Jump to content

[gr]erotisi thematos trolarisma


l22expert

Recommended Posts

Ρε αγορι μου στον υπολογιστη πως θα μπερδεψεις τα γραμματα?

Αυτο ισχυει στην κανονικη γραφη και οχι στον η/υ αν δεν ξερεις να μιλας στον υπολογιστη μπορεις να γραψεις φυσιολογικα.

 

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΜΗ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλακα η διπλανη μου κανει τεστ στα ατομα με δυσλεξια στο νοσοκομειο της πεντελης , το οτι δεν ξερει να γραφει ειναι καθαρα

προβλημα μαθησης και οχι δυσλεξιας.

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΤΟΤΕ;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAPS POWER

Aγορι μου εισαι σοβαρος προφορικα κανεις τα τεστ εχεις ιδεα ποτε πως κανουν τα τεστ?

Το να σκεφτεις να γραψεις κατι στον υπολογιστη ειναι ιδιο με το να τ γραψεις πανω σε μια κολλα χαρτι?

Σκεψου λιγο...........

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν έχει τελειώσει εδώ το θέμα; Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ο καθένας δεν έχει πάρει τον δρόμο του και κάθεστε τώρα και ασχολείστε με πράγματα που δεν σας ενδιαφέρουν άμεσα (τουλάχιστον τους περισσότερους). ???

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχετε κανένα δικαίομα να σχολιάζετε τον άλλον εφώσον κι εσάς δεν θα σας άρεσε να σας σχολιάζανε.... Αν ειναι δυνατόν δεν γίνεται να λυπηθείτε για μια -beep- φορά έναν συνάνθρωπο? Δεν μπορώ να σας καταλάβω καθόλου..... Απλά θεωρείστε ανόητοι μέχρι αηδίας.....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχετε κανένα δικαίομα να σχολιάζετε τον άλλον εφώσον κι εσάς δεν θα σας άρεσε να σας σχολιάζανε.... Αν ειναι δυνατόν δεν γίνεται να λυπηθείτε για μια -beep- φορά έναν συνάνθρωπο? Δεν μπορώ να σας καταλάβω καθόλου..... Απλά θεωρείστε ανόητοι μέχρι αηδίας.....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτή η μαλακία που πέταξες πάλι έχει καμία σχέση με το όλο θέμα??? Αν ναι μόνο εσύ το βλαίπεις....

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχετε κανένα δικαίομα να σχολιάζετε τον άλλον εφώσον κι εσάς δεν θα σας άρεσε να σας σχολιάζανε.... Αν ειναι δυνατόν δεν γίνεται να λυπηθείτε για μια -beep- φορά έναν συνάνθρωπο? Δεν μπορώ να σας καταλάβω καθόλου..... Απλά θεωρείστε ανόητοι μέχρι αηδίας.....!!!!!!

Και εσυ μια απ'τα ιδια εισαι αστο..
Link to comment
Share on other sites

Και εσυ μια απ'τα ιδια εισαι αστο..

 

Να σου πω δηλαδη θα σου αρεσε να σε σχολιαζανε ετσι??? Αν ναι πρεπει να εισαι πολυ ηλιθιος για να τους αφηνεις να σε σχολιαζουν....

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω δηλαδη θα σου αρεσε να σε σχολιαζανε ετσι??? Αν ναι πρεπει να εισαι πολυ ηλιθιος για να τους αφηνεις να σε σχολιαζουν....

Δυστηχως ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι θελει και δεν μπορεις να περιορισεις καποιον στο τι θα σου πει.
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι θελει και δεν μπορεις να περιορισεις καποιον στο τι θα σου πει.

 

Ωραια οποτε ποιος ο λογος να σχολιασεις καποιον εφωσον δεν εχει σχολιασει εσενα προσωπικα.... Δεν υπαρχει κανενας απολυτος λογος να τον αναφερεις....

Link to comment
Share on other sites

Ωραια οποτε ποιος ο λογος να σχολιασεις καποιον εφωσον δεν εχει σχολιασει εσενα προσωπικα.... Δεν υπαρχει κανενας απολυτος λογος να τον αναφερεις....

Το τι θα κανω και σε ποιον ειναι δικο μου προβλημα θα σχολιαζω και θα λεω οτι θελω σε οποιον θελω.

Κατσε καλα εσυ λιονταρακι babylon κριμα και ειχα μαθει οτι ειχες πεσει απο εναν γκρεμο.

Link to comment
Share on other sites

Το τι θα κανω και σε ποιον ειναι δικο μου προβλημα θα σχολιαζω και θα λεω οτι θελω σε οποιον θελω.

Κατσε καλα εσυ λιονταρακι babylon κριμα και ειχα μαθει οτι ειχες πεσει απο εναν γκρεμο.

 

Ακομα πιστευεις οτι με αυτην την συμπεριφορα κερδιζεις κατι??? Αντε να σου κανω δωρο μια μπανανα με  Glow καποτα που θα σου χρειαστει στο μελλον.... Εμα ποια κρατιεμαι 1-2-3 τα θελει ο κολος σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...