Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Καλά είσαι σοβαρός ρε αποτυχημένε; Δείχνει κόμπλεξ και μειονεκτικότητα ότι φτιάχνω το σώμα μου; Χωρίς γυμναστική; Ρε είσαι τέρμα ηλίθιος πραγματικά. Τώρα μη μου ξανα απαντήσεις γιατί θα φροντίσω να πας -2.

Είσαι ένας κομπλεξικός που θέλεις να έχεις ωραίο σώμα.

 

Εγω προτείνω για θεραπεία του κόμπλεξ σου να ξεκινήσεις να τρως τηγανιτά μέχρι να πας 150 κιλά και να είσαι ένα χρήσιμο μέλος στην κοινωνία με προβληματα χολιστερίνης και τριγλυκεριδίων 

Link to comment
Share on other sites

Το να το συζητάς στο spam topic ενός cheating forum είναι λίγο κάπως.

Ε δεν μπορώ να μπω skype για αυτό του μίλησα εδώ, ντάξει και πάλι spam section είναι ;p

Είσαι ένας κομπλεξικός που θέλεις να έχεις ωραίο σώμα.

 

Εγω προτείνω για θεραπεία του κόμπλεξ σου να ξεκινήσεις να τρως τηγανιτά μέχρι να πας 150 κιλά και να είσαι ένα χρήσιμο μέλος στην κοινωνία με προβληματα χολιστερίνης και τριγλυκεριδίων 

Σωστή θεραπεία πρότεινες ας τη ξεκινήσω για να δω αποτελέσματα το συντομότερο δυνατό.
Link to comment
Share on other sites

Καλά είσαι σοβαρός ρε αποτυχημένε; Δείχνει κόμπλεξ και μειονεκτικότητα ότι φτιάχνω το σώμα μου; Χωρίς γυμναστική; Ρε είσαι τέρμα ηλίθιος πραγματικά. Τώρα μη μου ξανα απαντήσεις γιατί θα φροντίσω να πας -2.

-2 gia pio logo?

dn su evrisa tipota dn eipa kati pu na se prosevale (tulaxiston kati xeirotero apo auta pu mu exeis pei esi ;) ) ara?

Ρε είσαι τελείως για τον πούτσο;Τι μαλακίες κάνει;ςΚανονική γυμναστική κάνει παλιο παπάρα.Δεν κάνει τίποτα.

 

Αντε χάσου σκουπίδι από εδω και μάθε να γράφεις ελληνικά πόνεσαν τα μάτια μου να διαβάζουν τα καρκινιάρικα ποστ σου

kai mena ponesan ta matia mu na diavazw tis malakies pu grafete alla ti na kanw?

oso gia to an eime gia ton putso milas esi?

frabz-BITCH-PLEASE--You-gotta-be-kidding-me-d7b928.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν μπορώ να μπω skype για αυτό του μίλησα εδώ, ντάξει και πάλι spam section είναι ;pΣωστή θεραπεία πρότεινες ας τη ξεκινήσω για να δω αποτελέσματα το συντομότερο δυνατό.

Επίσης με αυτό τον τρόπο θα έχεις και καλύτερες επιδόσεις στην σεξουαλική σου ζωή

Link to comment
Share on other sites

-2 gia pio logo?

dn su evrisa tipota dn eipa kati pu na se prosevale (tulaxiston kati xeirotero apo auta pu mu exeis pei esi ;) ) ara?

kai mena ponesan ta matia mu na diavazw tis -beep-ies pu grafete alla ti na kanw?

oso gia to an eime gia ton putso milas esi?

frabz-BITCH-PLEASE--You-gotta-be-kidding-me-d7b928.jpg

Μην διαβάζεις τότε κάνε μας ignore σκουπίδι.Εσύ πετάχτηκες σαν πούτσα στην κουβέντα μας.

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις κάτι που με ενοχλεί πολύ... Απευθύνεσαι σε μένα χωρίς να σου μιλάω και χωρίς να σου πέφτει λόγος οπότε los poulos negros.

Επίσης με αυτό τον τρόπο θα έχεις και καλύτερες επιδόσεις στην σεξουαλική σου ζωή

Hi penis.
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις κάτι που με ενοχλεί πολύ... Απευθύνεσαι σε μένα χωρίς να σου μιλάω και χωρίς να σου πέφτει λόγος οπότε los poulos negros.Hi penis.

Μετά από 6 μήνες θεραπείας θα λες

 

 

where is my pennis now?

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 6 μήνες θεραπείας θα λες

 

 

where is my pennis now?

Μαλάκα με καθετήρα θα κατουράω επειδή δε θα το βλέπω.
Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα με καθετήρα θα κατουράω επειδή δε θα το βλέπω.

xaxaxaxaxaxax

 

 

 

Eiste k oi 2 gia ton putso apla :)

Σπυράκο τράβα ανακάτεψε φραπέ,πράσινο τσάι και ασπιρίνη και πιες το στην υγειά μας

Link to comment
Share on other sites

sintagi tis giagias su?

Της μάνας σου ήταν.Αν δεν μπορείς να το φτιάξεις ρώτα την της έχω δείξει τον τρόπο

 

Νομίζω ότι αν το πιει αυτό μετά θα αναπαυθεί εν ειρήνη εν κάτουρο.

Η εφεδρίνη δεν πιανει μια μπροστά σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...