Jump to content

[Discussion] Τι σας κάνει να θέλετε το Interlude


Versan

Recommended Posts

Τι σας κάνει να θέλετε το Interlude. Γιατι συνέχεια επιλεγετε interlude?

Ενώ ξέρετε οτι το 99,99% των server μέσα σε 6 με 10 μηνες θα κλείσουν.

Θέλω γνώμες, σκέψεις και αληθινούς λόγους διαφορας δηλαδη ανάμεσα σε clients. Γιατι δεν επιλέγετε ενα καλο Freya που δεν έχει bugs

Link to comment
Share on other sites

Eμενα προσωπικα μου αρεσει η απλοτητα του(xp+farm+pvp)Δεν χρειαζεσαι +30 skills,att,belts και δεν ξερω εγω τι αλλο..Επισης,το pvp στ interlude ειναι πιο ωραιο για μενα και δεν εχει και τα kamael να σου πρηζουν τα @@Ετσι κ αλλιως ποσο να παιξεις σ εναν server?Eνα μηνα το πολυ και μετα βαριεσαι... 8) 8) Αυτα απο μενα...

Link to comment
Share on other sites

6-10 μηνες;

βδομαδες θα ελεγα

 

και ειναι θεμα γουστου, εμενα πχ δεν μου αρεσει να παιζω freya..βρισκω το style των pvps αθλιοτατο..

Link to comment
Share on other sites

Eμενα προσωπικα μου αρεσει η απλοτητα του(xp+farm+pvp)Δεν χρειαζεσαι +30 skills,att,belts και δεν ξερω εγω τι αλλο..Επισης,το pvp στ interlude ειναι πιο ωραιο για μενα και δεν εχει και τα kamael να σου πρηζουν τα @@Ετσι κ αλλιως ποσο να παιξεις σ εναν server?Eνα μηνα το πολυ και μετα βαριεσαι... 8) 8) Αυτα απο μενα...

6-10 μηνες;

βδομαδες θα ελεγα

 

και ειναι θεμα γουστου, εμενα πχ δεν μου αρεσει να παιζω freya..βρισκω το style των pvps αθλιοτατο..

 

Συμφωνώ και με τους δύο. Το Freya εχει ωραια και καινούρια πράγματα και ξερεις τι παιζεις ενώ το interlude εχει bugs και μπορει να τον ανοιξει οποιος θελει!

Και εμένα μαρέσουν τα pvp στο interlude αλλα για mid rate το Freya!

Link to comment
Share on other sites

Βδομαδες στην καλυτερη περιπτωση... 8) 8)

k afto logo gt kaneis de thelei na ginei dimiourgikos kai na kanei kati afilokerdos...ala na mou peite stin elada to tzapa teliwse..
Link to comment
Share on other sites

k afto logo gt kaneis de thelei na ginei dimiourgikos kai na kanei kati afilokerdos...ala na mou peite stin elada to tzapa teliwse..

Φυσιολογικο μου φαινεται...Περναμε δυσκολους καιρουςΠοιος θα ξοδεψει τα λεφτα του για ενα game,ποσο μαλλον για ν ανοιξει εναν server...

Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα γούστου  τίποτα παραπανω...! Απλα το c6 έχει αναπτύξει διαφορετικά , ομορφα και απλοϊκά συναισθηματα. Καποιοι αυτο το γουσταραν, that's all !

Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα γούστου  τίποτα παραπανω...! Απλα το c6 έχει αναπτύξει διαφορετικά , ομορφα και απλοϊκά συναισθηματα. Καποιοι αυτο το γουσταραν, that's all !

Συμφώνω.

Φυσιολογικο μου φαινεται...Περναμε δυσκολους καιρουςΠοιος θα ξοδεψει τα λεφτα του για ενα game,ποσο μαλλον για ν ανοιξει εναν server...

k afto logo gt kaneis de thelei na ginei dimiourgikos kai na kanei kati afilokerdos...ala na mou peite stin elada to tzapa teliwse..

Είναι και αυτός ένας λόγος

Link to comment
Share on other sites

To Lineage όπως οι περισσοτεροι το γνωρισαν και το αγαπησαν τελειωσε με το Interlude.Απο κει και περα όλα τα updates,αλλαξαν ριζικα το παιχνιδι.

Και όπως συμβαινει με όλα τα παιχνιδια-και παρολο που πολλες φορες οι αλλαγες είναι προς το καλυτερο- τελικα οι αλλαγες αυτές δεν εγιναν αποδεκτες από πολλους παικτες.

Για παραδειγμα παρτε το ποδοσφαιρο.Ειναι το δημοφιλεστερο αθλημα στον κοσμο και εδώ και 100 χρονια δεν εχει γινει καμια σοβαρη αλλαγη.Και οποια κατά καιρους προταση για αλλαγη υπηρξε, απετυχε παταγωδως.

Συνεπως για μενα- όπως και για πολλους αλλους- από το Kamael και μετα το Lineage δεν είναι πια το ιδιο παιχνιδι.

Μπορει να είναι καλυτερο η χειροτερο, δεν ειναι ομως αυτό που αγαπησαμε.

 

Link to comment
Share on other sites

To Lineage όπως οι περισσοτεροι το γνωρισαν και το αγαπησαν τελειωσε με το Interlude.Απο κει και περα όλα τα updates,αλλαξαν ριζικα το παιχνιδι.

Και όπως συμβαινει με όλα τα παιχνιδια-και παρολο που πολλες φορες οι αλλαγες είναι προς το καλυτερο- τελικα οι αλλαγες αυτές δεν εγιναν αποδεκτες από πολλους παικτες.

Για παραδειγμα παρτε το ποδοσφαιρο.Ειναι το δημοφιλεστερο αθλημα στον κοσμο και εδώ και 100 χρονια δεν εχει γινει καμια σοβαρη αλλαγη.Και οποια κατά καιρους προταση για αλλαγη υπηρξε, απετυχε παταγωδως.

Συνεπως για μενα- όπως και για πολλους αλλους- από το Kamael και μετα το Lineage δεν είναι πια το ιδιο παιχνιδι.

Μπορει να είναι καλυτερο η χειροτερο, δεν ειναι ομως αυτό που αγαπησαμε.

 

Ναι πιστέυω ακόμα ότι η NcSoft έμεινε πιο πολυ στο interlude και δεν έκανε σύντομο update

Link to comment
Share on other sites

Eμενα προσωπικα μου αρεσει η απλοτητα του(xp+farm+pvp)Δεν χρειαζεσαι +30 skills,att,belts και δεν ξερω εγω τι αλλο..Επισης,το pvp στ interlude ειναι πιο ωραιο για μενα και δεν εχει και τα kamael να σου πρηζουν τα @@Ετσι κ αλλιως ποσο να παιξεις σ εναν server?Eνα μηνα το πολυ και μετα βαριεσαι... 8) 8) Αυτα απο μενα...

Link to comment
Share on other sites

egw simfono me olous sas sto oti oi interlude server einai pio aploi kai se pvp kai se farm alla kai se exp alla einai thema goustou dld ama exw orexi na pexw pvp server tha dialexw interlude alla a thelw na psaxtw kai na pexw enan mid-low rate server tha pexw tha epilexw ena freya server  ;D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock