Jump to content

Windows 7


M@n80$

Recommended Posts

Από εδώ και πέρα τα βόδια θα έχουν βελάκια στο κεφάλι τους

 

Υ.Γ. : Παραμένεις άσχετος :[

Link to comment
Share on other sites

Από εδώ και πέρα τα βόδια θα έχουν βελάκια στο κεφάλι τους

 

Υ.Γ. : Παραμένεις άσχετος :[

 

Και εσύ παραμένεις πουστάρα. Τι ΤΣΑ βρε λούγκρααααα.

 

Link to comment
Share on other sites

Και εσύ παραμένεις πουστάρα. Τι ΤΣΑ βρε λούγκρααααα.

 

Συγνώμη , την επόμενη φορά θα πω πως οι γυναικές είναι μόνο για να χώνεις το κρέας σου σε καλή τρύπα , τότε ελπίζω να σταθώ των ανδρικών απαιτήσεων σου.

Link to comment
Share on other sites

Dev ελπίζω να μη συμβουλεύεις πολλούς σχετικά με τους υπολογιστές...

Αυτοί που συμβουλεύω μου σκάνε 500ρες. Αμα θες και εσύ να μάθεις το μυστικό το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην πουστρέψεις σαν τον Φοίνικα τον 4ο .

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που συμβουλεύω μου σκάνε 500ρες. Αμα θες και εσύ να μάθεις το μυστικό το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην πουστρέψεις σαν τον Φοίνικα τον 4ο .

Άμα σκάνε 500 πως έχεις βγάλει μόνο 6000 ;

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που συμβουλεύω μου σκάνε 500ρες. Αμα θες και εσύ να μάθεις το μυστικό το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην πουστρέψεις σαν τον Φοίνικα τον 4ο .

Έχεις κάψει πολύ κόσμο τότε :/ Γιατί αν τους λες μαλακίες του τύπου ότι τα 64bit υπολειτουργούν σε κάτω από 4 gb ram τότε υπάρχει πρόβλημα...
Link to comment
Share on other sites

να μην πουστρέψεις σαν τον Φοίνικα τον 4ο .

Πούστρα , πουστράκι = Την λες στον άλλον και είσαι καλύτερος σου/εξηγεί με επιχειρήματα όχι με προσβολές.

 

Ωραία λογική κρίμα που δεν δουλεύει όταν μιλάς ευθέως σταλήθεια αν και λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Άμα σκάνε 500 πως έχεις βγάλει μόνο 6000 ;

Δεν σε αφορά. Και τουλάχιστον εγώ τα βγάζω δεν περιμένω να τα κερδίσω σαν εσένα ρεζιλεύοντας τον εαυτό μου από το Ελλάδα έχεις Χαλέντο.

 

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάψει πολύ κόσμο τότε :/ Γιατί αν τους λες μαλακίες του τύπου ότι τα 64bit υπολειτουργούν σε κάτω από 4 gb ram τότε υπάρχει πρόβλημα...

Φαντάσου τι θα τους λέει , θα του λένε αυτοί να βάλουμε 64bit και θα λέει αυτός "όχι όχι είσαι σοβαρός ; δεν λειτουργει καλά έτσι" , εντωμεταξύ απλά είναι βαρεμένος και άσχετος που δεν θέλει να έχει το setup των προγραμμάτων για την 64bitη έκδοση όπως όλα τα λαμόγια , και αυτός στον τομέα του ;p

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε αφορά. Και τουλάχιστον εγώ τα βγάζω δεν περιμένω να τα κερδίσω σαν εσένα ρεζιλεύοντας τον εαυτό μου από το Ελλάδα έχεις Χαλέντο.

 

Που κολλάει το Ελλάδα έχεις ταλέντο , μήπως πάσχεις από κάτι παρόμοιο της δυσλεξίας ; Γιατί όλη την ώρα μπερδεύεις κουβέντες.

 

Α ναι και ξέρεις έχω φτιάξει PC δικηγόρων ρεζιλεύοντας με , όντως !

Link to comment
Share on other sites

Να σε καλά, να λες μαλακίες να γελάμε

Ζώα σαν εσένα τον dask και τον Σπύρο ας γελάνε ευχαρίστως το θέμα είναι να γελάσει και κανένας σωστός άνθρωπος. Λίγο δύσκολο όμως να τον βρείς σε ένα τέτοιο φόρουμ..

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πέρα από το στοίχημα δεν έχεις βγάλει ποτέ φράγκο για τη γνώση σου πάνω σε κάτι.

 

Σε βλέπω να καταλήγεις να κάνετε βάρδιες με τον karmarrows μην τυχόν και περάσεις καμία διαφήμιση και δεν την πατήσετε για να κερδίσετε το 2λεπτο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...