Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Επανέλαβε το μερικές φορές να το πιστέψεις. Θα επαναλάβω κάτι που έχω πει πολλές φορές και δε λέτε να το βάλετε στο κεφάλι σας(όποιος έχει ασχοληθεί και έχει δουλέψει και με android και με iOS θα συμφωνήσει), τη γαμημένη διαφορά δε την κάνει το hardware στα smartphone την ίδια καλή δουλειά θα κάνει ένας διπύρηνος στα 1,2 που έχει το 5 την ίδια και το S4 με τον τετραπύρηνο τι διάολο έχει για τον απλούστατο λόγο του ότι ο γαμημένος 4πύρηνος ΔΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ γιατί δεν υπάρχει εφαρμογή να τον αξιοποιεί στα φουλ! Και από τη στιγμή που το iOS είναι κάτι αιώνες μπροστά από το Android σε όλους τους τομείς ένα iPhone είναι καλύτερο.

στο android πάντα θα το αξιοποιείς γιατί υπάρχουν εφαρμογές που χρησιμοποιούν όλους τους πυρήνες

 

το iTunes κάνει limit στις εφαρμογές γιατί δεν υπάρχουν άλλα κινητά πέρα απο τα iPhone ώστε να σηκώνουν τις εκάστοτε εφαρμογές. Στο android έχουν βάλει εφαρμογές πχ το iron man 3 που βγήκε 1GB και αν έβγαινε στην iOS δεν θα το σήκωνε.

Link to comment
Share on other sites

και ειδικά η κάμερα του iPhone πόσο μάπα; τις προάλλες βγάλαμε κάτι φωτογραφίες στο envy και όλες βγήκαν κοκκινισμένες απο τα φωτορυθμικά, και βγάλαμε με το δικό μου και φαίνεται λες και είναι χωρίς φωτορυθμικα & σαν να ήταν μέρα

Envy?

 

Ηράκλειο;;;

Link to comment
Share on other sites

μου χάλασε πάνω στο 3μηνο....και δεν είναι πιο καλό από κανένα iPhone.

 

η Κάμερα χαίρω πολύ. Η σόνυ έχεις τις καλύτερες/.

Καλά εντάξει, ο καθένας έχει την δική του γνώμη πάνω στα κινητά.

 

Εγώ που χρησιμοποιούσα iPhone 2 μήνες το σιχάθηκα και το έδωσα στον πατέρα μου, αυτός το βαρέθηκε και το πούλησε.

Link to comment
Share on other sites

στο android πάντα θα το αξιοποιείς γιατί υπάρχουν εφαρμογές που χρησιμοποιούν όλους τους πυρήνες

 

το iTunes κάνει limit στις εφαρμογές γιατί δεν υπάρχουν άλλα κινητά πέρα απο τα iPhone ώστε να σηκώνουν τις εκάστοτε εφαρμογές. Στο android έχουν βάλει εφαρμογές πχ το iron man 3 που βγήκε 1GB και αν έβγαινε στην iOS δεν θα το σήκωνε.

Γαμησέτονα.Μην ασχολείσαι με τον μινάρα.He is jelly

Link to comment
Share on other sites

Envy?

 

Ηράκλειο;;;

ναι. είμαι regular εκεί πέρα, κλείνω 5 χρόνια που πηγαίνω σε ένα μήνα λολ
Link to comment
Share on other sites

στο android πάντα θα το αξιοποιείς γιατί υπάρχουν εφαρμογές που χρησιμοποιούν όλους τους πυρήνες

 

το iTunes κάνει limit στις εφαρμογές γιατί δεν υπάρχουν άλλα κινητά πέρα απο τα iPhone ώστε να σηκώνουν τις εκάστοτε εφαρμογές. Στο android έχουν βάλει εφαρμογές πχ το iron man 3 που βγήκε 1GB και αν έβγαινε στην iOS δεν θα το σήκωνε.

Ναι χαίρω πολύ μερικές εφαρμογές υπάρχουν όπως και στο iPhone υπάρχουν κάποιες που ξεπατώνουν τον 2πύρηνο το θέμα είναι ότι ο τετραπύρηνος στα κινητά είναι απλά για να λέμε ότι έχουμε.

