Jump to content

[GR]UNBAN OR DDOS, προς Maxtor


Dask

Recommended Posts

 

 

τα βρήκατε με το nevermore? Έχει aids πρόσεχε, μια φορά βίασε ένα σκύλο λουκάνικο! ΧΟΥΕΧΟΥΕΧΟΥΕ

 

Den to gnwrizw to palikari pou anafereis.

Krazeis, kai pas offtopic.

Apofasise mia fora, tha to paizeis e3upnos h tha parameineis ena kathisterimeno proion tou forum?

 

EDIT: Twra pou 3anadiavasa to post.

Malaka, ma to theo, eisai tigka vlakas. Apla des paradeigmata pou dineis.

thilteen yeal old dumb.

Link to comment
Share on other sites

Pantws, ola ta amana edw pou to paizoun istoria a3izoun ena ban.

Kanei o allos spam topic sto report section kai erxontai ola ta mpeta kai krazoun.

 

Double post?

Sta paparia mou, exw booteraki.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελες να μείνω στο θέμα του τόπικ που είναι... ποιο;

Απλά κράζω τον αρσενοκοίτη επειδή με ζάλισε στα πμς με σκοπό να βγάλω το ρεζιλίκι του απ την υπογραφή μου;

 

Όσο για το νεόπλουτος βλάχος, δε το εννοούσα. Μόνο νέος είσαι με μια άσχημη Αλβανίδα.

~~GO~~

Link to comment
Share on other sites

η όραση σου μέσα απ τον υπολογιστή σε βοηθάει στο να βρεις γκόμενο;

ο zake είπε ότι έχεις και χάρισμα να μετράς πέη με τη γλώσσα του

 

τα βρήκατε με το nevermore? Έχει aids πρόσεχε, μια φορά βίασε ένα σκύλο λουκάνικο! ΧΟΥΕΧΟΥΕΧΟΥΕ

 

ναι ρε μαλάκα δίκιο ! τράβα κλάψε τώρα σε καμία γωνία του δωματίου σου παλιό χοντράδι επειδή δεν μπορείς ούτε αντρικό κώλο να γαμήσεις από την αφυσικιά και το πάχος σου !

 

κουράδα !

 

 

Τι είπες που μένεις, 1ον μπορεί να λες ψέματα για να το παίξεις άντρας. 2ον εγώ μένω Κρήτη, πως το κόβεις να έρθω στο κατσικοχώρι σου να σε δείρω; Και σου ξαναλέω, δεν το έπαιξα μάγκας, άσχετο ότι θα φας δυο μπάτσα και θα μείνεις στον τόπο. Αλλά είσαι 15 χρόνων και ανέφερα το γεγονός ότι ο μάξτορ, που κοντεύει 30 χρονών γαιδούρι φοβάται ένα σπυριάρικο.

ναι εσύ είπες να το αναφέρεις , αλλιώς δεν μπορούσες !

 

 

βέβαια καλά έκανες ! α ρε σπιούνε

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελες να μείνω στο θέμα του τόπικ που είναι... ποιο;

Απλά κράζω τον αρσενοκοίτη επειδή με ζάλισε στα πμς με σκοπό να βγάλω το ρεζιλίκι του απ την υπογραφή μου;

 

Όσο για το νεόπλουτος βλάχος, δε το εννοούσα. Μόνο νέος είσαι με μια άσχημη Αλβανίδα.

~~GO~~

 

E ntax, ti sou ftaiw egw pou exeis komplex me tous alvanous?

Sou gkastrose kanas albanos thn aderfh kai twra psaxneis giatria gia to provlima?

 

Anoigei o alvanofonos o dask topic, to 1o post pou kaneis einai gia th parth mou, rwtas pou eimai.

Sumperasma? No lifer me anagkh gia prosoxh online.

 

Den mporw na katalavw, pws afineis ton eauto sou na peftei toso xamhla?

 

PS: Th photo sou akoma na doume pantws, ''μεγάλε''.

Link to comment
Share on other sites

Σπιούνε; Καλά βλάκας είσαι; Ποιον ρουφιάνεψα δηλαδή;

 

Aφού το ζώο απείλησε τον ίδιο τον μάξτορ, και σε αυτόν απευθύνομαι. Ο άλλος ήρθε να μου λέει "ω έλα να σε κάνω κιμά, μαλώνεις ρε, μαλώνεις;".

 

Και η κόντρα με το πουστουλίκι, δεν ξέρω αν ισχύει, και δεν με ενδιαφέρει αν τον πέρνεις ή όχι όπως σου έχω πει χιλιάδες φορές. Μπορεί να είσαι και ζιγκολό, το θέμα είναι ότι υπάρχει αυτό το πμ, και θυμάμαι ένα τοπικ που είχα ανοίξει με τον ανιμα και μπήκες και μας έλεγες πούστηδες. Εσύ το άρχισες αυτό, και τώρα ζητάς να σταματήσει. Όπως και στο skype μου έλεγες τα ίδια, όπως και στα pm του vazelou.

