Jump to content

Προεκλογικη διαφημηση ΔΑΠ/ΝΔΦΚ 2012


Zoke

Recommended Posts

Μιλάμε για την απόλυτη πολιτική ΞΕΦΤΙΛΑ.Οι τύποι είναι η κατάντια του φοιτητή, όλη μέρα στα τραπεζάκια τους κόκκαλο ντυμένοι πάντα με μάρκες, όλοι μα όλοι iPhone και τα μουσικά τους ακούσματα house και Κιάμος.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για την απόλυτη πολιτική ΞΕΦΤΙΛΑ.Οι τύποι είναι η κατάντια του φοιτητή, όλη μέρα στα τραπεζάκια τους κόκκαλο ντυμένοι πάντα με μάρκες, όλοι μα όλοι iPhone και τα μουσικά τους ακούσματα house και Κιάμος.

 

Ελευθερη αγορα κυριε!

 

Που ειναι το προβλημα σου στην πολιτικη της ΔΑΠ?

 

Τι ανουσιος ρατσισμος ειναι αυτος με τις μαρκες και τα κινητα??

Link to comment
Share on other sites

Ελευθερη αγορα κυριε!

 

Που ειναι το προβλημα σου στην πολιτικη της ΔΑΠ?

 

Τι ανουσιος ρατσισμος ειναι αυτος με τις μαρκες και τα κινητα??

Μα δεν έχει πολιτική η ΔΑΠ για να έχω πρόβλημα.Τους ψήφους της τους παίρνει από τα πρόβατα που θέλουν να κάνουν φοιτητική ζωή και πάνε σε όλες τις εκδρομές τους και στα πάρτι τους.Α και σε όσους την πέφτουν οι μουνάρες της ΔΑΠ.Απλά κατάντια...

Link to comment
Share on other sites

Ελευθερη αγορα κυριε!

 

Που ειναι το προβλημα σου στην πολιτικη της ΔΑΠ?

 

Τι ανουσιος ρατσισμος ειναι αυτος με τις μαρκες και τα κινητα??

θα σου πω εγω. διοτι ερχεται ο καθε ΔΑΠιτης η ΠΑΣΠιτης η ΚΝιτης κ λεει για την κριση κ μπλα μπλα μπλα. οτι οι σχολες ΔΕΝ δινουν πχ σχεδιαστικα εργαλεια στο τεχνικο σχεδιο μηχανικων η τοπογραφων κ οτι τα παιρνουμε μονοι μας που ειναι ακριβακτλ κτλ κτλ  κ που θα βρουμε τα λεφτα ,οτι πρεπει να αγωνιστουμε κ μπλα μπλα μπλα.αλλα ολοι τους καααααθονται στα εδρανα κανουν δημοσιες σχεσεις. τρωγοντας απ τους προυπολογισμους των σχολων ,πηγαινοντας σε εκδηλωσεις χρηματοδοτουμενες παντα κ περνανε τα μαθηματα ετσι στο φλου γιατι απλα τα χουν κανει πλακακια με τους καθηγητες.simple as that
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν έχει πολιτική η ΔΑΠ για να έχω πρόβλημα.Τους ψήφους της τους παίρνει από τα πρόβατα που θέλουν να κάνουν φοιτητική ζωή και πάνε σε όλες τις εκδρομές τους και στα πάρτι τους.Α και σε όσους την πέφτουν οι μουνάρες της ΔΑΠ.Απλά κατάντια...

 

Συκοφαντιες!

 

Ειναι ευρεως γνωστο την πολιτικη παιδεια που χουν οι ψηφοφοροι της ΔΑΠ.

 

ΠουΧου

 

Link to comment
Share on other sites

θα σου πω εγω. διοτι ερχεται ο καθε ΔΑΠιτης η ΠΑΣΠιτης η ΚΝιτης κ λεει για την κριση κ μπλα μπλα μπλα. οτι οι σχολες ΔΕΝ δινουν πχ σχεδιαστικα εργαλεια στο τεχνικο σχεδιο μηχανικων η τοπογραφων κ οτι τα παιρνουμε μονοι μας που ειναι ακριβακτλ κτλ κτλ  κ που θα βρουμε τα λεφτα ,οτι πρεπει να αγωνιστουμε κ μπλα μπλα μπλα.αλλα ολοι τους καααααθονται στα εδρανα κανουν δημοσιες σχεσεις. τρωγοντας απ τους προυπολογισμους των σχολων ,πηγαινοντας σε εκδηλωσεις χρηματοδοτουμενες παντα κ περνανε τα μαθηματα ετσι στο φλου γιατι απλα τα χουν κανει πλακακια με τους καθηγητες.simple as that

Μπα πλέον τα χρηματοδοτούμενα έχουν κοπεί και στο λέω επειδή σου είπα χτες ο πρόεδρος της ΠΑΣΠ είναι ξάδερφος μου και πραγματικά δεν έχουν σάλιο.Δηλαδή ίσα ίσα κατάφεραν να τυπώσουν ψηφοδέλτια και να πάρουν αφίσες και αν δεν είχαν κάνει και το κρητικό γλέντι το Σάββατο δε θα τους έφταναν ούτε για αυτά.Τώρα για τη ΔΑΠ δε ξέρω τι ισχύει, αν τους δίνει ακόμα λεφτά η ΝΔ λογικά συνεχίζουν στο ίδιο μοτίβο.

Link to comment
Share on other sites

Συκοφαντιες!

 

Ειναι ευρεως γνωστο την πολιτικη παιδεια που χουν οι ψηφοφοροι της ΔΑΠ.

 

ΠουΧου

 

Ναι τα συνθήματα γηπέδου στις πολιτικές παρατάξεις είναι πολύ γαμάτα!

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα συνθήματα γηπέδου στις πολιτικές παρατάξεις είναι πολύ γαμάτα!

 

Αναμφισβητητο σημαδι πολιτικης παιδειας.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για την απόλυτη πολιτική ΞΕΦΤΙΛΑ.Οι τύποι είναι η κατάντια του φοιτητή, όλη μέρα στα τραπεζάκια τους κόκκαλο ντυμένοι πάντα με μάρκες, όλοι μα όλοι iPhone και τα μουσικά τους ακούσματα house και Κιάμος.

Mh les gia markes kai paparies th stigmh pou oi hippides psifizoun kke kai syriza.

Link to comment
Share on other sites

Αναμφισβητητο σημαδι πολιτικης παιδειας.

Μετά απορούμε γιατί έχουμε τέτοιους πολιτικούς.Εμ αφού η νεολαία παίρνει τα ίδια πρότυπα από τα Πανεπιστήμια...

Link to comment
Share on other sites

Mh les gia markes kai paparies th stigmh pou oi hippides psifizoun kke kai syriza.

Ποιοι χίπιδες ; Αν λες αυτούς που φαντάζομαι, αυτοί ντύνονται σαν λέτσοι τι μάρκες φοράνε ;

Link to comment
Share on other sites

Παντως ακομη να στεγνωσουν τα παπαρια μου απ τα χτεσινα κ προχτεσινα παρατεταμενα γλυψιματα να παω να ψηφισω! α ναι ξεχασα. ΔΕΝ πηγα καν :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock