Jump to content

[GR] Fraps


Recommended Posts

Δοκιμασα σημερα να κανω ενα game record με το Fraps αλλα το αρχειο βγηκε στο 1 λεπτο 1,61 GB γιατι βγαινει τοσο μεγαλο? Μπορω να το αποφυγω να μην βγαινει τοσο πολυ με καποιο τροπο? δηλαδη αμα κανω record 40μιν παιχνιδι ποσο θα παει?

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα σημερα να κανω ενα game record με το Fraps αλλα το αρχειο βγηκε στο 1 λεπτο 1,61 GB γιατι βγαινει τοσο μεγαλο? Μπορω να το αποφυγω να μην βγαινει τοσο πολυ με καποιο τροπο? δηλαδη αμα κανω record 40μιν παιχνιδι ποσο θα παει?

Ean thes na pareis skines  use to lolreplay kai  kane fraps apo to replay sta simia pou thes

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατεβάσεις το VirtualDub το οποίο, αν δεν κάνω λάθος, συμπιέζει το μέγεθος του αρχείου αλλά όχι σε μεγάλο βαθμό.Απλά το κάνει συμβατό με το Sony Vegas απο το οποίο, ύστερα, αποθηκεύεις το video σε μορφή .wmp και συμπιέζεται σε λογικά πλαίσια.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατεβάσεις το VirtualDub το οποίο, αν δεν κάνω λάθος, συμπιέζει το μέγεθος του αρχείου αλλά όχι σε μεγάλο βαθμό.Απλά το κάνει συμβατό με το Sony Vegas απο το οποίο, ύστερα, αποθηκεύεις το video σε μορφή .wmp και συμπιέζεται σε λογικά πλαίσια.

 

Oκ θα το κατεβασω να δω στην συμπιεση πρεπει να κανω εγω κατι η απλα να το κανω εγκατασταση αυτο το

 

VirtualDub
Link to comment
Share on other sites

Oκ θα το κατεβασω να δω στην συμπιεση πρεπει να κανω εγω κατι η απλα να το κανω εγκατασταση αυτο το

 

 

www.youtube.com

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν χρησιμοποιείς το LoL Recorder?

to lol recorder dn kanei record video

gia na kaneis to file t lol recorder, video file xriazese kapoio alo programa opws to camstasia i to fraps

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν χρησιμοποιείς το LoL Recorder?

 

To camstasia ειναι μακραν καλυτερο γιατι ειναι σε .avi μορφη απλα δεν εχω ηχο Γρηγορη ξερεις πως να το κανω να εχει?

Link to comment
Share on other sites

To camstasia ειναι μακραν καλυτερο γιατι ειναι σε .avi μορφη απλα δεν εχω ηχο Γρηγορη ξερεις πως να το κανω να εχει?

Dunno, oute egw eimai expert me to camstasia

mono ta vasika 3erw :P

psa3e sto youtube sigura tha vreis kapoio guide

Link to comment
Share on other sites

Dunno, oute egw eimai expert me to camstasia

mono ta vasika 3erw :P

psa3e sto youtube sigura tha vreis kapoio guide

 

Α το βρηκα απλα θελει να συνδεσεις ενα μικροφωνο.

Κλειδωσε το.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...