Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

exete mia kokkinomalla ekei...prepei na einai 'h 2o 'h 3o etos

κ καταλαβα ποια εννοεις. μια που κανει παρεα με ΠΑΣΠιτες κ φοραει μινι συνηθως
Link to comment
Share on other sites

κ καταλαβα ποια εννοεις. μια που κανει παρεα με ΠΑΣΠιτες κ φοραει μινι συνηθως

 

tsonta h typisa....

Link to comment
Share on other sites

οτι κινειται πυροβολειται στις σχολες. φανταζομαι δεν ηρθαν ολες για να μαθουν εδαφομηχανικη,διαγραμμα Bruckner,δομοστατικα,υδραυλικη και φοιτητικο κομματικο συνδικαλισμο

 

λεεεεω εγω τωρα.

Link to comment
Share on other sites

οτι κινειται πυροβολειται στις σχολες. φανταζομαι δεν ηρθαν ολες για να μαθουν εδαφομηχανικη,διαγραμμα Bruckner,δομοστατικα,υδραυλικη και φοιτητικο κομματικο συνδικαλισμο

 

λεεεεω εγω τωρα.

 

eee nai exoume kai tis glastres pou to paizoun kales se olous foran konta wste na fainetai o misos kwlos....

 

Link to comment
Share on other sites

οτι κινειται πυροβολειται στις σχολες. φανταζομαι δεν ηρθαν ολες για να μαθουν εδαφομηχανικη,διαγραμμα Bruckner,δομοστατικα,υδραυλικη και φοιτητικο κομματικο συνδικαλισμο

 

λεεεεω εγω τωρα.

Μέχρι να καταλάβω ότι μιλούσες για τη σχολή νόμιζα ότι έλεγες για την Ηλέκτρα.
Link to comment
Share on other sites

οτι κινειται πυροβολειται στις σχολες. φανταζομαι δεν ηρθαν ολες για να μαθουν εδαφομηχανικη,διαγραμμα Bruckner,δομοστατικα,υδραυλικη και φοιτητικο κομματικο συνδικαλισμο

 

λεεεεω εγω τωρα.

 

btw twra pou eipes foithtiko kommatiko sundikalismo ton eides ton tsampouka tis proalles? metaksu paspitwn kai prwhn paspitwn? poli gelio

Link to comment
Share on other sites

δεν με απασχολουν τα κομματικα. αν και εχω πολλους πασπιτες κ κομμουνιστες φιλους.

Link to comment
Share on other sites

δεν με απασχολουν τα κομματικα. αν και εχω πολλους πασπιτες κ κομμουνιστες φιλους.

 

ena 8a sou pw....Me stoupi kai me venzinh kai o paspitis/dapiths/kniths dn 8a svhnei....

Link to comment
Share on other sites

twra sobara...o Romeo exei kapoio problima??

 

Prin 2 meres elege oloi me misoun...

Xtes elege euxaristw oloi me pane edw...

k twra leei psifiste opoion 8elete,dn m noiazei g mena..

 

WHATS WRONG WITH THAT GUY

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...