Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

χαρά που πήρεεε θα πάθει τίποτα,μαζέψτε τον παίδες... θα μας πάθει τίποτα από υπερβολική χαρά....

Δεν μπορώ γελάω με το υφάκι σου το "δε με νοιάζει φεύγω" που θες να βάλεις τα κλάματα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΞΤΟΡΑ ΚΑΝΕ ΤΟΝ GOLD ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΛΑ!

 

Η ειρωνία γυρνάει εναντίον σου δεν είναι υπέρ σου στο είπα; δεν στο είπα ε;.... Τώρα το έμαθες..

Link to comment
Share on other sites

χαρά που πήρεεε θα πάθει τίποτα,μαζέψτε τον παίδες... θα μας πάθει τίποτα από υπερβολική χαρά....

Φιλαράκι για τυρόγαλο σε κόβω, βαριά Παγουρά

Link to comment
Share on other sites

Η ειρωνία γυρνάει εναντίον σου δεν είναι υπέρ σου στο είπα; δεν στο είπα ε;.... Τώρα το έμαθες..

Πες μας και άλλα μεγάλε γκουρού.

Link to comment
Share on other sites

ME 1 HP TON ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ HUNTER

 

SDADASSSDADSSSAASADASASAASXADASAD

 

ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ αλλά μπορείτε εσείς... Πράγμα το όποιο δεν έχει δει κανένας να γίνεται πράξη.....

 

 

Για γίνε πιο σαφής. Τι μπορεί να γίνει δηλαδή και δε γίνεται; 

Link to comment
Share on other sites

ME 1 HP TON ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ HUNTER

 

SDADASSSDADSSSAASADASASAASXADASAD

 

ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ

Φαίνεσαι λίγο mad.

Link to comment
Share on other sites

Για γίνε πιο σαφής. Τι μπορεί να γίνει δηλαδή και δε γίνεται; 

Too late έκανε το ragequit δε μου πες τίποτα να τον πάω λίγο πιο χαλαρά.

Link to comment
Share on other sites

ME 1 HP TON ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ HUNTER

 

SDADASSSDADSSSAASADASASAASXADASAD

 

ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ

 

 

5 HP εγώ, αντίπαλος έχει orc +1 damage σε minions, 2 (+1=3)/2, 2 (+1=3)/2. Μπορώ να φάω ένα minion και  τρώω ένα 2(+1)/2 αντί του orc. Dem calculations 2 hard. Κατηγορώ το κακό RNG του deck μου και την πίεση του χρόνου. 

Link to comment
Share on other sites

5 HP εγώ, αντίπαλος έχει orc +1 damage σε minions, 2 (+1=3)/2, 2 (+1=3)/2. Μπορώ να φάω ένα minion και  τρώω ένα 2(+1)/2 αντί του orc. Dem calculations 2 hard. Κατηγορώ το κακό RNG του deck μου και την πίεση του χρόνου. 

3 hp εγώ και είχα μέσα lord of the arena και ένα core hound που του χα δώσει και έξτρα health. Ρίχνει μία κάρτα ο αντίπαλος shaman που διαλύει ότι υπάρχει κάτω + το χέρι του και αυτό το minion έχει 13 attack και 14 health. Είναι η σειρά μου να παίξω και βγάζω mind control, gg easy noob.

Edited by Necromayhem
Link to comment
Share on other sites

Too late έκανε το ragequit δε μου πες τίποτα να τον πάω λίγο πιο χαλαρά.

 

 

Δεν είχα προλάβει να διαβάσω όλα τα replies ;/ 

Link to comment
Share on other sites

5 HP εγώ, αντίπαλος έχει orc +1 damage σε minions, 2 (+1=3)/2, 2 (+1=3)/2. Μπορώ να φάω ένα minion και  τρώω ένα 2(+1)/2 αντί του orc. Dem calculations 2 hard. Κατηγορώ το κακό RNG του deck μου και την πίεση του χρόνου. 

Ρε μαλάκα σου λέμε,έχω 15 hp,εκείνος 1,και με άφησε με 0(δηλαδή με σκότωσε ακριβώς)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...