Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

xairw poli...apla oi vlakes nomizoun pws ta kratage gia tis anages tou forumm(rosalie)

Εμ.. Στο τέλος θα πει δε μαζεύτηκαν τα λεφτά enjoy smf.
Link to comment
Share on other sites

 

Καλημέρα!

 

ΥΓ: Ο Maxtor έχει PS4, iPhone 5, iPad retina, Macbook.

den einai kai kati spoudaio na ta exeis...apla autos ta pire apo ta lefta twn donates enw oi alloi apo doulemena $
Link to comment
Share on other sites

 

Καλημέρα!

 

ΥΓ: Ο Maxtor έχει PS4, iPhone 5, iPad retina, Macbook.

galaxy s4 γιατι στο skype λέει android connected.

 

παίζει και xperia z

Link to comment
Share on other sites

galaxy s4 γιατι στο skype λέει android connected.

 

παίζει και xperia z

Μεγαλύτερη μούφα από το xperia Z δεν παίζει να έχει βγει σε αυτά τα λεφτά. Να παίρνεις 700 ευρώ κινητό και να κάνει δαχτυλιές στην οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Άνετα.

;)

den einai kai kati spoudaio na ta exeis...apla autos ta pire apo ta lefta twn donates enw oi alloi apo doulemena $

όπως και να 'χει, αν ο μάξτορ ήθελε το φόρουμ σε καλή κατάσταση θα το είχε.

 

 

υγ: ό,τι και να λέτε για τα samsungάκια και τα πουτσο-xperia τα iphone είναι 3 σκάλες πιο πάνω, μόνο και μόνο λόγω του iOS

Link to comment
Share on other sites

;)όπως και να 'χει, αν ο μάξτορ ήθελε το φόρουμ σε καλή κατάσταση θα το είχε.

 

 

υγ: ό,τι και να λέτε για τα samsungάκια και τα πουτσο-xperia τα iphone είναι 3 σκάλες πιο πάνω, μόνο και μόνο λόγω του iOS

Μόνο το Υ.Γ θα σχολιάσω...

 

ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕ ΕΚΡΑΖΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΚΟΜΕΝΑ, ΦΑΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥΣΤΗ ΟΤΑΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΘΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣ!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο το Υ.Γ θα σχολιάσω...

 

ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕ ΕΚΡΑΖΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΚΟΜΕΝΑ, ΦΑΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥΣΤΗ ΟΤΑΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΘΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣ!

εγώ μαλάκα δεν είπα πως είναι καλύτερο από τα iphone ποτέ, απλά έλεγα πως είναι κάτι αρκετά κοντά με λιγότερα χρήματα.
Link to comment
Share on other sites

εγώ μαλάκα δεν είπα πως είναι καλύτερο από τα iphone ποτέ, απλά έλεγα πως είναι κάτι αρκετά κοντά με λιγότερα χρήματα.

Πούτσες μπλε είναι όλα, βάψτε τα και πετάξτε τα στη θάλασσα όσο προλαβαίνετε. Έχω τον άλλο το φίλο μου που πήρε ένα HTC Desire X και στην πρώτη βδομάδα του χάλασε η δόνηση, το χει στείλει για service εδώ και 1,5 μήνα και δε το χει πάρει ακόμα πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Πούτσες μπλε είναι όλα, βάψτε τα και πετάξτε τα στη θάλασσα όσο προλαβαίνετε. Έχω τον άλλο το φίλο μου που πήρε ένα HTC Desire X και στην πρώτη βδομάδα του χάλασε η δόνηση, το χει στείλει για service εδώ και 1,5 μήνα και δε το χει πάρει ακόμα πίσω.

χαχαχαχα ωραία πράγματα

 

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλύτερη μούφα από το xperia Z δεν παίζει να έχει βγει σε αυτά τα λεφτά. Να παίρνεις 700 ευρώ κινητό και να κάνει δαχτυλιές στην οθόνη.

Έχω φίλο που είναι υπεύθυνος καταστήματος σε wind.Το xperia z έχει και πρόβλημα στο interface του.

 

Ντάξει δεν λέω το IOS τα σπάει αλλά μαλάκα αν το iPhone 5 γαμήθηκε από το s3 σκέψου τι θα κάνει το s4.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...