Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

o wrd μόνο mad δε γίνεται όταν σας κάνει ban, σας κοροιδεύει κιόλας καλά-καλά και δεν το παίρνετε και χαμπάρι

Link to comment
Share on other sites

o wrd μόνο mad δε γίνεται όταν σας κάνει ban, σας κοροιδεύει κιόλας καλά-καλά και δεν το παίρνετε και χαμπάρι

Όχι ρε δεν είναι μαντ
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε δεν είναι μαντ

ναι θα γίνει mad επειδή σε έκανε ban, και δεν ασχολείται.

 

εσύ του την λες όλη μέρα, περισσότερο αναστατωμένος δείχνεις εσύ εφόσον εκείνος δεν ασχολείται.

Link to comment
Share on other sites

ναι θα γίνει mad επειδή σε έκανε ban, και δεν ασχολείται.

 

εσύ του την λες όλη μέρα, περισσότερο αναστατωμένος δείχνεις εσύ εφόσον εκείνος δεν ασχολείται.

Άμα δεν ήταν μαντ,ούτε καν θα μου έκανε ΒΑΝ . Και γιατί να μην ασχολειθώ? Κάτι μέρες δεν μπήκα και έδω με έβγαλε ο Φρανκ με τον Παυλερ που ζήταγα την ΙΡ του Φρανκ.

 

Μαλάκα Δασκ,όταν αποκτείσουν αρχίδια αυτοί εδώ ,μίλα μου σκαιπε να μπω να γελάσω. Κράζουν το φόρουμ ενώ κάνουν προμοτε τους φίλους τους για σταφφερς. Έλα γάμησέ μας.

Link to comment
Share on other sites

δεν σε έκανε ban επειδή είναι mad, εσύ είσαι mad επειδή σε έκανε ban.

 

Και σε έκανε ban επειδή κάτι έκανες προφανώς, δεν με 'νοιάζει τι έκανε ο pauler και ο κλέφτης. Για τον wrd μιλάμε. Αυτός δεν ασχολείται, σου έσκασε το ban κι αυτό ήταν, εσύ κάθε 3 και λίγο του λες μαλακίες στο gost. Ποιος είναι mad; Τον κράζεις όλη μέρα, και από τα 20 ποστ που θα κάνεις, θα σου απαντήσει στο 1 και θα σε κοροιδέψει χωρίς να το καταλάβεις και θα κάνει το χαβαλέ του ενώ εσύ θα συνεχίσεις να τον κράζεις κι αυτός θα ανταλλάζει τραγούδια με τον fanky χωρίς να σου δίνει σημασία

 

:truestory:

 

Κράξε τον όσο θες, αλλά αυτό το "είναι mad" μην το λες, δεν έχει νόημα. Εγώ μόνο έναν mad βλέπω στη συγκεκριμένη περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...