Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

twra tha peksei apantisi tu tipu "i leptomeries kanun tin diafora"...

 

ρε φίλε κόψε τις φούντες και έλα να συνεννοηθούμε ... είναι hiden το τοπικ που έδωσες τι δεν καταλαβαίνεις?

Link to comment
Share on other sites

Με αυτή τη λογική τώρα το φόρουμ δεν θα έπρεπε να υπήρχε.

koitakse ligo to forum to ti kanei o kathenas k o cobra sxoliase to 1 lathos pu ekana..auto eine pu enow egw :)

 

ρε φίλε κόψε τις φούντες και έλα να συνεννοηθούμε ... είναι hiden το τοπικ που έδωσες τι δεν καταλαβαίνεις?

ok eime xazos!

Link to comment
Share on other sites

Απλά, ο Cobra έχει μάθει από την πολύ παλιά φουρνιά mod (2007-09 εποχές που είχαμε κάτι karmaarrows, grisom και 1002 ρουφιανάκια που ήθελαν να γίνουν σαν αυτούς)

 

Οι τότε mod, δε ξέρω, είχαν κάποιο πρόβλημα όλοι τους με ελάχιστες εξαιρέσεις. Eπέβαλαν τα rules με πλήρη αυστηρότητα. Δε μπορώ να καταλάβω τι νόμιζαν ότι έκαναν. Μερικοί την είχαν δει και celebrities και το έπαιζαν και ιστορίες στα ρουφιανάκια τους και όχι μόνο. Και εννοείται πως όταν είσαι τόσο γκασμάς κάνεις και πολλά abuses. Για αυτό όσοι παλιοί έχουν μείνει κράζουν τους παλιούς mod του mxc. Πλέον λίγοι είναι παιδάκια σε αυτό το forum, για αυτό και δεν υπάρχουν τόσο συχνά θέματα με moderators.

 

Καλά ότι να ναι.... κανε γραφείο τύπου στην Τατιάνα και πες μας την ιστορία του mxc. Κανένας δεν ήταν ρουφιάνος και κανένας δεν το παίζει.... και τον κόσμο που είχε τότε το φόρουμ και την δουλειά που έκαναν ι μοντς και όλη ι ομάδα τώρα τι να σου πω και εσένα... πφφφφ κραχτορες όλη

Link to comment
Share on other sites

Καλά ότι να ναι.... κανε γραφείο τύπου στην Τατιάνα και πες μας την ιστορία του mxc. Κανένας δεν ήταν ρουφιάνος και κανένας δεν το παίζει.... και τον κόσμο που είχε τότε το φόρουμ και την δουλειά που έκαναν ι μοντς και όλη ι ομάδα τώρα τι να σου πω και εσένα... πφφφφ κραχτορες όλη

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε λίγο το φόρουμ, το τι κάνει ο καθένας. Και ο Cobra σχολίασε το ένα λάθος που έκανα. Αυτό είναι που εννοώ εγώ.  :)

Πρώτον δεν με ενδιαφέρει τι κάνει ο καθένας. Με ενδιαφέρει τι κάνω εγώ για το φόρουμ. Όπως επίσης και τι κάνει το φόρουμ για μένα. Ξέρω πως για να είμαι μέλος αυτής της κοινότητας θα πρέπει να σεβαστώ κάποιους κανόνες, τους οποίους γνωρίζω και πάρα πολύ καλά. Και δεύτερον, καλά κάνει και αναφέρει κάτι τέτοιο, διότι σκέψου λίγο πως αν δεν λειτουργούσαμε με κάποιους κανόνες δεν θα είχαμε την δυνατότητα να κάναμε οδηγούς, shares, συζητήσεις και άλλα τέτοια πολλά.
Link to comment
Share on other sites

Καλά ότι να ναι.... κανε γραφείο τύπου στην Τατιάνα και πες μας την ιστορία του mxc. Κανένας δεν ήταν ρουφιάνος και κανένας δεν το παίζει.... και τον κόσμο που είχε τότε το φόρουμ και την δουλειά που έκαναν ι μοντς και όλη ι ομάδα τώρα τι να σου πω και εσένα... πφφφφ κραχτορες όλη

profanws kapote isun k esi mod gia na to les auto :)

