Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

To vouloses ksekoliariko, psologkarazieriko, poutsoanastenariko eksadaxtulo ektroma ksexeilomenis dia velonon ourithras karkinomazas e? Lege, re gamimeno xusopatso gonidiako meigma orthion kaulion omoiazonton me karkinomazes kato apo xusopoltopoiimenous istous dermatos kai muon pou sernontai kai lionoun opou statheis kai opou vretheis... Ego ekana ti manna sou mia xusotrovadoura, gamiola prezou pou prokeimenou na parei ti preza tis kathotan kai ekane gonidiaka peiramata? Milao ego ti poutsogiini dialekto? NEIN! Ara poios ftaiei? Auti de ftaiei? Siga, etuxe ektos ap' to na vgalei vuzia kai duo uperfusika mounoxeila pou kapote itan psoli, na tis futrosoun kai kati mounoxeila gia stoma, kati salpigges kremamenes gia aftia kai kati oothikes gia matia... Des to kai me ti thetiki tou pleura... Toioutotropos travage perissotero to endiaferon to teratolagnon pelaton kai se taize perissoteri xusokrema me poltopoiimena kaulia gia suropi na megaloseis kai na gineis auto to poutsoskeuasma pou egines... Eipame, kathe anthRRRRRRoPPPPPPos exei ta dikaiomata tou kai tin aksia tou... Esu tin exeis stis matotrupes pou den mporoun kai na sou ksexeilothoun oute apo poutsosouvli, an kai exei arxisei i xusotsoulithra, poutsodos (poutsa + odos - dromos) sou kathos sou xoun ragisei ta sfinoeidi kokkala... De peirazei, sou pairnoun ti plastelini pou sou xei ginei to derma tou prosopou ap' ta xusia pou xoun sunufastei me auto kai se gamane se ispaniko... Mia xara peritexna epididesai sto xusaggelma sou akoma...

Αυτό είναι το σωστό μπινελίκι έτσι να τον ξεφτιλίζεις τον άλλον.

Link to comment
Share on other sites

Πες τα οσο ζεις , εχω βαλει τον μαδαρα να κανει scan την ip σου και να ερθει απο εκει να σου ραψει το στομα με τα εντερα σου βλακα

Link to comment
Share on other sites

Που σε βαζουν στην αθηνα να πουλας αλευρι αντι για σκονη και τις τρως απο τους πελατες μετα .

To mono pou xete kataferei, xusorropa poutsozugia, itan na mou kleisete ena forum otan eixa protoksekinisei kai na mou kanete gamimenes kataggelies pou den parthikan kai sta sovara giati tora exo parei ta metra mou... Kata ta alla ksilono kai tis mitres sas KAI ton gamiolikon progonon sas mexri kai to mnima tou Kemal san tsampia stafulion tosa xronia kai sas gamao to mualo sti kurioleksia...

 

Stin arxi itan kapos etsi:

 

afi28.png

 

 

Meta omos epilthe moiraios auto to apotelesma, re mounompakaliaroi:

 

mindfuck-60978.jpg

 

 

DILADI VRIKE TRUPA O APANTHROPOS MPOURTZOZ MOU KAI XOTHIKE...

Edited by Battery
Link to comment
Share on other sites

Idou kai duo proxeires apodeikseis usterias:

 

"delete my account someone or ban me i dont know if i can delete my account by myself so someone do it for me"

 

"pou akrivws einai to asteio? pou ta gamhse ola? pou na tou gamh9ei to simpan. ka9ise k eipe dhmosia tis politikes m apopseis k polla alla....pou na tou fane ta matia ta korakia "

 

"Δήθεν εσύ διαφέρεις ως προς το θέμα του προσηλιτισμού και του κέρδους απ'την JoS φανατίσμενη μαυροφόρα θεούσα. Εμείς ξέρουμε εσείς δε ξέρετε είστε. Έχεις μαζέψει εκεί όλη την ομήγυρη όσων έχουν έχουν αποδράσει απ'τα ψυχιατρεία και τα κέντρα απεξάρτησης όλης της χώρας εκεί επιβεβαιώνοντας το ρητό "στο βασίλειο των τυφλών (ολικώς ή μερικώς) αρχει(δια) ο μονόφθαλμος". Σε υποστηρίζουν εκεί κάμποσα χαμένα κορμιά και όρθια πτώματα και έχεις δημιουργήσει ολόκληρο cult-cabal υποτίθεται γύρω απ'το πρόσωπο σου."

