Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ποιοι; Με μπέρδεψες λίγο τώρα, πάντως ο Κούγιας θα πάρει άνοδο να το δεις (ετοίμασε την ομάδα για Σουπερ Λιγκ, κάποιον θα ρίξουν)

Ο Πλατανιάς γιατί δε θα αγοράσω διαρκείας.Ε τώρα με τις αδειοδοτήσεις ίσως ευνοηθεί.
Link to comment
Share on other sites

Ο Πλατανιάς γιατί δε θα αγοράσω διαρκείας.Ε τώρα με τις αδειοδοτήσεις ίσως ευνοηθεί.

Ναι λέει θα χρησιμοποίησει όλα τα νόμιμα μέσα. Το post του Red Duckling το είδες για την Βέροια στην Κιτρινόμαυρη;

Link to comment
Share on other sites

Ναι λέει θα χρησιμοποίησει όλα τα νόμιμα μέσα. Το post του Red Duckling το είδες για την Βέροια στην Κιτρινόμαυρη;

ΝΑΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Link to comment
Share on other sites

Ε έφαγε στα πλέι οφ τις πούτσες από τον Πλατανιά ο κοντός μοντελοπνίχτης και κλαιγόταν κλασικά για παρασκήνια και παράγκες, ναι αυτό το αρχίδι που είναι μπλεγμένο σε όλες τις μαφίες της Αθήνας.

Link to comment
Share on other sites

Για τον Κούγια λες;

Ναι.Δεν έχω κανένα πρόβλημα με την Παναχαϊκή ίσα ίσα που είναι μία ιστορική ομάδα αλλά σε κάτι τέτοια καθίκια σαν τον Κούγια πρέπει να επιβάλλεται η θανατική ποινή γαμώ το σπίτι του.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν τον συμπαθώ.Βασικά ποτέ δεν κατάλαβα τι δουλειά έχει αυτός με την Πάτρα.

Ο μιναρας

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν τον συμπαθώ.Βασικά ποτέ δεν κατάλαβα τι δουλειά έχει αυτός με την Πάτρα.

Ο μιναρας

Ξέπλυμα μαύρου χρήματος όπως έκανε σε όλες τις ομάδες που πήγε.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...