Jump to content

[Gr] Ειδικές Δυνάμεις (Λοκ) ||| Μόρια ?


ExCaLiBuR®

Recommended Posts

kai tous 9 mines i ektos an tous kanoun 12 mexri na paw

Θες να πας ΛΟΚ, είσαι καυλωμένος με αυτά (έτσι λες) και δεν ξέρεις για τι πράγμα είναι η 12μηνη θητεία. 12 μηνη θητεία κάνεις όποιος είναι φαντάρος και είναι Ι1. Αν θέλει φυσικά. Αν θέλει να συνεχίσει, συνεχίζει 3 μήνες ακόμα ως ΕΠ.ΟΠ.

 

Μια συμβουλή. Άσε το CoD.

Link to comment
Share on other sites

Θες να πας ΛΟΚ, είσαι καυλωμένος με αυτά (έτσι λες) και δεν ξέρεις για τι πράγμα είναι η 12μηνη θητεία. 12 μηνη θητεία κάνεις όποιος είναι φαντάρος και είναι Ι1. Αν θέλει φυσικά. Αν θέλει να συνεχίσει, συνεχίζει 3 μήνες ακόμα ως ΕΠ.ΟΠ.

 

Μια συμβουλή. Άσε το CoD.

τι κάθεσαι και απαντάς ακόμη μωρέ, λες και θα γίνει ποτέ λοκατζής ο σαβούρας
Link to comment
Share on other sites

τι κάθεσαι και απαντάς ακόμη μωρέ, λες και θα γίνει ποτέ λοκατζής ο σαβούρας

skase re karagkiozi

Link to comment
Share on other sites

auta pou les ta kserw

min stenaxwriesai kai nai ta goustarw

na me sukwnoun 3iwra to prwi kai na me lene trekse

να δουμε αν θα σ αρεσουν οταν θα εισαι με 3 ωρες υπνο την ημερα .μην φανταστεις οτι θα κανετε τιποτα το συγκλονιστικο οπως στα παιχνιδια.σκοπανθρωποι κ αγγαριομαχοι ειναι ολοι οι εφεδροι(οι φανταροι)...for the record εχω να σου πω οτι κανεις(ειδικα στα στρατοπεδα-ανεξαρτητως σωματος) δεν προκειται να εκτιμησει την καυλα σου για το στρατο.αντιθετως οι καβλιεις ηταν οι καλυτεροι μπιφτεκαδες(κοροιδα του στρατου) στα χωσε σκοπετα.δηλαδη παντα το ονομα τους ηταν 1ο στη λιστα για να φανε ενα εξτρα 3ωρακι σκοπιας πυλης στη θεση μου η στη θεση οποιουδηποτε αλλου.

ακομη θυμαμαι ποσες σκοπιες μου ειχε βγαλει ο ιλαρχος μου(λοχος στα τεθωρακισμενα=ιλη-ιλαρχος=λοχαγος) για να παω να βοηθησω 3 λεπτα ακριβως στο αρμα κ μετα βουυυυυυρ κψμ για καφεδες κ προγευμα κ χαλαρη κουβεντα μαζι του με αλλα φιδια(=εμεις που δεν καναμε τιποτα γτ ειχαμε τελειωσει οταν δεν ειχε κ καλα εκπαιδευση).χααχχαχαχαχαχααχα η οταν γλυτωνα το βραδυνο σκοπετο γιατι το πρωι θα αλλαζα βληματα απ το αρμα μου κ επρεπε να ειμαι ξεκουραστος ωστε να μην πεσει τιποτα(εντολη διοικητου στρατοπεδου)....κ ο μπιφτεκας το γουσταρε αλλα παρεμεινε το κοροιδο μου!  χαχαχαχα

 

http://faeenamalaka.blogspot.com/2010/06/blog-post_22.html

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...