Άμα δεν σηκώνεις πλάκα, να μην κάνεις ούτε κι εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελες να μείνω στο θέμα του τόπικ που είναι... ποιο;

Απλά κράζω τον αρσενοκοίτη επειδή με ζάλισε στα πμς με σκοπό να βγάλω το ρεζιλίκι του απ την υπογραφή μου;

 

Όσο για το νεόπλουτος βλάχος, δε το εννοούσα. Μόνο νέος είσαι με μια άσχημη Αλβανίδα.

~~GO~~

δεν σου ζήτησα να την βγάλεις παλιό χοντρέ μόνο σε έβρισα !

 

αλλά το λίπος σου έχει κυριεύσει το μυαλό και δεν θυμάσαι τίποτα !!

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις το σκουπίδι τον srbin, που από το rage που έχει όταν γράφει δεν ξέρει τι λέει.

 

1)Σε λέει attention whore, εν τω μεταξύ σου λέει ότι σκοπός του είναι να τραβάει την προσοχή μας.

2)Λέει ότι είναι lifer και κράζει τα nerds σαν εμάς, είναι όλη μέρα mxc και λέει ότι έχει booter.

3)Ψηφίζει Χρυσή Αυγή, τα έχει με Αλβανίδα.

 

Το παιδί, έχει πρόβλημα.

 

Εγώ δεν του είχα μιλήσει ποτέ, ούτε ο βάζελος. Και ήρθε μια μέρα και άρχισε τους καρκίνους. Δεν έχω κάτσει ποτέ να αρχίσω κόντρα με κανέναν, αν έχεις τουλάχιστον 1 παράδειγμα πες το.

Link to comment
Share on other sites

δε ρωτάω που είσαι... δε σε ρώτησα τίποτα βασικά, δε με ενδιαφέρεις, είσαι βαρετός, προσπαθείς να φορτώσεις πράγματα σε άλλους όπως εσύ τα θες ώστε να μπορέσεις να νικήσεις με κάποιο συμπέρασμα το οποίο το έχεις ήδη γραμμένο και προσπαθείς να το πετάξεις στο τραπέζι. Ο μόνος λόγος που σε ζήτησα ήταν επειδή είσαι τόσο buthurted που δεν κρατιέσαι, με αποτέλεσμα να πεις μια μαλακιά να γαντζωθούν 2-3 καθυστέρες πάνω ακόμα και να αρχίσει ο χορός!

 

Απο την άλλη ο nevermore είναι ιδιαίτερα ενδιαφέρον, γίνετε μαντ πολύ εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Αλβανόφωνε dask, to hating den einai ''πλάκα''. Oute to trolling.

Δεν ξέρεις πως άρχισε η όλη ιστορία με τον nevermore.
Link to comment
Share on other sites

Σπιούνε; Καλά βλάκας είσαι; Ποιον ρουφιάνεψα δηλαδή;

 

Aφού το ζώο απείλησε τον ίδιο τον μάξτορ, και σε αυτόν απευθύνομαι. Ο άλλος ήρθε να μου λέει "ω έλα να σε κάνω κιμά, μαλώνεις ρε, μαλώνεις;".

 

Και η κόντρα με το πουστουλίκι, δεν ξέρω αν ισχύει, και δεν με ενδιαφέρει αν τον πέρνεις ή όχι όπως σου έχω πει χιλιάδες φορές. Μπορεί να είσαι και ζιγκολό, το θέμα είναι ότι υπάρχει αυτό το πμ, και θυμάμαι ένα τοπικ που είχα ανοίξει με τον ανιμα και μπήκες και μας έλεγες πούστηδες. Εσύ το άρχισες αυτό, και τώρα ζητάς να σταματήσει. Όπως και στο skype μου έλεγες τα ίδια, όπως και στα pm του vazelou.

Άμα δεν σηκώνεις πλάκα, να μην κάνεις ούτε κι εσύ.

ναι πλάκα ! και εγώ πλάκα κάνω ρε μαλάκα που λέω τον βάζελο κουράδα και χοντρό στο κάτω κάτω δεν τον έχω δεί ποτέ και δεν με νοιάζει , πρέπει να σου βρω και εσένα κάτι όμως .... αλλιώς δεν ..
Link to comment
Share on other sites

ναι πλάκα ! και εγώ πλάκα κάνω ρε μαλάκα που λέω τον βάζελο κουράδα και χοντρό στο κάτω κάτω δεν τον έχω δεί ποτέ και δεν με νοιάζει , πρέπει να σου βρω και εσένα κάτι όμως .... αλλιώς δεν ..

είναι κοντός ο dask, φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

Με μενα ισως?Εγω στα αρχιδια μου σε εγραφα μια ζωη και παντα ειχες να πεις την παπαρια σου,αλλα 50λεπτα θα σε περιμενω.YO!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...