Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

oxi edw re xlapa xloupa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

eisai kai argos

Link to comment
Share on other sites

851575_168401113316267_1887929072_n.png

 

Και ξέρω ότι η mods είναι όλη μια παρέα και καλά όποτε δεν έγινε το ρεπορτ σε αυτούς.

 

Τάσο καιρό member και να μην ξέρει τούς βασικούς κανόνες...

Link to comment
Share on other sites

Και ξέρω ότι η mods είναι όλη μια παρέα και καλά όποτε δεν έγινε το ρεπορτ σε αυτούς.

 

Τάσο καιρό member και να μην ξέρει τούς βασικούς κανόνες...

me duleveis?kserw tus kanones alla poios akoluthei tus kanones edw mesa?ute kan ta staffs!

eine san tus mpatsus su lene min trexeis min kaneis min raneis k ta gamane ola..

Link to comment
Share on other sites

Με δουλεύεις; Ξέρω τους κανόνες αλλά ποιος τους ακολουθεί εδώ μέσα; Ούτε καν τα staff!

Είναι σαν τους μπάτσους. Σου λένε μην τρέχεις, μην κάνεις μην ράνεις και τα γαμάνε όλα..

Εγώ που τους ακολουθώ δηλαδή είμαι κορόιδο; Και δεν είμαι καν staffer. Μην τα γειώνουμε όλα. Πρέπει να υπάρχουν και κάποια όρια σε αυτό το φόρουμ. Δυστυχώς οι περισσότεροι είτε staff είτε όχι, τους παραβλέπουν αλλά δεν θα πρέπει να κάνουμε και εμείς το ίδιο.

Όσο για το παράδειγμα με τους αστυνομικούς που έφερες είναι κάπως άτοπο. Εξαρτάται την περίπτωση στην οποία θα πέσεις (όσο αναφορά τον άνθρωπο) και για ποιο λόγο να σε ψάξει/συλλάβει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που τους ακολουθώ δηλαδή είμαι κορόιδο; Και δεν είμαι καν staffer. Μην τα γειώνουμε όλα. Πρέπει να υπάρχουν και κάποια όρια σε αυτό το φόρουμ. Δυστυχώς οι περισσότεροι είτε staff είτε όχι, τους παραβλέπουν αλλά δεν θα πρέπει να κάνουμε και εμείς το ίδιο.

Όσο για το παράδειγμα με τους αστυνομικούς που έφερες είναι κάπως άτοπο. Εξαρτάται την περίπτωση στην οποία θα πέσεις (όσο αναφορά τον άνθρωπο) και για ποιο λόγο να σε ψάξει/συλλάβει.

kala ne ena paradeigma edwsa dn ton iksera kan auton ton kanona min perimeneis oti tus kserw k olus ap'eksw kserw gw egw apla na pernaw tin wra mu liwnw edw mesa ena 6mino eime member edw skepsu mono sto private server section exw diavasei ta rules..

apla to thema eine oti exume gemisei 8000 skata edw mesa k tus peirazun kati leptomeries olus!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...