Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ρε μαλάκα δεν ασχολούμαι δε με νοιάζει αλλά όταν μπαίνω να πω καμιά μαλακία εδώ μέσα και βλέπω 100 σελίδες σπαμ των δύο αυτών καθυστερημένων όση υπομονή και να κάνω δεν αντέχω.

Πίστεψε με σε καταλαβαίνω

 

Αλλά και εσύ έχεις γίνει σαν τον δασκ.brizeis.

Link to comment
Share on other sites

Τα ζόρια που τράβηξαν και οι γονείς σου για να σε μεγαλώσουν με λάθος νοοτροπία...

 

End of Drama story with you 8)

Άσε τους γονείς μου απ'έξω μη σου κατεβάσω τη μούρη και σε φυτέψω στο χώμα. Πραγματικά είσαι 20+ και μιλάς σαν παιδάκι δημοτικού, δε σε προβληματίζει αυτό; Επίσης δε σε προβληματίζει που όλοι πέρα από τον spirako σε κράζουν;
Link to comment
Share on other sites

Πίστεψε με σε καταλαβαίνω

 

Αλλά και εσύ έχεις γίνει σαν τον δασκ.brizeis.

Δηλαδή δε θα γίνω gmod; :(
Link to comment
Share on other sites

Άσε τους γονείς μου απ'έξω μη σου κατεβάσω τη μούρη και σε φυτέψω στο χώμα. Πραγματικά είσαι 20+ και μιλάς σαν παιδάκι δημοτικού, δε σε προβληματίζει αυτό; Επίσης δε σε προβληματίζει που όλοι πέρα από τον spirako σε κράζουν;

 

ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ! έχω πάψει να ασχολούμαι με μαλάκες τέτοιου είδους εδώ μέσα.! Εγώ μπαίνω για να περάσει η ώρα μου! αν εσείς έχετε ορέξεις για βρισίδια δικό σας θέμα ο,χι δικό μου..

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ! έχω πάψει να ασχολούμαι με μαλάκες τέτοιου είδους εδώ μέσα.! Εγώ μπαίνω για να περάσει η ώρα μου! αν εσείς έχετε ορέξεις για βρισίδια δικό σας θέμα ο,χι δικό μου..

Τι δε σε αφορά; Εσύ είσαι ο ηλίθιος και προκαλείς με αυτά που λες.
Link to comment
Share on other sites

τι έγινε πάλι;

 

Το κράξιμο του κερατά ;) αλλά τι να σε νοιάζει και εσένα.. κάνε δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

Τι δε σε αφορά; Εσύ είσαι ο ηλίθιος και προκαλείς με αυτά που λες.

 

όταν όμως δεν προκαλούσα όταν μπήκα πρώτη φορά εδώ μέσα και ερχόντουσαν αβέρτα κουβέρτα οι μαλακίες σας ήταν ωραίο ε; χέσε μας ρε φίλε να πούμε! Άμα έχετε βαρεμάρα κάντε κάτι άλλο εκτός από το να βρίζετε εδώ μέσα λες και είστε κάποια ανώτερα άτομα!

Link to comment
Share on other sites

όταν όμως δεν προκαλούσα όταν μπήκα πρώτη φορά εδώ μέσα και ερχόντουσαν αβέρτα κουβέρτα οι μαλακίες σας ήταν ωραίο ε; χέσε μας ρε φίλε να πούμε! Άμα έχετε βαρεμάρα κάντε κάτι άλλο εκτός από το να βρίζετε εδώ μέσα λες και είστε κάποια ανώτερα άτομα!

Δε θυμάμαι ποτέ να πες κάτι σοβαρό χωρίς να θες να γλείψεις και να σε έβρισε κανείς.
Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι ποτέ να πες κάτι σοβαρό χωρίς να θες να γλείψεις και να σε έβρισε κανείς.

 

Αν αυτά που έλεγα εσείς τα βλέπετε ως γλύψιμο πηγαίνετε να φορέσετε γυαλιά μήπως και δείτε καθαρά.!!!!!!! γιατί εδώ μέσα όλοι έχετε κάποιες αρμοδιότητες και κράζετε τον κάθε ένα που δεν ξέρει τίποτα.!!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν αυτά που έλεγα εσείς τα βλέπετε ως γλύψιμο πηγαίνετε να φορέσετε γυαλιά μήπως και δείτε καθαρά.!!!!!!! ;)

Και εσύ πήγαινε να φας ένα κουτάκι ξυραφάκια με αλάτι και θα μαστε κομπλέ.
Link to comment
Share on other sites

Και εσύ πήγαινε να φας ένα κουτάκι ξυραφάκια με αλάτι και θα μαστε κομπλέ.

 

Έλα νικολούδε ξεκόλλα να χαρείς!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...