 

"Αλλά που θα πάει θα λιώσεις και συ σε κάμια φάση ψάχνοντας φλέβα για να τρυπηθείς, να σου πω εγώ μετά για "ισχύ", θες και τυρρανική και θεοκρατική ολιγαρχία ρε συνεσταλμένε των πρώιμων ηλικιών, και σκοταδόψυχο και θανατολάγνο όνειδος της ζωής που ούτε στα πόδια σου δε μπορείς να σταθείς."

 

"Οι ίδιοι είναι τοσο καθυστερημένοι που έχουν βρει την απόλυτη απάντηση στην τρισάθλια και ελεεινή ζωή τους στο πρόσωπο σου, φαντάσου! Και επιτέλους χέσε μας και συ κι ο Βεελζεβούλης σου που ποζάρει στη πουτάνα την εικόνα ωσάν(να) άλλος άγιος και εναλλακτικός των ψωριασμένων σκουλικιασμένων αγ(ρ)ίων της αγίας ορθοδόξου χριστιανικής πίστεως."

 

Fovos:

 

"Γεια σου φίλε μου.

Χρυσαυγίτης speaking. Λοιπόν, καταρχήν μόλις ξύπνησα οπότε συγνώμη για οποιαδήποτε λάθη. Για να μη γίνονται παρεξηγήσεις και να μην νομίζει ο Ευρύνομος ότι έχω και εγώ κάτι εναντίον του. Εμένα πολύ ελάχιστα με ενδιαφέρει το θέμα και δεν έχω κάποια έχθρα με τον Ευρύνομο ούτε προσωπική ούτε διαδικτυακή ούτε θα ήθελα να τον βλάψω με οποιονδήποτε τρόπο.

Το άτομο που μιλάει πιο πάνω και είπε ότι συμπαθεί τον Ευρύνομο 100% ΔΕΝ είναι ο ίδιος ο Ευρύνομος. Και αυτός που έγραψε τη βιογραφία του Ευρύνομου επίσης 100% ΔΕΝ είναι ο ίδιος ο Ευρύνομος γιατί τον ξέρω προσωπικά (όχι τον Ευρύνομο, αυτόν που έγραψε).

Ευρύνομε, Prince, Blasphemus, όπως θες να σε λέμε. Δεν έχω κάτι μαζί σου και δεν σε ξέρω προσωπικά ούτε εσύ με ξέρεις. Δεν σκοπεύω να σε βλάψω με οποιονδήποτε τρόπο.

Και καλημερίζω και τον φίλο μου απο πάνω."

 

Exthra:

 

"ΕΓΩ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΝΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ / ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟ BLOG ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ, ΦΙΛΟΥΣ, ΠΟΙΟΣ ΠΛΑΚΩΣΕ ΠΟΙΟΝ, ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΚΤΛ."

 

"Πραγματικά τη δεδομένη στιγμή πρέπει να ναι ο πιο πούστης και το πιο κατεστραμμένο άτομο στην Ελλάδαarrow-10x10.png, δε κάνω πλάκα, για σκέψου λίγο. Θρασύδειλος, αχάριστος (κυρίως στην κατά πολύ δυνατότερη αυτού μάνα του, πράγμα που του έχει δημιουργήσει τα καταφανή αισθήματα ζήλειας και μισογυνισμού εντός του και των σαδιστικών ενστίκτων απέναντι στο έτερο φύλο), κλαιόμενος ζήτουλας παρακαλεσάκιας και παρακαλεσομουνάκιας μουνόδουλος του χειρίστου είδους, ενεργητικός ομοφυλόφιλος (ΔΗΛΩΜΕΝΟΣ με χαρακτηριστικές φράσεις όπως "να καρφώνω τα κωλαράκια σας" για νεαρά αγόρια) με "σβησμένο θυμικό", κατσίβελος, χέστης, βαρυπρέζονας και βαρυαλκοόλας αποδράστης της σκληρής πραγματικότητας, attention whore με διαγνωσμένο attention deficit disorder, δηλωμένος μέσω των εκκωφαντικών κειμένων του (άλλο αυτό) και γνωστός τοις πάσι πλιατσικολόγος, βιαστής, ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ζώων μα και ανθρώπων....

