Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Didnt read :troll:

Το ξέρω που το βλέπω ρε,απλά θέλει τραπεζικό λογαριασμό οπωσδήποτε ε?

:LOL: Ναι θέλει. Δεν είναι απαραίτητο να έχεις πιστωτική κάρτα. Μπορείς και με χρεωστική και προ-πληρωμένη.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θέλω μια 5αρα τουλάχιστον pre-paid?

 

Ο Zake βγήκε?

Χρειάζεσαι μια Visa ή MasterCard. Το ποσό που θα βάλεις μέσα, το καθορίζεις εσύ.

 

Last Active          Today at 03:53:54

Και στο skype δεν είναι μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεσαι μια Visa ή MasterCard. Το ποσό που θα βάλεις μέσα, το καθορίζεις εσύ.

 

Last Active          Today at 03:53:54

Και στο skype δεν είναι μέσα.

Μιλάγαμε φβ και βγήκε στο άκυρο... :/
Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχει το verified,γίνετε να το κάνω verified,και αν ναι, ΠΩΣ ?

 

Δοκίμασε ένας φίλος μου να μου στείλει 0,01e στο paypal μου και του έλεγε 'cancel' . Γνωρίζεις γιατί έγινε αυτό ,μήπως επειδή ήταν μικρό το ποσό?

εάν την κάνεις verified μπορείς να πληρώνεις με αυτήν. εάν όχι άπλα μπορούνε να σου στέλνουνε λεφτα και να τα κάνεις withdraw σε κόπια τράπεζα.

 

για να την κάνεις verifed πρέπει να βγάλεις μια prepaid card, πας στο παυπαλ στο πλάι εχει ένα πινακάκι ακόλουθης τις οδηγίες και τέλος. αλλιώς μπορείς άπλα να πας στην τράπεζα που θα βγάλεις την κάρτα και να τους πεις να στο κάνουνε

Link to comment
Share on other sites

εάν την κάνεις verified μπορείς να πληρώνεις με αυτήν. εάν όχι άπλα μπορούνε να σου στέλνουνε λεφτα και να τα κάνεις withdraw σε κόπια τράπεζα.

 

για να την κάνεις verifed πρέπει να βγάλεις μια prepaid card, πας στο παυπαλ στο πλάι εχει ένα πινακάκι ακόλουθης τις οδηγίες και τέλος. αλλιώς μπορείς άπλα να πας στην τράπεζα που θα βγάλεις την κάρτα και να τους πεις να στο κάνουνε

Πόσο κοστίζει να την κάνω verified στην τράπεζα? και τι χρειάζομαι εκτός από ταυτότητα?
Link to comment
Share on other sites

Πόσο κοστίζει να την κάνω verified στην τράπεζα? και τι χρειάζομαι εκτός από ταυτότητα?

Φορολογικη ενημερωτητα,αφμ(δεν ξερω αν ειανι το ιδιο),5€ απο οτι ξερω...

Link to comment
Share on other sites

2 η 1€ αν θυμαμαι καλα

Ωραίος ευχαριστώ, τώρα πάντως που το κοίταξα με έναν φίλο μου,μου έστελνε και του έστελνα κανονικά λεφτά...
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ευχαριστώ, τώρα πάντως που το κοίταξα με έναν φίλο μου,μου έστελνε και του έστελνα κανονικά λεφτά...

ναι άλλα δεν μπορείς π.χ. να στήλης κάπου λεφτα αν δεν σου έχουνε στείλει λεφτα. ενώ αν την κάνεις verified μπορείς να πληρώνεις με paypal και το paypal τραβαει τα χρήματα από την κάρτα
Link to comment
Share on other sites

ναι άλλα δεν μπορείς π.χ. να στήλης κάπου λεφτα αν δεν σου έχουνε στείλει λεφτα. ενώ αν την κάνεις verified μπορείς να πληρώνεις με paypal και το paypal τραβαει τα χρήματα από την κάρτα

Ναι αλλά μπορώ απλά να του πω να μου στίλει 0.01 ευρώ επειδή δεν είμαι verified και απλά του στέλνω πχ όσα θέλω... Σωστά?
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά μπορώ απλά να του πω να μου στίλει 0.01 ευρώ επειδή δεν είμαι verified και απλά του στέλνω πχ όσα θέλω... Σωστά?

όχι π.χ. σου στέλνω εγώ 20 ευρω και μπορείς να τα στείλεις αυτά τα 20 ευρώ οπού θες αν έχεις υπολοιπο 0 πρέπει καποιος να σου στήλη για να στείλεις αν δεν ειναι verified
Link to comment
Share on other sites

όχι π.χ. σου στέλνω εγώ 20 ευρω και μπορείς να τα στείλεις αυτά τα 20 ευρώ οπού θες αν έχεις υπολοιπο 0 πρέπει καποιος να σου στήλη για να στείλεις αν δεν ειναι verified

Έχω 0.05 ευρώ ^^

Αν μου στείλεις 0.01 ευρώ,μπορώ να σου στέιλω περισσότερα απ'ότι μου έστειλες ,σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock