Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

ΔΕΣ ΕΔΩ ΤΟ MXC.ΠΑΩ ΝΑ ΔΩΣΩ +1 ΚΑΡΜΑ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ NEGATIVE ΚΑΡΜΑ.

 

 

MasterDisaster μην ξαναδώσεις dekarma.

jajajajajajaja

Link to comment
Share on other sites

kala ama to peis ston justice ta piasame ta lefta mas...prox8es einai p tou petaga g@mostarvidia epidi eixa me8isi...k anasa na parw ban 8a m pathsei..

εσύ όταν μεθάς την βγάζεις στο pc ? lel

Link to comment
Share on other sites

ok mpaglama /parta

Στην αρχή έλεγε σκέτο οκ. Έκανες edit για να με πεις μπαγλαμά; :/

 

 

εσύ όταν μεθάς την βγάζεις στο pc ? lel

Ναι ρε, θα'ναι σαν αυτόν εδώ:

 

481772_485750514828067_99995583_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

εσύ όταν μεθάς την βγάζεις στο pc ? lel

e-wasted. και σηκώνεται νωρίς το πρωί να πάει στη farmville
Link to comment
Share on other sites

kala ama to peis ston justice ta piasame ta lefta mas...prox8es einai p tou petaga g@mostarvidia epidi eixa me8isi...k anasa na parw ban 8a m pathsei..

Και σου ξαναλέω δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου.Απλά σε έχω τσεκάρει αρκετές φορές που γαμας τα τοπικς λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Και σου ξαναλέω δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου.Απλά σε έχω τσεκάρει αρκετές φορές που γαμας τα τοπικς λίγο.

και το κάνει και λάθος.
Link to comment
Share on other sites

και το κάνει και λάθος.

Σοβαρά τώρα δεν μ έχει κάνει κάτι εμένα απλά δεν μ αρέσει αυτό το wannabe troller και γαμάω τοπικς και έτσι.Ντάξει όλους μας πιάνει η μαλακία καμιά φόρα αλλά αυτός το παράκανε

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σου έδωσα τελευταία ευκαιρία μην το ξανακάνεις γιατί μετά εγώ ο ίδιος θα σε κάνω dekarma.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σου έδωσα τελευταία ευκαιρία μην το ξανακάνεις γιατί μετά εγώ ο ίδιος θα σε κάνω dekarma.

σε εμένα πήγαινε αυτό;
Link to comment
Share on other sites

ok apla epsaxes gia na vreis to allo post mou...mias k ta perissotera einai edw mesa,stop spamm area

Ούτε καν....Σοβαρά τώρα.....Τυχαία έπεσα στο συγκεκριμένο....Και απλά σε είχα πετύχει και αλλού.....Τέσπα εγώ ο ίδιος σου είπα ότι το έστειλα στο Justice και αν όντως είναι μαλακία μου θα έχω την ανάλογη επίπληξη από αυτόν.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...