Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ο ροζαλις κατι τετοιο εκανε

 

ποιος τον γαμάει αυτόν την μαλακα ρε κάθεται και κοροϊδεύει τους φίλους μου να του δώσουνε vip και πίπες όχι άλλο κάρβουνο

εξάλλου το romeo το βαρέθηκα θα αρχίσω να κάνω κάτι καινούργιο με αυτό το λογαριασμό

Link to comment
Share on other sites

ποιος τον γαμάει αυτόν την μαλακα ρε κάθεται και κοροϊδεύει τους φίλους μου να του δώσουνε vip και πίπες όχι άλλο κάρβουνο

εξάλλου το romeo το βαρέθηκα θα αρχίσω να κάνω κάτι καινούργιο με αυτό το λογαριασμό

hi re! ^^

Link to comment
Share on other sites

hi re! ^^

 

για σου πουταναρα μου έκανα και εγώ ένα fake facebook με 1k φίλους και κάτσε να βάλω και fake φωτογραφίες από μια ρωσσικη ιστοσελίδα να το παίξω γκόμενα θα μου δώσετε κάνα λεφτό?

Link to comment
Share on other sites

ποιος τον γαμάει αυτόν την μαλακα ρε κάθεται και κοροϊδεύει τους φίλους μου να του δώσουνε vip και πίπες όχι άλλο κάρβουνο

εξάλλου το romeo το βαρέθηκα θα αρχίσω να κάνω κάτι καινούργιο με αυτό το λογαριασμό

 

den thimame na zitisa kanena VIP apo monos SOU to edoses. sinexize na to pezeis romeo eno eisai o swkratis.

 

 

ta legame.

 

 

ps. stamata na ginese attention whore kourazeis ton kosmo me afta pou les allakse kanali oli tin ora ta idia les kai den se pistevei kai kanenas

Link to comment
Share on other sites

den thimame na zitisa kanena VIP apo monos SOU to edoses. sinexize na to pezeis romeo eno eisai o swkratis.

 

 

ta legame.

 

ποιος τον γαμάει τον σωκράτη ρε μπετοβλακα τον είπες να έρθει σπίτι μου  να σου δώσω πίσω το vip χωρίς να με ρωτήσει πάει και δίνη δικά μου πράγματα τώρα κάτσε εσύ χωρίς vip και αυτός χωρίς facebook να δούμε ποσο καλά είναι  :rage:

 

Link to comment
Share on other sites

ποιος τον γαμάει τον σωκράτη ρε μπετοβλακα τον είπες να έρθει σπίτι μου  να σου δώσω πίσω το vip χωρίς να με ρωτήσει πάει και δίνη δικά μου πράγματα τώρα κάτσε εσύ χωρίς vip και αυτός χωρίς facebook να δούμε ποσο καλά είναι  :rage:

 

 

apo monos tou apofasise na erthei na sou milisei (kai kala oti eisai ontos o romeo esu anyway) den esteila kanenan.

 

Link to comment
Share on other sites

 

apo monos tou apofasise na erthei na sou milisei (kai kala oti eisai ontos o romeo esu anyway) den esteila kanenan.

 

 

πολλά λες attention whore βλέπω ποιος είναι

πας και γλύφεσαι στον justice τώρα

τότε γιατί ήρθε και μου είπε ότι και καλά είσαι φιλί του και καλή κοπέλα αφού δεν είσαι κοπέλα γιαυτο δεν κάνω add στο facebook μου ζώα παράδειγμα σαν εσένα

@Justice δείξε συνομιλία στο facebook μια

@Rosalie το τι μαλακίες έλεγες εσύ στον σωκράτη δεν με αφορούνε εμενα άμα δεν έχει μυαλό αυτός δεν σημαίνει ότι δεν έχω και εγώ

Link to comment
Share on other sites

πολλά λες attention whore βλέπω ποιος είναι

πας και γλύφεσαι στον justice τώρα

τότε γιατί ήρθε και μου είπε ότι και καλά είσαι φιλί του και καλή κοπέλα αφού δεν είσαι κοπέλα γιαυτο δεν κάνω add στο facebook μου ζώα παράδειγμα σαν εσένα

@Justice δείξε συνομιλία στο facebook μια

 

 

gliftika ston justice? Oo  ithela na iksera apo pou ta skeftese kai ta les.

Link to comment
Share on other sites

 

γλείφτηκα στον justice? Oo  ήθελα να ήξερα από που τα σκέφτεσαι και τα λες.

 

δεν θα σχολιάσω ειλικρινά είμαι 23 χρόνον και έχω ποιο πολύ μυαλό από εσένα είμαι ποιο πολύ καιρό σε αυτό το forum από εσένα και τα έχω δει αυτά και αλλου

Link to comment
Share on other sites

δεν θα σχολιάσω ειλικρινά είμαι 23 χρόνον και έχω ποιο πολύ μυαλό από εσένα είμαι ποιο πολύ καιρό σε αυτό το forum από εσένα και τα έχω δει αυτά και αλλου

romeo inside
Link to comment
Share on other sites

romeo inside

 

έλα ρε μαλακα νικόλα πες ποιος είμαι μπας και το βουλώσει ποσο μυαλό έχω εγώ και ποσο μυαλό έχει ο σωκράτης απλά πες το

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...