Jump to content

[Suggestion]Post time's cooldown


Reptant_

Recommended Posts

It's now at 30 seconds, i would suggest it getting at 20 seconds.

More posts, more activity!

 

Think about it, i think its not a bad idea..

Link to comment
Share on other sites

It's now at 30 seconds, i would suggest it getting at 20 seconds.

More posts, more activity!

 

Think about it, i think its not a bad idea..

Good idea.
Link to comment
Share on other sites

No, totally bad idea IMO.30 seconds are anough to go through the unread topics, write your reply and then reply again.

 

It's enough for me.

There and and non-alabnian ppl who can read faster

Link to comment
Share on other sites

No, totally bad idea IMO.30 seconds are anough to go through the unread topics, write your reply and then reply again.

 

It's enough for me.

Not enough for common users, for spam topics, for multiple topics reply.

Whats the bad point anyway?

Link to comment
Share on other sites

GR ρε και εσυ αυτο βρηκες να πεις? -10 δευτερολεπτα σιγα τα λαχνα ρε κατα την δικια μου γνωμη to forum εχει γινει fail τον τελευταιο μηνα δεν ξερω.. Ισως φταινε μερικοι μερικοι moderators Που το παιζουν καποιοι .. Γενικα.. πχ το l2jdev οσο παει γινεται ακομη πιο dead.. και αυτο οφειλεται σε πολλους λογους.. Ξανασκεφτητε λιγο τα rules που εχετε βαλει και δειτε αμα μπορειτε να κανετε αλλαγες..

bla bla no english sorry :(

Link to comment
Share on other sites

Ισως φταινε μερικοι μερικοι moderators Που το παιζουν καποιοι .. Γενικα.. πχ το l2jdev οσο παει γινεται ακομη πιο dead.. και αυτο οφειλεται σε πολλους λογους.. Ξανασκεφτητε λιγο τα rules που εχετε βαλει και δειτε αμα μπορειτε να κανετε αλλαγες..

bla bla no english sorry :(

GR:

Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα με κάποιον mod.

Το L2JDev έχει πέσει πολύ, αλλά το ελληνικό, και γιατί?

Γιατί το κάθε 16άχρονο - 17άχρονο που έχουν κάποιες εμπειρίες, όταν άλλος δημιουργήσει έναν Guide, Share ή θα το κλειδώσει ( Αναφέρομαι σε αυτούς που έχουν access ) ή θα γράφει από κάτω ότι του κατέβει, με αιτία να ξενερώσει ο άλλος.

Και ισχύει αυτό, άλλωστε που βρισκόμαστε?

Ένα δωρεάν φόρουμ είναι, αράξτε μερικοί που έχετε πρόσβαση και εσείς που το παίζετε " ανώτεροι "

 

ENG:

Personally I have no problem with a mod.

The L2JDev has dropped, but the Greek, and why;

Because each 16 old year - 17 old year, having some experiences, when else create a Guide, Share or will lock it (referring to those who have access) or write below that he descended in your mind.

so is that I think, and where are you?

A free forum is, cool guys some who have access, and you who play it "superior"

My english is so bad.

Link to comment
Share on other sites

GR ρε και εσυ αυτο βρηκες να πεις? -10 δευτερολεπτα σιγα τα λαχνα ρε κατα την δικια μου γνωμη to forum εχει γινει fail τον τελευταιο μηνα δεν ξερω.. Ισως φταινε μερικοι μερικοι moderators Που το παιζουν καποιοι .. Γενικα.. πχ το l2jdev οσο παει γινεται ακομη πιο dead.. και αυτο οφειλεται σε πολλους λογους.. Ξανασκεφτητε λιγο τα rules που εχετε βαλει και δειτε αμα μπορειτε να κανετε αλλαγες..

bla bla no english sorry :(

esy tse kathe forum p tros dekarma to theoris fail
Link to comment
Share on other sites

i doubt the posting time will be decreased by 10sec from 30 to 20.

 

2 years ago it was 1 min so it got a major reduce.

GR ρε και εσυ αυτο βρηκες να πεις? -10 δευτερολεπτα σιγα τα λαχνα ρε κατα την δικια μου γνωμη to forum εχει γινει fail τον τελευταιο μηνα δεν ξερω.. Ισως φταινε μερικοι μερικοι moderators Που το παιζουν καποιοι .. Γενικα.. πχ το l2jdev οσο παει γινεται ακομη πιο dead.. και αυτο οφειλεται σε πολλους λογους.. Ξανασκεφτητε λιγο τα rules που εχετε βαλει και δειτε αμα μπορειτε να κανετε αλλαγες..

bla bla no english sorry :(

 

[GR]: ενδιαφερον.... για πες μας απο που το συμπεραινεις oτι την εχουμε δει καποιοι.τους κανονες ΔΕΝ τους εχω αλλαξει ουτε εγω ουτε κανεις. ειναι απ τον ED .πως ειμαστε fail εδω κ 1 μηνα?Αλλο να κατηγορεις προσωπα κ αλλο να κατηγορεις καταστασεις!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...