Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Didnt read :troll:

Το ξέρω που το βλέπω ρε,απλά θέλει τραπεζικό λογαριασμό οπωσδήποτε ε?

:LOL: Ναι θέλει. Δεν είναι απαραίτητο να έχεις πιστωτική κάρτα. Μπορείς και με χρεωστική και προ-πληρωμένη.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θέλω μια 5αρα τουλάχιστον pre-paid?

 

Ο Zake βγήκε?

Χρειάζεσαι μια Visa ή MasterCard. Το ποσό που θα βάλεις μέσα, το καθορίζεις εσύ.

 

Last Active          Today at 03:53:54

Και στο skype δεν είναι μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεσαι μια Visa ή MasterCard. Το ποσό που θα βάλεις μέσα, το καθορίζεις εσύ.

 

Last Active          Today at 03:53:54

Και στο skype δεν είναι μέσα.

Μιλάγαμε φβ και βγήκε στο άκυρο... :/
Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχει το verified,γίνετε να το κάνω verified,και αν ναι, ΠΩΣ ?

 

Δοκίμασε ένας φίλος μου να μου στείλει 0,01e στο paypal μου και του έλεγε 'cancel' . Γνωρίζεις γιατί έγινε αυτό ,μήπως επειδή ήταν μικρό το ποσό?

εάν την κάνεις verified μπορείς να πληρώνεις με αυτήν. εάν όχι άπλα μπορούνε να σου στέλνουνε λεφτα και να τα κάνεις withdraw σε κόπια τράπεζα.

 

για να την κάνεις verifed πρέπει να βγάλεις μια prepaid card, πας στο παυπαλ στο πλάι εχει ένα πινακάκι ακόλουθης τις οδηγίες και τέλος. αλλιώς μπορείς άπλα να πας στην τράπεζα που θα βγάλεις την κάρτα και να τους πεις να στο κάνουνε

Link to comment
Share on other sites

εάν την κάνεις verified μπορείς να πληρώνεις με αυτήν. εάν όχι άπλα μπορούνε να σου στέλνουνε λεφτα και να τα κάνεις withdraw σε κόπια τράπεζα.

 

για να την κάνεις verifed πρέπει να βγάλεις μια prepaid card, πας στο παυπαλ στο πλάι εχει ένα πινακάκι ακόλουθης τις οδηγίες και τέλος. αλλιώς μπορείς άπλα να πας στην τράπεζα που θα βγάλεις την κάρτα και να τους πεις να στο κάνουνε

Πόσο κοστίζει να την κάνω verified στην τράπεζα? και τι χρειάζομαι εκτός από ταυτότητα?
Link to comment
Share on other sites

Πόσο κοστίζει να την κάνω verified στην τράπεζα? και τι χρειάζομαι εκτός από ταυτότητα?

Φορολογικη ενημερωτητα,αφμ(δεν ξερω αν ειανι το ιδιο),5€ απο οτι ξερω...

Link to comment
Share on other sites

2 η 1€ αν θυμαμαι καλα

Ωραίος ευχαριστώ, τώρα πάντως που το κοίταξα με έναν φίλο μου,μου έστελνε και του έστελνα κανονικά λεφτά...
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ευχαριστώ, τώρα πάντως που το κοίταξα με έναν φίλο μου,μου έστελνε και του έστελνα κανονικά λεφτά...

ναι άλλα δεν μπορείς π.χ. να στήλης κάπου λεφτα αν δεν σου έχουνε στείλει λεφτα. ενώ αν την κάνεις verified μπορείς να πληρώνεις με paypal και το paypal τραβαει τα χρήματα από την κάρτα
Link to comment
Share on other sites

ναι άλλα δεν μπορείς π.χ. να στήλης κάπου λεφτα αν δεν σου έχουνε στείλει λεφτα. ενώ αν την κάνεις verified μπορείς να πληρώνεις με paypal και το paypal τραβαει τα χρήματα από την κάρτα

Ναι αλλά μπορώ απλά να του πω να μου στίλει 0.01 ευρώ επειδή δεν είμαι verified και απλά του στέλνω πχ όσα θέλω... Σωστά?
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά μπορώ απλά να του πω να μου στίλει 0.01 ευρώ επειδή δεν είμαι verified και απλά του στέλνω πχ όσα θέλω... Σωστά?

όχι π.χ. σου στέλνω εγώ 20 ευρω και μπορείς να τα στείλεις αυτά τα 20 ευρώ οπού θες αν έχεις υπολοιπο 0 πρέπει καποιος να σου στήλη για να στείλεις αν δεν ειναι verified
Link to comment
Share on other sites

όχι π.χ. σου στέλνω εγώ 20 ευρω και μπορείς να τα στείλεις αυτά τα 20 ευρώ οπού θες αν έχεις υπολοιπο 0 πρέπει καποιος να σου στήλη για να στείλεις αν δεν ειναι verified

Έχω 0.05 ευρώ ^^

Αν μου στείλεις 0.01 ευρώ,μπορώ να σου στέιλω περισσότερα απ'ότι μου έστειλες ,σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • Thank you for your reply. I have removed it from the L2Server.exe file, but the L2Server still crashes. It doesn't crash if I don't start l2npc, otherwise it will crash within a few days at the latest.
    • Welcome to my store :  https://topestore.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10$ 2017 Discord Account :3.99 $ 2018 Discord Account : 3.50$ 2019 Discord Account : 2.70 $ 2020 Discord Account :1.50$ 2021 Discord Account :0.99$ 2022 Discord Account :0.70$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord : @ultrasstore11 Telegram : https://t.me/ultrastore1 Welcome to my store :  https://topestore.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10$ 2017 Discord Account :3.99 $ 2018 Discord Account : 3.50$ 2019 Discord Account : 2.70 $ 2020 Discord Account :1.50$ 2021 Discord Account :0.99$ 2022 Discord Account :0.70$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord : @ultrasstore11
    • L2 ArenaWar: Low Rate PvP Server with Free Buffs & Autofarm [PVP]⚔️ [Free]🆓 Classic Interlude with  3x XP rates! Free starter pack(no grade) to kickstart your adventure! Autofarm for convenient grinding! Free buffs to keep you fighting fit! (2 job buffs) No experience loss on death! (Except with Karma) Clear Karma system to keep things fair! ⚖️ Active community of 800-1k players! Join our Discord to learn more! >> Discord <<     Server website: https://l2arenawar.com/en/    
    • This is dedication! 2 years working on a problem. Congratulations!
    • You indeed have to save player position over Enterworld to properly clean it up later (if you don't, even trying to delete packet content would eventually keep it up), that's what we do with debug packet (which is a reusable Map of ExServerPrimitive packets) on aCis.   It doesn't solve the FPS stuttering - more you draw/delete lines, more your client becomes laggy. It's like if client wasn't deleting drawn points/lines properly, but instead simply hide them and redrawn content above.   If you got a solution, I would happy to integrate it.   You should check aCis#Player _debug packet integration, it allows very big amount of lines/points to be drawn, it is also reusable.   https://gitlab.com/Tryskell/acis_public/-/blob/master/aCis_gameserver/java/net/sf/l2j/gameserver/model/actor/Player.java?ref_type=heads https://gitlab.com/Tryskell/acis_public/-/blob/master/aCis_gameserver/java/net/sf/l2j/gameserver/network/clientpackets/EnterWorld.java?ref_type=heads  
  • Topics

×
×
  • Create New...