Jump to content

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΕΡΙΓΕΛΟΣ


Vampirenios

Recommended Posts

γιατί να βγάλουν ένα ναζιστικό κόμμα στα κανάλια?

γιατί να βγάλουν δολοφόνους στην τηλεόραση?

γιατί να βγάλουν κάτι που απλά είναι ένα μηδενικό?

και πάλι ξύλο έφαγε(απ ακετζήδες) η χ.α. πολύ σκληρά κορίτσια έχει....

αντιλαμβανεσαι οτι με αυτο το sig εχεις μπει στην πιο μαυρη λιστα που θα μπορουσες να εχεις μπει! καλο σου βραδυ!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Γιαννη κουκια σπερνω που ελεγε και η γιαγια μου.

Της ψωλής μου το κεφάλι πιάσανε πονοκεφάλοι, τα χειλάκια σου λοιπόν πιο καλά κι από depon.
Link to comment
Share on other sites

4 meres...

go disfimiste tin XA peite tis -beep-ies sas

parakalw ta arxidia alodapoi na min tol-beep- na koitoun politika topics

den exoun dikaioma psifou oute 8a exoun pote i kati analogo

as afisoun to 8ema tis psifoforias stous ellines

e8niki sinidisi legete

se 15 xronia pou 8a einai 30 ekatommiria alvanoi kai 15 ekatommiria ellines 8a onomasoume to kratos Alvallada kai 8a sas anikei an8ellines mpastardoi

Link to comment
Share on other sites

4 meres...

go disfimiste tin XA peite tis -beep-ies sas

parakalw ta arxidia alodapoi na min tol-beep- na koitoun politika topics

den exoun dikaioma psifou oute 8a exoun pote i kati analogo

as afisoun to 8ema tis psifoforias stous ellines

e8niki sinidisi legete

se 15 xronia pou 8a einai 30 ekatommiria alvanoi kai 15 ekatommiria ellines 8a onomasoume to kratos Alvallada kai 8a sas anikoi an8ellines mpastardoi

Από όλα αυτά που είπες το Αλβαλλάδα με έκανε και χαμογέλασα, για τα άλλα εντάξει. Γαμώ τη μάνα σου.
Link to comment
Share on other sites

Από όλα αυτά που είπες το Αλβαλλάδα με έκανε και χαμογέλασα, για τα άλλα εντάξει. Γαμώ τη μάνα σου.

alvanos found

8a trwme ksulo alla eseis klete oti sas varane

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Steven-7 και εγώ αλοδαπός είμαι τι πρέπει να πεθάνω και ετσι ? Ζω στην Ελλάδα  σχεδόν 15 χρόννια ,εσυ και κατι μάτσο ζώα θα με διώξουν απο την ελλάδα ,δεν νομίζω, Άμα πάντος ο ελληνικός λαός ψηφίσει Χ.Α ,τα αξίζει και βρίσκετε στα σκατά που βρίσκετε .  Τέλος κάποιος lock to topic.!

Link to comment
Share on other sites

alvanos found

8a trwme ksulo alla eseis klete oti sas varane

Ε προφανώς όταν πάτε 10 σε 1 πως να μη φας ξύλο.Απλά η πλάκα είναι ότι ερχόμαστε και σας σπάμε τις προεκλογικές συγκεντρώσεις και κλαίγεστε ότι είναι αντιδημοκρατικό χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Steven-7 και εγώ αλοδαπός είμαι τι πρέπει να πεθάνω και ετσι ? Ζω στην Ελλάδα  σχεδόν 15 χρόννια ,εσυ και κατι μάτσο ζώα θα με διώξουν απο την ελλάδα ,δεν νομίζω, Άμα πάντος ο ελληνικός λαός ψηφίσει Χ.Α ,τα αξίζει και βρίσκετε στα σκατά που βρίσκετε .  Τέλος κάποιος lock to topic.!

well i enoia la8rometanastis me to metanastis exoun diafora

esu ti eisai?

Link to comment
Share on other sites

Ε προφανώς όταν πάτε 10 σε 1 πως να μη φας ξύλο.Απλά η πλάκα είναι ότι ερχόμαστε και σας σπάμε τις προεκλογικές συγκεντρώσεις και κλαίγεστε ότι είναι αντιδημοκρατικό χαχαχα

dld pisteveis oti an pane 10 anarxikoi me 10 xrusavgites 8a tous varesete?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Steven-7 και εγώ αλοδαπός είμαι τι πρέπει να πεθάνω και ετσι ? Ζω στην Ελλάδα  σχεδόν 15 χρόννια ,εσυ και κατι μάτσο ζώα θα με διώξουν απο την ελλάδα ,δεν νομίζω, Άμα πάντος ο ελληνικός λαός ψηφίσει Χ.Α ,τα αξίζει και βρίσκετε στα σκατά που βρίσκετε .  Τέλος κάποιος lock to topic.!

να φύγεις μόνος σου, σκουπίδι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...