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον δεν με ενδιαφέρει τι κάνει ο καθένας. Με ενδιαφέρει τι κάνω εγώ για το φόρουμ. Όπως επίσης και τι κάνει το φόρουμ για μένα. Ξέρω πως για να είμαι μέλος αυτής της κοινότητας θα πρέπει να σεβαστώ κάποιος κανόνες, τους οποίους γνωρίζω και πάρα πολύ καλά. Και δεύτερον, καλά κάνει και αναφέρει κάτι τέτοιο, διότι σκέψου λίγο πως αν δεν λειτουργούσαμε με κάποιους κανόνες δεν θα είχαμε την δυνατότητα να κάναμε οδηγούς, shars, συζητήσεις και άλλα τέτοια πολλά.

re boy esi kala ta les alla dn mporeis na vlepeis 1000 skata k na sxoliazeis mono to 1 :) auto enow!

Link to comment
Share on other sites

Ρε boy. Εσύ καλά τα λες, αλλά δεν μπορείς να βλέπεις 1000 σκατά και να σχολιάζεις μόνο το 1 :)  Αυτό εννοώ!

Αυτή τη φορά θα είμαι εγώ. Την επόμενη φορά που θα δεις κάτι το οποίο δεν θα αρμόζει στους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ, θα το αναφέρεις εσύ. Αν ο καθένας είχε κάποιες αρχές μέσα του και ακολουθούσε κάποιες απλές διαδικασίες σίγουρα το φόρουμ θα ήταν ακόμα σε πολύ καλά επίπεδα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήμουν πότε mod εδώ για να ξέρεις.

tha isun kanena 12xrono,13xrono pu skeftotan me tin idia logiki!dn eksigite aliws.

Αυτή τη φορά θα είμαι εγώ. Την επόμενη φορά που θα δεις κάτι το οποίο δεν θα αρμόζει στους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ, θα το αναφέρεις εσύ. Αν ο καθένας είχε κάποιες αρχές μέσα του και ακολουθούσε κάποιες απλές διαδικασίες σίγουρα το φόρουμ θα ήταν ακόμα σε πολύ καλά επίπεδα.

to thema eine oti dn to eide kan me Aurora to legame to eide k to sxoliase skepsu poso noiazete :) apla etixe k to eide k san klasikos kompleksaras to sxoliase!

Link to comment
Share on other sites

re boy esi kala ta les alla dn mporeis na vlepeis 1000 skata k na sxoliazeis mono to 1 :) auto enow!

 

Αγόρι δεν καταλαβαίνεις μου φαίνεται η δεν θες αυτό που έκανες δεν επιτρέπεται γιατί θεωρείται leach ένταξη? το καταλαβαίνεις? Ο.ο

Link to comment
Share on other sites

Αγόρι δεν καταλαβαίνεις μου φαίνεται η δεν θες αυτό που έκανες δεν επιτρέπεται γιατί θεωρείται leach ένταξη? το καταλαβαίνεις? Ο.ο

leach? mu les oti dn katalavenw egw k mu milas gia leach? pes mas ti pineis k dn mas dineis?

Link to comment
Share on other sites

tha isun kanena 12xrono,13xrono pu skeftotan me tin idia logiki!dn eksigite aliws.to thema eine oti dn to eide kan me Aurora to legame to eide k to sxoliase skepsu poso noiazete :) apla etixe k to eide k san klasikos kompleksaras to sxoliase!

 

Δύστυχος σορρυ και oλας που στο λέω πρέπει να έχεις πάρα πολλά καμένα κύτταρα ^^ είμαι 26 χρόνον είμαι μέλος από το 2008 κανε την πρόσθεση...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δύστυχος σορρυ και oλας που στο λέω πρέπει να έχεις πάρα πολλά καμένα κύτταρα ^^ είμαι 26 χρόνον είμαι μέλος από το 2008 κανε την πρόσθεση...

so?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...