Jump to content

Paypal Verify HELP ΓΡΗΓΟΡΑ


randomnamehere

Recommended Posts

Έχω στα χέρια μου μία Prepaid card .. Βάζω τα στοιχεία και τα λοιπά στο paypal και όταν πατάω Add Card δέχομαι αυτό .

 

We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card.

 

Κάποια βοήθεια !?

Link to comment
Share on other sites

Εχει μέσα τουλάχιστον 1 ευρω?

1,5 euro theli i karta tin proti fora

Έχει 3€ ;d

 

Sou eipa.

 

Τελικά καταλήξαμε στο ότι πρέπει να περιμένω 4 ώρες για να ενεργοποιθεί .Άμα εξακολουθώ να έχω πρόβλημα στις 5 , τότε θα ξαναγράψω

Link to comment
Share on other sites

Εγω με e-banking το έκανα.

 

Βάζω κανονικά τα στοιχεία στο paypal και μου βγάζει

"We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card."

 

Αν κάνω λάθος έστω και ένα αριθμό τότε μου βγάζει error πως υο παρακάτω πεδίο είναι λάθος .. :@

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο .. Απλά αίσχος .. Ο τύπος που πήγα στην τράπεζα μου ζήτησε 3€ και δεν διευκρίνισε πως αυτά είναι για την έκδοση της κάρτας και ότι δεν μπαίνουν σαν υπόλοιπο . Οπότε το υπόλοιπο μέσα είναι 0€. Τσσ.. Γίνεται να κάνω κατάθεση απο ATM?

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο .. Απλά αίσχος .. Ο τύπος που πήγα στην τράπεζα μου ζήτησε 3€ και δεν διευκρίνισε πως αυτά είναι για την έκδοση της κάρτας και ότι δεν μπαίνουν σαν υπόλοιπο . Οπότε το υπόλοιπο μέσα είναι 0€. Τσσ.. Γίνεται να κάνω κατάθεση απο ATM?

 

Spam topic me alla logia XDD

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο .. Απλά αίσχος .. Ο τύπος που πήγα στην τράπεζα μου ζήτησε 3€ και δεν διευκρίνισε πως αυτά είναι για την έκδοση της κάρτας και ότι δεν μπαίνουν σαν υπόλοιπο . Οπότε το υπόλοιπο μέσα είναι 0€. Τσσ.. Γίνεται να κάνω κατάθεση απο ATM?

no aurio stile mana s trapeza
Link to comment
Share on other sites

no aurio stile mana s trapeza

 

Δουλεύει , αν προλάβει ίσα ίσα και πάει καλός , αλλιώς την έβαψα ;D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...