Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Εγώ γράφω τεχνικές μελέτες - νομοθεσία αύριο. Παραλίγο να διαβάζω άρθρα του Συντάγματος.

Γαμησε μας ρε μαλακα με τον καραγκιόζη.

Δε μαθαίνεται

Link to comment
Share on other sites

Γαμησε μας ρε μαλακα με τον καραγκιόζη.

Δε μαθαίνεται

Ρε μαλάκα είναι μάθημα με νομοθεσίες που πρέπει να μάθω απ'έξω κάποια άρθρα του Συντάγματος σχετικά με το επάγγελμα μου, ρε δε γαμιέστε ; Πού θα μου χρησιμεύσει να τα ξέρω απ'έξω αυτά ; Το γαμημένο το internet τι υπάρχει ;
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά δε σκέφτομαι καν να περάσω όλα τα pdf του μαθήματος στο κινητό μου, ντρέπομαι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα είναι μάθημα με νομοθεσίες που πρέπει να μάθω απ'έξω κάποια άρθρα του Συντάγματος σχετικά με το επάγγελμα μου, ρε δε γαμιέστε ; Πού θα μου χρησιμεύσει να τα ξέρω απ'έξω αυτά ; Το γαμημένο το internet τι υπάρχει ;

Έλεος.

grafw th deutera pali,kai den exw parei kan to vivlio :3

Γαμας.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά δε σκέφτομαι καν να περάσω όλα τα pdf του μαθήματος στο κινητό μου, ντρέπομαι.

Χαχαχα πολύ μπροστά ρε.Εμείς είμαστε ακόμα με αρχαίες μεθόδους.Ξέρεις ξεβιδωνουμε το τραπεζάκι το περνούμε σπίτι γράφουμε σκονάκια και μετά το πάμε την άλλη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα πολύ μπροστά ρε.Εμείς είμαστε ακόμα με αρχαίες μεθόδους.Ξέρεις ξεβιδωνουμε το τραπεζάκι το περνούμε σπίτι γράφουμε σκονάκια και μετά το πάμε την άλλη μέρα.

Δεν έχετε eclass να ανεβάζουν τις σημειώσεις του μαθήματος σε pdf q
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχετε eclass να ανεβάζουν τις σημειώσεις του μαθήματος σε pdf q

Τι e class και παπαρια.........

 

Εδώ η μισή σχολή έχει Nokia 3310

Link to comment
Share on other sites

Τι e class και παπαρια.........

 

Εδώ η μισή σχολή έχει Nokia 3310

Κατάλαβα στις σπηλιές..
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...