Jump to content

[GR-ΕΛΛΗΝΙΚΟ] Θέμα με ασφάλεια [Σοβαρές απαντήσεις]


sokianos

Recommended Posts

Καλησπερα σας..

 

Οπως καταλάβατε η ποιο πολυ εχει νοημα με ασφαλεια , θελω να ρωτησω και να μου πουν αυτοι που γνωριζουν καποια πραγματα..

 

Λοιπόν..

 

Πριν 7 μήνες είχα ένα ατύχημα  , με τράκαραν και πήγα χειρουργείο και το μηχανάκι μου έγινε άχρηστο, έφταιγε αυτός για αυτό θα μου έδινε μια αποζημίωση η ασφάλεια μ με φιλικό διακανονισμό με την δικιά του.. τα χαρτιά τα έφτιαξα την προηγούμενη παρασκευή ! ξέρετε ποσό καιρό κάνουν για να σου στείλουν την επιταγή; η ο τρόπος που βγάζουν το χρηματικό ποσό ; με τι κριτήρια ;

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας..

 

Οπως καταλάβατε η ποιο πολυ εχει νοημα με ασφαλεια , θελω να ρωτησω και να μου πουν αυτοι που γνωριζουν καποια πραγματα..

 

Λοιπόν..

 

Πριν 7 μήνες είχα ένα ατύχημα  , με τράκαραν και πήγα χειρουργείο και το μηχανάκι μου έγινε άχρηστο, έφταιγε αυτός για αυτό θα μου έδινε μια αποζημίωση η ασφάλεια μ με φιλικό διακανονισμό με την δικιά του.. τα χαρτιά τα έφτιαξα την προηγούμενη παρασκευή ! ξέρετε ποσό καιρό κάνουν για να σου στείλουν την επιταγή; η ο τρόπος που βγάζουν το χρηματικό ποσό ; με τι κριτήρια ;

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

prota prota perastika sou! tha exei kapia ka8isterish alla oxi kai polh megalh.  logikos ta lefta  tha sou ta sthloune me ephtagh h tha sou zithsoune na ta valoune se kapio logargiasmo trapezhs!
Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 χρονια ειχε και ο θειος μου ενα τρακαρισμα.

Απ'οτι θυμαμαι, πληρωσε απο την τσεπη του την εταιρεια για να επισκευασει το αμαξι (γιατι πρεπει να την πληρωσεις ντουκου) και μετα απο καποιο καιρο του εστειλε η ασφαλεια του αλλου τα χρηματα. Οτι αργουν αργουν,τωρα θα σε γελασω ποσο γιατι δεν θυμαμαι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...