Jump to content

Unban Or QQ?


Failz0r

You Want Me To Get Unbanned?  

45 members have voted

  1. 1. You Want Me To Get Unbanned?

    • Yes
      16
    • No
      29


Recommended Posts

Εγώ πάντως απορώ, έδωσε 25 ευρώ κι έφαγε ban σε 1 μήνα.

 

Και τώρα έδωσε άλλα 40-50 δεν ξέρω 'γω πόσα για να αγοράσει booter και να κάνει ddos ενώ δεν θα φάει unban. Και θα συνεχίσει να δίνει λεφτά για ddos χωρίς αποτέλεσμα. Αυτό σκέφτομαι και γελάω πιο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

You can't call it mad,only TROLL!

Έλα σοβαρά πιστεύεις ότι τον Maxtor τον νοιάζει το ddos πλέον ;
Link to comment
Share on other sites

bre anegefalo plazma ! oute zwo den mporo na sou pO les kai kla3e se emena ? brisko botter polu eukola ...hahahaha kidako Κλαψε gia ta 25 eurw ....! hahahahaha !

asto fail eisai k esu twra mi prospa8eis na dikaiologi8eis

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως απορώ, έδωσε 25 ευρώ κι έφαγε ban σε 1 μήνα.

 

Και τώρα έδωσε άλλα 40-50 δεν ξέρω 'γω πόσα για να αγοράσει booter και να κάνει ddos ενώ δεν θα φάει unban. Και θα συνεχίσει να δίνει λεφτά για ddos χωρίς αποτέλεσμα. Αυτό σκέφτομαι και γελάω πιο πολύ.

Ρε μαλάκα είναι απλά για γέλια το παιδί, τόσο τελειωμένος χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Έλα σοβαρά πιστεύεις ότι τον Maxtor τον νοιάζει το ddos πλέον ;

Φυσικα και οχι,δεν με νοιαζει πλεον το Maxcheaters,ενα κακοστημενο μπουρδελο ειναι.Απλα ηθελα να δω την δικια σας αντιδραση,και τι πιπες θα μου ελεγε ο Noble για το 1week banned.
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα είναι απλά για γέλια το παιδί, τόσο τελειωμένος χαχαχαχα

Θα αγοράσει πιο ακριβό αύριο μήπως πείσει κανέναν.
Link to comment
Share on other sites

Καλα στο επομενο ddos το πιθανοτερο ειναι να φυγει ban ο γνωστος σε καθε τι που μπορω να τον bannarw, οποτε ας το εχει υποψην. Και τα 'δεν το εκανα εγω κτλπ' με νοιαζουν δεν

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και οχι,δεν με νοιαζει πλεον το Maxcheaters,ενα κακοστημενο μπουρδελο ειναι.Απλα ηθελα να δω την δικια σας αντιδραση,και τι πιπες θα μου ελεγε ο Noble για το 1week banned.

Ποια αντίδραση ; Απλά γελάμε με τα χάλια σου τελειωμένε.

Θα αγοράσει πιο ακριβό αύριο μήπως πείσει κανέναν.

Ναι αύριο θα ζητήσει το booter του Warmaster.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και οχι,δεν με νοιαζει πλεον το Maxcheaters,ενα κακοστημενο μπουρδελο ειναι.Απλα ηθελα να δω την δικια σας αντιδραση,και τι πιπες θα μου ελεγε ο Noble για το 1week banned.

ναις.

locked then k moved στο spam

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και οχι,δεν με νοιαζει πλεον το Maxcheaters,ενα κακοστημενο μπουρδελο ειναι.Απλα ηθελα να δω την δικια σας αντιδραση,και τι πιπες θα μου ελεγε ο Noble για το 1week banned.

u sound mad brah
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...