Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Η βλακεία του darkterror ξεπερνά κάθε φαντασία, αξιοπρέπεια 0.

 

Τράβα μέχρι την γωνία να δεις αν έρχομαι ρε μάγκα! Όλοι πίσω από υπολογιστή μάγκες και μετά  το τσιλιό πέφτει σύννεφο

Link to comment
Share on other sites

Τράβα μέχρι την γωνία να δεις αν έρχομαι ρε μάγκα! Όλοι πίσω από υπολογιστή μάγκες και μετά  το τσιλιό πέφτει σύννεφο

Δεν μιλάμε για μαγκιά, και αν πιστεύεις ότι αν σε είχα μπροστά μου δεν θα σου έλεγα στα μούτρα ότι είσαι σκουπίδι και δεν θα σε έφτυνα μέχρι να πνιγείς είσαι γελασμένος.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάμε για μαγκιά, και αν πιστεύεις ότι αν σε είχα μπροστά μου δεν θα σου έλεγα στα μούτρα ότι είσαι σκουπίδι και δεν θα σε έφτυνα μέχρι να πνιγείς είσαι γελασμένος.

 

Τράβα να κάνεις παρέα στην κάρυα που έχεις sig και άσε μας στην ησυχία μας λέω εγώ σιγά σιγά.... Άντε γιατί το είδατε κάπως και χέρεστε.

Link to comment
Share on other sites

Τράβα να κάνεις παρέα στην κάρυα που έχεις sig και άσε μας στην ησυχία μας λέω εγώ σιγά σιγά.... Άντε γιατί το είδατε κάπως και χέρεστε.

Έλα βούλωνε μαλάκα, λίγα για την Σουζάνα δεν την ξέρεις και από χθες για να την πεις κάρυα, και αν δεν γουστάρεις φύγε από το Spam Section. Άντε γιατί έχω βαρεθεί να σε βλέπω να γλείφεις όλη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Έλα βούλωνε μαλάκα, λίγα για την Σουζάνα δεν την ξέρεις και από χθες για να την πεις κάρμα, και αν δεν γουστάρεις φύγε από το Spam Section. Άντε γιατί έχω βαρεθεί να σε βλέπω να γλείφεις όλη μέρα.

 

χαχαχαχαχαχα καλά περίμενε εσύ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Άξιος είσαι.

Γενικά , ξέρει απο κοπέλες.

 

χαχαχαχαχαχα καλά περίμενε εσύ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

σκάααααααααασε γαμώ τον καρκίνο που ρέει μέσα στα νεκρά εγκεφαλικά σου κύτταρα που εγκλωβίστηκαν στο σάπιο μυαλό σου σκοτεινέ εφιάλτη
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα καλά περίμενε εσύ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

δεν σε πάει κανείς ρε κατάλαβε το

έχεις υπερβολικές δόσεις βλακείας

Link to comment
Share on other sites

Και λίγα με τον bonjovi γιατί πάσχει απο  brainfog

Πόσες;

Λολ τώρα το είδα τι στον πούτσο έγραψα χαχα

χαχαχαχαχαχα καλά περίμενε εσύ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Προς τι το γέλιο ρε γελοίε; Τι νομίζεις ότι είσαι πέρα από licker και κάρμα hunter?

Link to comment
Share on other sites

δεν σε πάει κανείς ρε κατάλαβε το

έχεις υπερβολικές δόσεις βλακείας

 

Και ποιος σου είπε ο,τι δείνω σημασία σε ανόμαλους σαν την πάρτι σας???? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Και ποιος σου είπε ο,τι δείνω σημασία σε ανόμαλους σαν την πάρτι σας???? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

τα "καλώς τον" "φατσούλες γλυκές" μπας και γίνεις αποδεκτός (από κανέναν που δεν σε ξέρει ακόμα βέβαια) αυτό δείχνει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε ζώα και όλο το φόρουμ να είναι εναντίον μου τι με νοιάζει εμένα??? εάν εσείς έχετε αγαμίες και την πληρώνουν άλλοι ????

Link to comment
Share on other sites

τα "καλώς τον" "φατσούλες γλυκές" μπας και γίνεις αποδεκτός (από κανέναν που δεν σε ξέρει ακόμα βέβαια) αυτό δείχνει.

 

Αν θυμάμαι καλά εσύ είχες πει κανείς δεν μου δίνει σημασία τότε ρε ζώα τι ασχολείστε? χαχαχαχαχαχαχαχαχα ούτε που ξέρετε τι λέτε εδώ μέσα χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock