Jump to content

[GR]ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ ΤΗΝ 1η ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ


`Vaxil

Recommended Posts

ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΕΗ-ΟΧΙ ΣΤΑ ΧΑΡΑΤΣΙΑ

ΑΝΤΙΔΡΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΑΓΑΘΟ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΕΥΜΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ. ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ,ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΜΗΝΥΜΑ.

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ.

Το "απαγόν" ή σβήσιμο είναι άλλη μία μοναδική μορφή διαμαρτυρίας που χρησιμοποίησαν τον Σεπτέμβριο του 2002 οι αργεντινοί καταναλωτές για να ακυρώσουν τις αυξήσεις στο ρεύμα και σε άλλα κοινωνικά αγαθά κοινής ωφέλειας.Εσβησαν ταυτόχρονα τα φώτα για ένα τέταρτο σε όλη τη χώρα!Τη βύθισαν στο σκοτάδι και ανάγκασαν κυβέρνηση και εταιρείες σε άτακτη υποχώρηση.

ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ


Προσωπικά αν και μάλλον θα έχω επισκέψεις αύριο , έπεισα τους γονείς μου να συμβάλλουμε σε αυτόν τον ( μικρό) αγώνα.

 

Κάντε το και εσείς. Και αν νομίζετε πως αυτό είναι μηδαμινό , πάντα ξεκινάμε από τα μικρά και εύκολα και μετά προσπαθούμε για τα μεγαλύτερα και δύσκολα.

 

( Do not quote this ^)

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιεμαι ποτε θα αφησουμε τους διακοπτες και θα πιασουμε τα πιστολια να παμε στο συνταγμα :)

Γιατί το κάνεις αυτό στον εαυτό σου;
Link to comment
Share on other sites

Δες πως τσιτώνει χαχαχαχα

Ναι , ούτε καν.

 

Πες άλλη μια φορά Μ Α Λ Α Κ Ι Ε Σ , να νιώσεις πιο αντιδραστικός.

Αναρωτιεμαι ποτε θα αφησουμε τους διακοπτες και θα πιασουμε τα πιστολια να παμε στο συνταγμα :)

Ισχύει απλά,

Και αν νομίζετε πως αυτό είναι μηδαμινό , πάντα ξεκινάμε από τα μικρά και εύκολα και μετά προσπαθούμε για τα μεγαλύτερα και δύσκολα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιεμαι ποτε θα αφησουμε τους διακοπτες και θα πιασουμε τα πιστολια να παμε στο συνταγμα :)

 

Μεταξύ μας θα σκοτωθούμε, είναι δεδομένο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι , ούτε καν.

 

Πες άλλη μια φορά Μ Α Λ Α Κ Ι Ε Σ , να νιώσεις πιο αντιδραστικός

 

 

Α ρε μαλάκα Vaxil, μήπως κάνεις και Comments στο Youtube σε φάση "αν δε σου αρέσει το βίντεο μην το βλέπεις"; Πραγματικά ρε μαλάκα  το Quote σου ήταν πιο γελοίο και από ποστ του Devon που θα λεει ότι έχει βάλει τη σάπια μάνα μου στο Grill και ετοιμάζεται να γευματίσει.

 

Φυσικά μιλάω γι' αυτό το Quote

 

Εάν δεν συμφωνείς μην το κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

 

Α ρε μαλάκα Vaxil, μήπως κάνεις και Comments στο Youtube σε φάση "αν δε σου αρέσει το βίντεο μην το βλέπεις"; Πραγματικά ρε μαλάκα  το Quote σου ήταν πιο γελοίο και από ποστ του Devon που θα λεει ότι έχει βάλει τη σάπια μάνα μου στο Grill και ετοιμάζεται να γευματίσει.

 

Φυσικά μιλάω γι' αυτό το Quote

 

Καθόλου , έτσι και αλλιώς φασίστας δεν είμαι ώστε να απαγορέψω στον άλλον να παρακολουθήσει , σχολιάσει κάτι. Διπλοματικός και ρεαλιστής είμαι.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά μιλάω γι' αυτό το Quote

 

Ε δεν μπορώ να καταλάνω που τα χαλάμε...

Εάν δεν συμφωνείς με κάτι δεν το κάνεις...δεν σε πιέζω να το κάνεις..

 

Εκτός αν είσαι κυκλοθυμικός και αντιφαττικός που ενώ λες "Μαλακίες" , είσαι έτοιμος να κλείσεις τον διακόπτη.

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου , έτσι και αλλιώς φασίστας δεν είμαι ώστε να απαγορέψω στον άλλον να παρακολουθήσει , σχολιάσει κάτι. Διπλοματικός και ρεαλιστής είμαι.

 

 

 

 

H διπλωματία και ο ρεαλισμός σου λογικά χάνονται στην κίνηση "Κατεβάζω τους διακόπτες"...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • Hello everyone, forum members!!! Our service does not stand still, continuing to expand the price list and quality of services WE HAVE PREPARED A LARGE NUMBER OF ACCOUNTS IN THE WAREHOUSE FOR YOUR WORK ✔N26 + VCC DE - DE IBAN / Sepa Instant / Virtual cards / LDPlayer ✔Payset business - GB IBAN / sort code / account number / €, GBP ✔BBVA + VCC ES - IBAN ES / Visa card / transaction limit 2000€ per day ✔4x4.io EU - Virtual debit cards for GOOGLE, FACEBOOK, TIKTOK ✔Bitmart EU - Buy & Sell Crypto Instantly provider: Moonpay / Banxa / Legend Trading ✔Xapo Bank Business EU - Sort code / IBAN / account number ✔Wittix Business EU - IBAN LT, GB, DK / SEPA / SWIFT ✔Wise business + VCC - IBAN BE + GB + sort code / USD: AN+RN / Virtual cards ✔Brighty app + VCC EU - IBAN FI / Virtual cards / SWIFT / SEPA / Google, Apple pay, PayPal 2,5% ✔Paytend + VCC EU - IBAN LT / LDPlayer / Virtual card ✔PST + VCC EU - Unlimited virtual cards ✔eBay.com new and aged US - 10k$ - 25k$ limits ✔RedotPay + VCC EU - Virtual cards / Crypto / Apple Pay, Google Pay ✔Wise + VCC EU - IBAN BE + GB / Virtual cards (3DS) / VISA AND MANY OTHERS
    • CLExt Captcha System 4.69+      
    • Welcome to my store :  https://topestore.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10$ 2017 Discord Account :3.99 $ 2018 Discord Account : 3.50$ 2019 Discord Account : 2.70 $ 2020 Discord Account :1.50$ 2021 Discord Account :0.99$ 2022 Discord Account :0.70$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord : @ultrasstore11 Welcome to my store :https://ultrasstore11.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10.50 $ 2017 Discord Account :4.99 $ 2018 Discord Account : 3.99 $ 2019 Discord Account : 2.99 $ 2020 Discord Account :1.99$ 2021 Discord Account :1.50$ 2022 Discord Account :0.99$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord :@ultrasstore11 Telegram : https://t.me/ultrastore11   Welcome to my store :https://ultrasstore11.mysellix.io/fr/ 2015-2022 Aged Discord Account 2015 Discord Account : 50.99 $ 2016 Discord Account : 10.50 $ 2017 Discord Account :4.99 $ 2018 Discord Account : 3.99 $ 2019 Discord Account : 2.99 $ 2020 Discord Account :1.99$ 2021 Discord Account :1.50$ 2022 Discord Account :0.99$ Warranty :Lifetime Payment Methods : Crypto/ PayPal Contact Me On Discord Or Telegram Discord :@ultrasstore11 Telegram : https://t.me/ultrastore11  
  • Topics

×
×
  • Create New...