 

που κοροιδεύει τόσα χρόνια τον κόσμο και καθυβρίζει όλη τη κοινωνία στις 1000δες ιστοσελίδες του και λογαριασμούς και ιδιαίτερα τα αφελή άτομα νεότερων ηλικιών με εκλιπούσα λόγω του φόρτου εργασίας των γονέων τους, γονεϊκή επίβλεψη. Απορώ πως δεν έχει δράσει μέχρι και σήμερα για αυτή τη ψυχοπαθητική επικίνδυνη προσωπικότητα, η ηλεκτρονική δίωξη και ασφάλεια, ενώ ο κάτοχος της παρούσας σελίδος και άλλων (βλέπε sanatorion.blogspot.gr) είναι με πολύ γνωστό όνομα και επώνυμο (Αντώνης Λαζαράκος), στοιχεία ανοίκωντα σε συγκεκριμένο πρόσωπο, τα οποία μπορούν να ταυτοποιηθούν τάχιστα. Πως οι γονείς δεν έχουν προστατέψει ακόμα τα παιδιά τους καταγγέλοντας ευθέως την δράση αυτού του υποκειμένου, που εκτίθενται συνεχώς σε μέγιστους κινδύνους στο ξέφραγο αμπέλι που λέγεται διαδίκτυο. Αυτό καταδεικνύει πολλά νομίζω για την κοινωνία μας και το κράτος που ζούμε και την κυρίαρχη αδιαφορία της εποχής μας χαρακτηριζόμενης απο ολοτελή κατάπτωση και αποσάθρωση πάσης φύσεως αξιών. Όποιος το βλέπει αυτό να κάνει κάτι ΑΜΕΣΩΣ. Αλλιώς καταδεικνύεται ξεκάθαρα η αδιαφορία του εισαγγελέα και των διωκτικών αρχών για την ασφάλεια των παιδιών μας.

ΕΝΑΣ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟΣ ΓΟΝΕΑΣ"

 

Xaxaxa...

 

Egkomiasmos:

 

"Γενικώς ο Ευρύνομος έχει πει διάφορα σωστά περί φιλοσοφίας και σατανισμού. Αλλά εκεί που πας να πεις "τι αξιοπρεπές άτομο" αρχίζει τα χυδαιότατα μπινελίκια χειρίστου βαθμού που τον χαρακτηρίζουν και χάνει τη σοβαρότητά του. Εκτός βέβαια αν τα δεις σατιρικά γιατί όντως έχει πλάκα η υπερβολή που χρησιμοποιεί."

 

 

 

Re xusogumnosaliagkes, poses fores na sas afieroso auto to tragoudi??

 

http://www.youtube.com/watch?v=-uoREz7sd3Q

 

Goustaro fovo, usteria, ekmetalleusi... Toutestin, "Theokratiki turanniki anarxia"... "Xaos"... Gamame kardies kai muala...

Edited by Battery
Link to comment
Share on other sites

Idou kai duo proxeires apodeikseis usterias:

 

"delete my account someone or ban me i dont know if i can delete my account by myself so someone do it for me"

 

"pou akrivws einai to asteio? pou ta gamhse ola? pou na tou gamh9ei to simpan. ka9ise k eipe dhmosia tis politikes m apopseis k polla alla....pou na tou fane ta matia ta korakia "

 

"Δήθεν εσύ διαφέρεις ως προς το θέμα του προσηλιτισμού και του κέρδους απ'την JoS φανατίσμενη μαυροφόρα θεούσα. Εμείς ξέρουμε εσείς δε ξέρετε είστε. Έχεις μαζέψει εκεί όλη την ομήγυρη όσων έχουν έχουν αποδράσει απ'τα ψυχιατρεία και τα κέντρα απεξάρτησης όλης της χώρας εκεί επιβεβαιώνοντας το ρητό "στο βασίλειο των τυφλών (ολικώς ή μερικώς) αρχει(δια) ο μονόφθαλμος". Σε υποστηρίζουν εκεί κάμποσα χαμένα κορμιά και όρθια πτώματα και έχεις δημιουργήσει ολόκληρο cult-cabal υποτίθεται γύρω απ'το πρόσωπο σου."

 

"Αλλά που θα πάει θα λιώσεις και συ σε κάμια φάση ψάχνοντας φλέβα για να τρυπηθείς, να σου πω εγώ μετά για "ισχύ", θες και τυρρανική και θεοκρατική ολιγαρχία ρε συνεσταλμένε των πρώιμων ηλικιών, και σκοταδόψυχο και θανατολάγνο όνειδος της ζωής που ούτε στα πόδια σου δε μπορείς να σταθείς."

 

"Οι ίδιοι είναι τοσο καθυστερημένοι που έχουν βρει την απόλυτη απάντηση στην τρισάθλια και ελεεινή ζωή τους στο πρόσωπο σου, φαντάσου! Και επιτέλους χέσε μας και συ κι ο Βεελζεβούλης σου που ποζάρει στη πουτάνα την εικόνα ωσάν(να) άλλος άγιος και εναλλακτικός των ψωριασμένων σκουλικιασμένων αγ(ρ)ίων της αγίας ορθοδόξου χριστιανικής πίστεως."

 

Re xusogumnosaliagkes, poses fores na sas afieroso auto to tragoudi??

 

http://www.youtube.com/watch?v=-uoREz7sd3Q

pw pw ti hardcore tragoudi einai auto . pwpw

Link to comment
Share on other sites

Οπως προανέφερε καποιος.. Γ*μας καθολου? Καθεσαι να τους βρισεις ολους κ αυτοι λενε "τι με τρωει" . Μην αναφερεις εμενα. Εγω το ξερω οτι ασχοληθηκα. Αλλα τι ακριβως κανεις? Βγαζεις καινουριες βρισιες, αισθανεσαι περήφανος γιαυτο μετα κ νμζεις κτ εγινε...καθεσαι μου γραφεις κτ κειμενα που στην ουσια απλα βαζεις βρισιες στην σειρα..

Link to comment
Share on other sites

καθεσαι μου γραφεις κτ κειμενα που στην ουσια απλα βαζεις βρισιες στην σειρα..

+ gamaei manes  :forever alone like a boss:

Link to comment
Share on other sites

Οπως προανέφερε καποιος.. Γ*μας καθολου? Καθεσαι να τους βρισεις ολους κ αυτοι λενε "τι με τρωει" . Μην αναφερεις εμενα. Εγω το ξερω οτι ασχοληθηκα. Αλλα τι ακριβως κανεις? Βγαζεις καινουριες βρισιες, αισθανεσαι περήφανος γιαυτο μετα κ νμζεις κτ εγινε...καθεσαι μου γραφεις κτ κειμενα που στην ουσια απλα βαζεις βρισιες στην σειρα..

Ena paradeigma isoun... Ekatontades atoma vlepoun ton gamimeno poustopousta eauto tous sta grafomena mou kai trellainontai (I kai gia allous logous)... Me kaulonei na sas anastatono... Toioutotropos tha erthei moni tis i anarxia kai to xaos opou vriskomai...

 

Lathos... Ego vrizo dia logotexnias... Diladi kai meso leksiplasias kai meso dimiourgias istorion...

Edited by Battery
Link to comment
Share on other sites

 

 tha erthei moni tis i anarxia kai to xaos opou vriskomai...

Τρείς λαλούν και δύο χορεύουν

 

Thelo na ginetai pantou otti egine sti xrusi augi... Tha eksalleipso kathe eidous iremias...

Link to comment
Share on other sites

Thelo na ginetai pantou otti egine sti xrusi augi... Tha eksalleipso kathe eidous iremias...

Καλά όλοι Χρυσαυγίτες είναι στα σχόλια στο blog σου; 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock