Jump to content

[Gr]Τι έχετε να πείτε ?


`NeverMore

Recommended Posts

Λοιπόν 1. Το βίντεο είχε παίξει και στην TV χρόνια πριν . 2. Πραγματικά απο που συμπεραίνουμε πως είναι αστυνομικοί?

Link to comment
Share on other sites

Ελα, ηρεμηστε, μην με κανετε να το κανω lock μιας και ειναι ενα ενδιαφερον θεμα.

 

Θα μπορουσε πολυ απλα να τους ριξει πισω απο τα καγκελα η χειροτερα να τους διωξει απο την χωρα.

Τα ανθρωπινα δικαιωματα ισχυουν για ολους, οχι μονο για τους συμπατριωτες σου.

σωπα ρε μεγαλεκαταλαθοςμοντ

 

 

γαμω την μανα του.

Link to comment
Share on other sites

σωπα ρε μεγαλεκαταλαθοςμοντ

 

 

γαμω την μανα του.

 

Μιας και αρκετα trolling πεφτει τελευταια σε καθε τοπικ, παρε απο αυτο το reply σαν το warn σου ωστε στο -1 να μη λες οτι δεν σε εκανα warn πρωτα.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αρκετα trolling πεφτει τελευταια σε καθε τοπικ, παρε απο αυτο το reply σαν το warn σου ωστε στο -1 να μη λες οτι δεν σε εκανα warn πρωτα.

σου φαινεται να ενδιαφερομαι;

Link to comment
Share on other sites

σου φαινεται να ενδιαφερομαι;

 

Οχι, γιαυτο και το -1, οταν ερθει η ωρα του, δεν θα μου ειναι καθολου δυσκολο.

 

OnTopic.

Link to comment
Share on other sites

Ρε ότι και να είναι από όπου  και να  είναι ίδιοι  με εμάς Μην είστε ρατσιστές , Και επίσης έχουν και δικαιώματα έτσι έκλεψες ναι να τιμωρηθείς αλλά να μπεις φυλακή για αυτό φτιάχτηκαν και όχι να το παίξεις ''κάποιος'' αν ήταν σωστός ο ξυλοδαρμός θα είχαν ακόμα και την θανατική ποινή.. ποιοι είναι αυτή και κάνουν Κουμάντο? Τι να πεις... 

 

Άποψη μου παιδιά μάθετε κάποιοι εδώ μέσα να την σέβεστε...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν 1. Το βίντεο είχε παίξει και στην TV χρόνια πριν . 2. Πραγματικά απο που συμπεραίνουμε πως είναι αστυνομικοί?

Πραγματικά πόσο χαζός και μπατσόφιλος παίζει να σαι ; Ο ίδιος ο Παυλόπουλος είχε βγει και έλεγε ότι είναι μεμονωμένο περιστατικό και ότι θα τιμωρηθούν.Νομίζω ότι μπήκαν σε διαθεσιμότητα τα συγκεκριμένα γουρούνια.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πόσο χαζός και μπατσόφιλος παίζει να σαι ; Ο ίδιος ο Παυλόπουλος είχε βγει και έλεγε ότι είναι μεμονωμένο περιστατικό και ότι θα τιμωρηθούν.Νομίζω ότι μπήκαν σε διαθεσιμότητα τα συγκεκριμένα γουρούνια.

Άλλωστε φαίνεται ο Μπάτσος δεξιά όπως κοιτάς.....

Link to comment
Share on other sites

γαμω την αστυνομια γαμω αλλα ας ερθουν να πιασουν εμενα εχω μηχανακι χωρις χαρτια 72 χιλιοστα ας ερθουν και με το που τους δω θα φανε ενα κωλοδαχτυλο μες στη μαπα και υστερα θα χαθω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...