Jump to content

Η ιστορία ενός l2 gamer


Recommended Posts

Rez C5 στον x10 ή τον x5000;

Στραβομάρας.

 

Κατέβασε ένα σέρβερ (L2 Rez) και μου τον έδειξε . Ήταν x10.
Link to comment
Share on other sites

Rez C5 στον x10 ή τον x5000;

 

και στους 2. στον χ10 ειχα aio buffer ενα dark elf giran κυριως. στον χ5000 εναν elfa τοξοτη.

edit: απο την μια μου μαυρισες την ψυχη με αυτα που εγραψες απο την αλλη με πηγες ποσα χρονια πισω.

Link to comment
Share on other sites

Στο x10 με λέγανε Greeklover (Elf dagger) και στο x5000 VanNistelrooy (Elf, αλλά έπαιζα με sub Paladin)

Link to comment
Share on other sites

θαρρω σε θυμαμαι . στους ελληνες δεν επαιρνα ουτε ενα adena για να τους δωσω μπαφακια =)

 

Θυμάμαι μια τουρκάλα νανίτσα ΑΙΟ που την κράζαμε συνέχεια :)

 

Αλλά ντάξει τότε ήμουν 14 ;p

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι μια τουρκάλα νανίτσα ΑΙΟ που την κράζαμε συνέχεια :)

 

Αλλά ντάξει τότε ήμουν 14 ;p

 

Μέσα στο Giran Temple! Τι μου θύμησες τώρα! Ήμουν στο clan του περίφημου speedy , τον daggera που έριχνε τους donators και τον βρίζαν όλοι . Πω , τι με θυμήσατε . Ήμουν και δεν ήμουν 11-12 . Στον x5.000 έπαιξα ελάχιστα ... Παίζει αν είχε τα καλύτερα feature που είχε ποτέ ένας high rate. Δεν θα ξεχάσω ποτέ το craft στα S :3

 

Επίσης , στο κλαν μου ήταν ο νάνος (Δεν θυμάμαι πως τον λέγαν ρε γαμώ) που είχε του κόσμου τα material , μου είχε φτιάξει Majestic Set τζάμπα!

 

Κορυφαία παιδιά , κορυφαίος σέρβερ . Θα γύριζα στο L2 μόνο αν ξανα άνοιγε ο rez.

 

Είχα ένα νανί spoiler (MerryChristmas - 62 lvl) και έναν ελφά τοξότη (FlyBoy - 75) :D

 

Με το νανί είχα και κλαν με ένα σήμα "Post" , κόκκινο. Για 2-3 μέρες είχε γεμίσει η Giran από το κλαν μου , τους έκανα όλους invite!

Link to comment
Share on other sites

Καλη φαση.

Αν και εμενα ειναι καλυτερη η ιστορια...

 

 

 

 

 

@Κριμα για το παιδι

Link to comment
Share on other sites

Καλη φαση.

Αν και εμενα ειναι καλυτερη η ιστορια...

 

 

 

 

 

@Κριμα για το παιδι

 

Υπάρχουν πολύ καλύτερες απο τη δικιά μου , απλά εγώ ήθελα να την μοιραστώ . Φίλος μου , είχαμε μπει μαζί L2 Extreme και ήτανε 19 ώρες μέσα , 5 ώρες ύπνο . Επί 2 βδομάδες...

Link to comment
Share on other sites

ουτε η δικια μου ιστορια δεν φτανει σε ακραια σημεια....οντως κριμα στο παιδι  :'(

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου έχει φτιάξει και βίντεο με την ιστορία και το έχει ανεβάσει facebook . Δυστυχώς δεν μπορώ να το μοιραστώ μαζί σας . Το μόνο που έχω να πω είναι πως είχα δακρύσει , ειδικά όταν τελείωσε με την φωτογραφία που είχαμε βγάλει 5 μέρες πριν . Στο τέλος του σχολείου .

 

EDIT : Με κάνατε να ξαναδω το βίντεο και μόλις δάκρυσα . Διάβασα τον στοίχο (είναι γραμμένος απο ένα φίλο μου).. " Μετά απο ώρα είχαμε μείνει 5 παιδιά εγώ , ο αλέξης , ο παύλος (εννοώντας εμένα στο βίντεο) , ο πασχαλάκος και ο αντρέας κι καθώς προχωρούσαμεπρος το σπίτι μου , βρήκαμε τον πατέρα μου δακρυσμένο και μας λέει παιδιά , το παιδάκι το πήρε ο Θεούλης , το παιδάκι αναπαύτηκε , θα είναι καλά εκεί πάνω , τον ήθελε ο Θεούλης" . Ακόμα τα θυμάμαι ρε πούστη μου  :'( . ΓΑΜΩΩΩΩΩΩΩ 

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου έχει φτιάξει και βίντεο με την ιστορία και το έχει ανεβάσει facebook . Δυστυχώς δεν μπορώ να το μοιραστώ μαζί σας . Το μόνο που έχω να πω είναι πως είχα δακρύσει , ειδικά όταν τελείωσε με την φωτογραφία που είχαμε βγάλει 5 μέρες πριν . Στο τέλος του σχολείου .

 

EDIT : Με κάνατε να ξαναδω το βίντεο και μόλις δάκρυσα . Διάβασα τον στοίχο (είναι γραμμένος απο ένα φίλο μου).. " Μετά απο ώρα είχαμε μείνει 5 παιδιά εγώ , ο αλέξης , ο παύλος (εννοώντας εμένα στο βίντεο) , ο πασχαλάκος και ο αντρέας κι καθώς προχωρούσαμεπρος το σπίτι μου , βρήκαμε τον πατέρα μου δακρυσμένο και μας λέει παιδιά , το παιδάκι το πήρε ο Θεούλης , το παιδάκι αναπαύτηκε , θα είναι καλά εκεί πάνω , τον ήθελε ο Θεούλης" . Ακόμα τα θυμάμαι ρε πούστη μου  :'( . ΓΑΜΩΩΩΩΩΩΩ 

Troll or w00t?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...