Jump to content

[GR]Αργίες και Σαββατοκύριακα μάθημα στα σχολεία! ( VIDEO )


MixMasteR

Recommended Posts

Προφανως εισαι ενα απο τα ατομα τα οποια μολις δουν ενα εμποδιο στο δρομο τους, τα παρατανε με την μια.Κριμα ομως που αλλα ατομα δεν εχουνε την ιδια καταντια με εσενα ;)

 

Ίσως αν μπορούσες να επιχειρηματολογήσεις να μη φαινόσουν τόσο γελοίος trollface.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ίσως αν μπορούσες να επιχειρηματολογήσεις να μη φαινόσουν τόσο γελοίος trollface.jpg

 

Δεν χρειαζεται να επιχειρηματολογησω σε μια συζητηση με εσενα.

Πιστευω, μια προταση απο το πρηγουμενο μου post, σε χαρακτηρησε απολυτα.

 

Οσο για το μελλον της ευρεσης εργασιας στην Ελλαδα, δεν εχω κατι να πω εδω.Ξερω πως εχουνε καταντησει τα πραγματα αλλα αμα δεν προσπαθησεις να διεκδικησεις κατι, εστω στις ποιο δυσκολες καταστασεις, τοτε θα καταντησεις ενας VeGe σε ενα forum να κλαιγεσαι για τα προβληματα της χωρας στης οποια ζεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να επιχειρηματολογησω σε μια συζητηση με εσενα.

Πιστευω, μια προταση απο το πρηγουμενο μου post, σε χαρακτηρησε απολυτα.

 

Οσο για το μελλον της ευρεσης εργασιας στην Ελλαδα, δεν εχω κατι να πω εδω.Ξερω πως εχουνε καταντησει τα πραγματα αλλα αμα δεν προσπαθησεις να διεκδικησεις κατι, εστω στις ποιο δυσκολες καταστασεις, τοτε θα καταντησεις ενας VeGe σε ενα forum να κλαιγεσαι για τα προβληματα της χωρας στης οποια ζεις.

dn yparxi mellon oso k na diavasis kai nomikos na spoudasis i giatros pali se kafeteria tha doulepsis ^^

Link to comment
Share on other sites

 

Παιχνίδια εντυπώσεων τίγκα στα γενικόλογα, χωρίς καν να με ξέρεις.

 

Μπορώ πολύ απλά να σου δείξω πόσο "out" είσαι με μία ερώτηση. Το νέο νομοσχέδιο για την τριτοβάθμια το έχεις διαβάσει?

 

Link to comment
Share on other sites

dn yparxi mellon oso k na diavasis kai nomikos na spoudasis i giatros pali se kafeteria tha doulepsis ^^

 

Ποτε μην λες ποτε.Τουλαχιστον εγω δεν τα παραταω τοσο ευκολα.Και πολλα αλλα ατομα επισης.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε χρόνο τα ίδια λένε και το μόνο που γίνεται τελικά είναι να κόβουν τους περιπάτους και την πολυήμερη εκδρομή.

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ πολύ απλά να σου δείξω πόσο "out" είσαι με μία ερώτηση. Το νέο νομοσχέδιο για την τριτοβάθμια το έχεις διαβάσει?

 

Kαλά ψάξε στο Google!

 

(και μετά πες ότι ήσουν afk) <3

Link to comment
Share on other sites

 Παιχνίδια εντυπώσεων τίγκα στα γενικόλογα, χωρίς καν να με ξέρεις.

 

Μπορώ πολύ απλά να σου δείξω πόσο "out" είσαι με μία ερώτηση. Το νέο νομοσχέδιο για την τριτοβάθμια το έχεις διαβάσει?

 

 

Οχι και δεν με ενδιαφερει.Εγω ξερω πως σε 10 μηνες θα δωσω πανελλαδικες και υστερα, ευελπιστω, θα περασω σε ενα πανεπιστημιο για τις σπουδες μου.Απο εκει και περα, ενας Θεος ξερει τι θα γινει αλλα δεν προκειτε να μην το κυνηγησω μονο και μονο επειδη θα βρω μερικα εμποδια.

 

Να σου πω, εχεις περασει σε καμια σχολη?

Link to comment
Share on other sites

Ποια σχολη?

 

Πάντειο Πανεπιστήμιο Αθηνών: Τμήμα Δημόσιας Διοίκησης

 

Τι σχέση έχει που πέρασα?

Link to comment
Share on other sites

Πάντειο Πανεπιστήμιο Αθηνών: Τμήμα Δημόσιας Διοίκησης

 

Τι σχέση έχει που πέρασα?

 

Σχολη με αρκετα υψηλη βαση.Γιατι λοιπον περασες?Μιας και δεν υπαρχει μελλον?

Link to comment
Share on other sites

Σχολη με αρκετα υψηλη βαση.Γιατι λοιπον περασες?Μιας και δεν υπαρχει μελλον?

 

Το συμπέρασμα ότι είμαι ο βαρεμένος/ βολεμένος/ αποτυχημένος που έβγαλες παραπάνω δεν ξέρω και γω πως ακριβώς με έχεις φανταστεί, δεν σημαίνει ότι ισχύει.

 

Και θεωρώ τελείως βλακώδη την ερώτηση σου για να απαντήσω.

Link to comment
Share on other sites

τοτε θα καταντησεις ενας VeGe σε ενα forum να κλαιγεσαι για τα προβληματα της χωρας στης οποια ζεις.

mn krineis kanenan pos feretai se auto to forum dn 3ereis ti kanei e3w.

den prokite na ginoun auta p leei to topic epidi tote 8a klisoun ola ta sxoleia.

exw para pollous filous oi opioi  pernoun tn katalipsi sta sxoleia san eukeria na diavasoun gia ts paneladikes,twra apla ESY psaxneis dikaiologies gia na tin peis ston VeGe.

Σχολη με αρκετα υψηλη βαση.Γιατι λοιπον περασες?Μιας και δεν υπαρχει μελλον?

ama ta paratage etc opws les dn 8a pernage se autn tn sxoli.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...