Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

basika me auta ta leuta kaneis kalitero mixanima alla tha ithela na to parw me daneiodotisi apo kotsovolo that's why. kai krataw reusto gia mia kali o8oni kai plhktrologio !

 

Κοίτα, Αν ο υπολογιστής σου είναι παλιός καλύτερα να αγοράσεις έναν καινούργειο ολοκληρομένο υπολογιστή με αυτά που θέλεις... Γιατί όσο να'ναι ο παλιός όσο και να τον αναβαθμίσεις θα σου πετάει σφάλματα ορισμένες φορές ή ακόμα και κολλήματα.. Οπότε γιατί να μην έχεις το κεφάλι σου ύσηχο με έναν καινούργειο;. Εγώ στην θέση σου πάντως αυτό θα έκανα.

Link to comment
Share on other sites

basika laptop exo kai to sixa8ika tosa xronia sou bgenan ta matia me 15'6 . Giauto elega gia desktop :D

 

 

Οπότε καλύτερα ένα Desktop, αν τον πάρεις και Gaming τότε είσαι καλημένος απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

e mono s/k , douleia eimai kai tora, den yparxoyn polles wres!

 

Εγώ φίλε όλο το καλοκαίρι έψαχνα για θέση εργασίας, αλλά όπως φαίνεται όλοι θέλουν τους παλιούς.. Οπότε θα δούμε το 2015 αν αλλάξει τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

an psakseis se idiwtiko tomea kati 8a breis , tora se dhmosio diskola me bisma , kai ego me bisma bika kapws :D ka8e mhna ntoukou ta leuta

Link to comment
Share on other sites

an psakseis se idiwtiko tomea kati 8a breis , tora se dhmosio diskola me bisma , kai ego me bisma bika kapws :D ka8e mhna ntoukou ta leuta

 

Φίλε είχα κάνει αίτηση σε αεροδρόμιο εδώ της Ρόδου και μου είχαν πει "θα επικοινωνήσουμε μαζί σας" και ακόμη περιμένω.. Άσε η κατάσταση είναι τραγική....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε είχα κάνει αίτηση σε αεροδρόμιο εδώ της Ρόδου και μου είχαν πει "θα επικοινωνήσουμε μαζί σας" και ακόμη περιμένω.. Άσε η κατάσταση είναι τραγική....

pane gia monaxos re fagito gia panta tha exeis, noiki den plirwneis, revmata klp klp zwara se lew!

Link to comment
Share on other sites

pane gia monaxos re fagito gia panta tha exeis, noiki den plirwneis, revmata klp klp zwara se lew!

 

 

Ειδικά εκεί τρέχοντας! χαχαχα τι λες ρε! αυτό έλειπε τώρα να γίνω και μοναχός! Δεν τρελάθηκα ακόμα  :-beep- yeah:

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά εκεί τρέχοντας! χαχαχα τι λες ρε! αυτό έλειπε τώρα να γίνω και μοναχός! Δεν τρελάθηκα ακόμα  :-beep- yeah:

ζωαρα θα κανεις ρε μαλακα το μονο κακο ειναι οτι δεν θα γαμας.

αλλα αμα δεν γαμας μην το πας στην φαση "δεν γαμας που δεν γαμας δεν γαμιεσαι να γαμησουμε;" καλυτερα πανε για μοναχος ειναι και τσαμπα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...