Jump to content

[GR] Αυτά δεν γίνονται.. (iPhone)


MiraDBZ

Recommended Posts

Πάντως εντάξει έπρεπε να δείτε σκηνικό. Δεν υπάρχει ο τρόπος με τον οποίο κατέληξε στον κουβά. Ούτε ο χειρότερος εχθρός μου δεν θα το έκανε τόσο βασανιστικό.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εντάξει έπρεπε να δείτε σκηνικό. Δεν υπάρχει ο τρόπος με τον οποίο κατέληξε στον κουβά. Ούτε ο χειρότερος εχθρός μου δεν θα το έκανε τόσο βασανιστικό.

Τουλάχιστον ανακοφούζομαι , γνωρίζοντας ότι υπάρχει κάποιος άλλος γκαντέμης * σε θέματα τύχης * στον κόσμο :)

 

Σήμερα έκανα τζοκινγ και κάποιο βόδι , θεώρησε έξυπνο να βάλει πλαστικό συρματόσχοινο ανάμεσα στις γλάστρες του .

 

Σκοντάφτω και γδέρνω τα μούτρα μου.

( Στην περιοχή της Κηφφισιάς , ο δήμος δεν ανοίγει φώτα στην Νέα Ερυθραία. Κάνει οικονομία ο μπουμπούκος.)

Link to comment
Share on other sites

8lxzd.png

RAAAAAGEEEE QUIT

 

Ούτε το 1/10 της οργής μου!

 

Τουλάχιστον ανακοφούζομαι , γνωρίζοντας ότι υπάρχει κάποιος άλλος γκαντέμης * σε θέματα τύχης * στον κόσμο :)

 

Σήμερα έκανα τζοκινγ και κάποιο βόδι , θεώρησε έξυπνο να βάλει πλαστικό συρματόσχοινο ανάμεσα στις γλάστρες του .

 

Σκοντάφτω και γδέρνω τα μούτρα μου.

( Στην περιοχή της Κηφφισιάς , ο δήμος δεν ανοίγει φώτα στην Νέα Ερυθραία. Κάνει οικονομία ο μπουμπούκος.)

 

:/

 

to iphone mallon matiasane oxi afton..

allos aftos tha htan ston kouba twra.

 

Μακάρι να έπεφτα εγώ στον κουβά. ;d

 

Σε ματιασανε!!!!

 

Η ομορφιά πληρώνεται..

Link to comment
Share on other sites

a ninja killed your iphone

R.I.P

les na kano kana meme me tin istoria s? xaxaxa

 

Ψήσου!

 

 

Α και:

 

 

 

Σε περίπτωση που δεν δουλέψει η φάση με το ρύζι. ;d

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω υπάρχουν κάποιες θήκες ειδικές για το ΦαιΦόουν σαν αυτές του Wii , που το προστατεύουν από κραδασμούς και νερό.

 

 

iphone-3g-silicone-case.jpg

 

?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω υπάρχουν κάποιες θήκες ειδικές για το ΦαιΦόουν σαν αυτές του Wii , που το προστατεύουν από κραδασμούς και νερό.

 

 

iphone-3g-silicone-case.jpg

 

?

 

TOO FUCΚING LATE!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...