 

Και τις αναλογίες hardware-software που έχει πετύχει η Apple με το iOS και τις συσκευές της δύσκολα θα το πετύχει η Samsung με το android ή η οποιαδήποτε εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

ναι. είμαι regular εκεί πέρα, κλείνω 5 χρόνια που πηγαίνω σε ένα μήνα λολ

χαχαχα είχα έρθει το Νοέμβριο εκεί γιατί σπουδάζει ο κολλητός μου και όλο εκεί με πήγαινε ο μινάρας.

Link to comment
Share on other sites

ScammingJew.jpg

 

μπραβο νικολουδε goyim εχεις δικιο το iphone ειναι καλυτερο

Μα είναι, σαν το άλλο το αστείο που ακούω ότι οι AMD οι 4πυρηνοι δεν έχουν καμία διαφορά από τους i7...
Link to comment
Share on other sites

Μα είναι, σαν το άλλο το αστείο που ακούω ότι οι AMD οι 4πυρηνοι δεν έχουν καμία διαφορά από τους i7...

λίγα με τους i7

Καλά εντάξει, ο καθένας έχει την δική του γνώμη πάνω στα κινητά.

 

Εγώ που χρησιμοποιούσα iPhone 2 μήνες το σιχάθηκα και το έδωσα στον πατέρα μου, αυτός το βαρέθηκε και το πούλησε.

δε ξέρω, εγώ με το jailbreak που του έχω κάνει και 1002 mods, το αγαπάω όλο και περισσότερο...
Link to comment
Share on other sites

Ναι χαίρω πολύ μερικές εφαρμογές υπάρχουν όπως και στο iPhone υπάρχουν κάποιες που ξεπατώνουν τον 2πύρηνο το θέμα είναι ότι ο τετραπύρηνος στα κινητά είναι απλά για να λέμε ότι έχουμε.

 

Και τις αναλογίες hardware-software που έχει πετύχει η Apple με το iOS και τις συσκευές της δύσκολα θα το πετύχει η Samsung με το android ή η οποιαδήποτε εταιρία.

Ρε μαλακά θέλεις να έρθω ΤΩΡΑ εκεί να σε ξεπεταλιάσω να σου βγάλω πετάλες στο κωλοτρυπίδι.

 

Λέμε το iPhone είναι για τον πέοντα.Μόνο μόστρα είναι...jajajaja

Link to comment
Share on other sites

Ναι χαίρω πολύ μερικές εφαρμογές υπάρχουν όπως και στο iPhone υπάρχουν κάποιες που ξεπατώνουν τον 2πύρηνο το θέμα είναι ότι ο τετραπύρηνος στα κινητά είναι απλά για να λέμε ότι έχουμε.

 

Και τις αναλογίες hardware-software που έχει πετύχει η Apple με το iOS και τις συσκευές της δύσκολα θα το πετύχει η Samsung με το android ή η οποιαδήποτε εταιρία.

νουμπ

άμα είχε αξιοποιήσει σωστά το hardware-software η iOS δεν θα είχε βγει το jailbreak. Το ίδιο ισχύει με τα android, αλλά στα android δεν σε αφήνει απλά να το ξεκλειδώσεις, μπορείς να βάλεις καινούριο kernel και rom στα δικά σου θέλω. έχω δοκιμάσει και ubuntu, και MIUI και jelly bean, και cyanogenmod, και FXP και υπάρχουν ακόμα πολλές πλατφόρμες.

Link to comment
Share on other sites

το μεγαλο πλεονεκτημα του ios ειναι οτι ολα ειναι δωρεαν

Τα περισσότερα δωρεάν του android είναι και δωρεάν στο iOS πλέον, your argument is invalid next please.

 

Link to comment
Share on other sites

νουμπ

άμα είχε αξιοποιήσει σωστά το hardware-software η iOS δεν θα είχε βγει το jailbreak. Το ίδιο ισχύει με τα android, αλλά στα android δεν σε αφήνει απλά να το ξεκλειδώσεις, μπορείς να βάλεις καινούριο kernel και rom στα δικά σου θέλω. έχω δοκιμάσει και ubuntu, και MIUI και jelly bean, και cyanogenmod, και FXP και υπάρχουν ακόμα πολλές πλατφόρμες.

+

 

 

χτες εβαλα στην προιστορικη πατατα που καιει καρβουνο gingerbread (ενω παιρνει μεχρι 2.1) και παει μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...