τη Νέσι, διότι πιστεύω στην ύπαρξη τέτοιων πλασμάτων. Πάρα πολλοί άνθρωποι τα έχουν δει με το πέρασμα τον χρόνων”, είπε χαρακτηριστικά ο Edwards και πρόσθεσε:

“Δεν ανέφερα σε κανέναν ότι την είδα μέχρι να σιγουρευτώ ότι δεν φωτογράφισα κάποιο κούτσουρο ή κάτι παρόμοιο.

Έτσι, μέσω φίλων που έχουν φίλους στον αμερικανικό στρατό, έστειλα την φωτογραφία για ανάλυση.

Μου επιβεβαίωσαν ότι πρόκειται για ένα πλάσμα που κινείτο στο νερό.

Είμαι ενθουσιασμένος διότι αυτό το πλάσμα το ψάχνω εδώ και 26 χρόνια”.

 

1.jpg

 

Δεν το πολύ πιστεύω απλά ήθελα την γνώμη σας

 

 

Πηγή:radar.gr

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι υπάρχει απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν το εντοπίζουν με κάποιο radar από την στιγμή ζούμε μέσα σε τόση υψηλή τεχνολογία.

Μου φαίνεται παράξενο για το 2012..

Link to comment
Share on other sites

ε ενταξει ειπαμε τωρα .. ψεματα ειναι αυτα ρε .. παρ ολα αυτα υπαρχουν πολυ πιο απιστευτα που ειναι αληθινα ..

Link to comment
Share on other sites

ε ενταξει ειπαμε τωρα .. ψεματα ειναι αυτα ρε .. παρ ολα αυτα υπαρχουν πολυ πιο απιστευτα που ειναι αληθινα ..

 

Afou uparxoun pio api8ana pou einai alh8ina giati dhladh na mhn einai auto alh8ino? Lew gw twra;) Anyway ka8olou api8ano mias kai uparxoun posa pragmata pou den ta 3eroume kan ki oute kan mporoume na ta fantastoume.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι υπάρχει απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν το εντοπίζουν με κάποιο radar από την στιγμή ζούμε μέσα σε τόση υψηλή τεχνολογία.

Μου φαίνεται παράξενο για το 2012..

 

Basika mporoun apla den 8eloun....Gt etsi trabane touristes :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτά όμως Π είναι ανεξερεύνητα ζουν στον βυθό στο απόλυτο σκοτάδι

 

Kala sto 2012 zoume..Oti 8eloun mporoun na kanoun ;)

Link to comment
Share on other sites

Na sou ftia3w thn fwtografia se 5 lepta sto photoshop, me ena teras na 3eprovalei apo ton khfiso?

Ναι.Μετά όμως να τη στείλεις και στον αμερικανικό στρατό για ανάλυση.

Lol-face-meme.jpg

Link to comment
Share on other sites

Me tetia aneptigmeni texnologia re pedes tha  to eixan vrei alla pisteueuw uparxei Kai I ekdoxi oti to terataki iparxei to exoun anakaliyei alla den to dimosieuoun gia kapious 'x' logous p isws kapia stigmi na exelixthei omos se Kati mireo p den nomizw na diakindineuan tin anthropotita an Kai den m fenete periergo me tosa p kanoun tecpa

Link to comment
Share on other sites

Me tetia aneptigmeni texnologia re pedes tha  to eixan vrei alla pisteueuw uparxei Kai I ekdoxi oti to terataki iparxei to exoun anakaliyei alla den to dimosieuoun gia kapious 'x' logous p isws kapia stigmi na exelixthei omos se Kati mireo p den nomizw na diakindineuan tin anthropotita an Kai den m fenete periergo me tosa p kanoun tecpa

κάνε και άλλο undig για post
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...