Jump to content

ΠΑΡΕΛΑΣΗ IMPORTANT


LordNicolaS

Recommended Posts

Κάθε 28η πάω σε ταβέρνα με την παρέα μου, δεν ξέρω για σας αλλά εγώ έχω να δω παρέλαση εδώ και 4/5 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο αλλά εδώ σχεδιάζουν παρέμβαση στην παρέλαση αναρχικοί και αριστεριστές ;p

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο αλλά εδώ σχεδιάζουν παρέμβαση στην παρέλαση αναρχικοί και αριστεριστές ;p

Me tin kamera sto xeri se vlepw :P
Link to comment
Share on other sites

Me tin kamera sto xeri se vlepw :P

Αν οριστικοποιηθεί η δράση θα συμμετάσχω αλλά ακόμα το σκέφτονται.

Link to comment
Share on other sites

αντε γαμηθητε που θελετε και καραργηση παρελασεων,

 

δοξα και τιμη στους ηρωες ρε τουβλα,τωρα θα σας ειχε ο χιτλερ κατω απο τα αρχιδια του αν δε ητανε αυτοι για αυτο ραμενο

Link to comment
Share on other sites

αντε γαμηθητε που θελετε και καραργηση παρελασεων,

 

δοξα και τιμη στους ηρωες ρε τουβλα,τωρα θα σας ειχε ο χιτλερ κατω απο τα αρχιδια του αν δε ητανε αυτοι για αυτο ραμενο

fail.
Link to comment
Share on other sites

αντε γαμηθητε που θελετε και καραργηση παρελασεων,

 

δοξα και τιμη στους ηρωες ρε τουβλα,τωρα θα σας ειχε ο χιτλερ κατω απο τα αρχιδια του αν δε ητανε αυτοι για αυτο ραμενο

Τι λες βρε αμόρφωτο ζώο οι παρελάσεις ήταν ''έθιμο'' του Χίτλερ και μόνο για αυτό δε θα έπρεπε να γίνονται.

Link to comment
Share on other sites

Τι λες βρε αμόρφωτο ζώο οι παρελάσεις ήταν ''έθιμο'' του Χίτλερ και μόνο για αυτό δε θα έπρεπε να γίνονται.

αμα δεν θες μην παρελαζεις..απλο
Link to comment
Share on other sites

αμα δεν θες μην παρελαζεις..απλο

Το θέμα είναι ότι κανείς δε θέλει.Οι παρελάσεις είναι φασιστικές και εμετικές.Τα εμβατήρια είναι για το στρατό όχι για τα παιδιά του δημοτικού.Παπάρες.

Link to comment
Share on other sites

Τι λες βρε αμόρφωτο ζώο οι παρελάσεις ήταν ''έθιμο'' του Χίτλερ και μόνο για αυτό δε θα έπρεπε να γίνονται.

Esy den parelauneis gia to xitler , parelavneis gia na timisis tous nekrous , oso gia tous episimous den nomizw na girisi kaneis , mono diaforoi pou pisteuoun oti 8a tous prokseksei kapoios oti girisan kai 8a paroun +rep(opos to lew egw)
Link to comment
Share on other sites

Esy den parelauneis gia to xitler , parelavneis gia na timisis tous nekrous , oso gia tous episimous den nomizw na girisi kaneis , mono diaforoi pou pisteuoun oti 8a tous prokseksei kapoios oti girisan kai 8a paroun +rep(opos to lew egw)

Δε θα τους τιμήσω κάνοντας κάτι που οι ίδιοι πολέμησαν.Υπάρχουν και άλλοι τρόποι να τους τιμήσουμε μόνο στην Ελλάδα και την Τουρκία υπάρχουν ακόμα οι παρελάσεις δηλαδή στους τριτοκοσμικούς της Ευρώπης.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...