Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

επεσα σημερα με εναν priest,ο γαμημενος ειχε 2 x shadowform και καμποσες rare,με κατεστρεψε

Ναι ρε μαλάκα είναι κάτι παιδάκια που χουν τα πάντα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα σου λέμε,έχω 15 hp,εκείνος 1,και με άφησε με 0(δηλαδή με σκότωσε ακριβώς)

Κακός παίκτης.

Link to comment
Share on other sites

στο τελος μου κανε και ενα mind control σε lord of the arena και εφυγε το pc απο το παραθυρο

 

Φαντάσου πόσο mad έγινε ο αντίπαλος shaman.

Link to comment
Share on other sites

3 hp εγώ και είχα μέσα lord of the arena και ένα core hound που του χα δώσει και έξτρα health. Ρίχνει μία κάρτα ο αντίπαλος shaman που διαλύει ότι υπάρχει κάτω + το χέρι του και αυτό το minion έχει 13 attack και 14 health. Είναι η σειρά μου να παίξω και βγάζω mind control, gg easy noob.

 

 

Αυτό το mind control, το προβατάκι του mage και σχεδόν όλες οι κάρτες του rogue είναι le trole meister 2013. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το mind control, το προβατάκι του mage και σχεδόν όλες οι κάρτες του rogue είναι le trole meister 2013. 

Ναι ρε μαλάκα..

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα σου λέμε,έχω 15 hp,εκείνος 1,και με άφησε με 0(δηλαδή με σκότωσε ακριβώς)

 

 

Έκανα κάτι παρόμοιο σήμερα με Paladin στην Arena... Είχα ξεχάσει σε ένα γύρο να βαρέσω με ένα minion που είχε ένα damage και έφτασε το game σε σημείο να είναι ο άλλος με 1 HP, να μην έχω κάτι παραπάνω και να με παίρνει στον επόμενο γύρο. I regret it this time.. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock