Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Μου βγαίνει ο Justice και μου λέει ,περίμενε τον wrd!

 

 

 

 

soοn

Όταν γίνω και εγώ gmod θε βγει και το ban σου, ταυτόχρονα θα τα κάνουν και τα δύο.

 

:lied:

Link to comment
Share on other sites

Όταν γίνω και εγώ gmod θε βγει και το ban σου, ταυτόχρονα θα τα κάνουν και τα δύο.

 

:lied:

Δεν είδες το γαμάτο topic μου? Έγραψτα πάντα τόσο ωραία και κατανοητά. Ακόμα και poll έβαλα για τους haters να ψηφίσουν. Δηλαδή τι άλλο να κάνω σε αυτήν την κοινότητα?
Link to comment
Share on other sites

Δεν είδες το γαμάτο topic μου? Έγραψτα πάντα τόσο ωραία και κατανοητά. Ακόμα και poll έβαλα για τους haters να ψηφίσουν. Δηλαδή τι άλλο να κάνω σε αυτήν την κοινότητα?

50 ευρώ στον wrd και πιστεύω ότι μόλις πατήσεις refresh θα σαι unbanned.
Link to comment
Share on other sites

το not matthew να το σκεφτώ, αλλά μέχρι εκεί

Κάνε τον Matthew και δεν θα αρχίσω e-war.Με τα παιδιά στο spam section θα μιλάω που και που. Αν αρχίσω κάντα όλα περμα.
Link to comment
Share on other sites

Κάνε τον Matthew και δεν θα αρχίσω e-war.Με τα παιδιά στο spam section θα μιλάω που και που. Αν αρχίσω κάντα όλα περμα.

Σοβαρές δηλώσεις! Πάντως πιστεύω ότι αν δε θες να τον κάνεις unban έστω κάντε του transfer το vip.
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρές δηλώσεις! Πάντως πιστεύω ότι αν δε θες να τον κάνεις unban έστω κάντε του transfer το vip.

Ρε μαλάκα δεν υπάρχει λόγος για το ban,τώρα με κάνει να κλαίγομε σαν τους μπετόβλακες κάτι σελίδες πιο πριν.
Link to comment
Share on other sites

Κάνε τον Matthew και δεν θα αρχίσω e-war.Με τα παιδιά στο spam section θα μιλάω που και που. Αν αρχίσω κάντα όλα περμα.

εγώ κάνω τα deal •_•
Link to comment
Share on other sites

Νικολουδε σκαιπε λέω!

Είμαι χωριό και είμαι από κινητό στείλε εδώ πμ.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...