Jump to content

Τα παρτσακλα που καταστρεφουν τους σερβερς.


SNA

Recommended Posts

Καθε μερα τα ιδια και τα ιδια.Σερβερς ανοιγουν,σερβερς κλεινουν.

Και τελικα δεν γινεται να φταινε παντα ολοι οι σερβερς.

Τα βλαμενα που περιφερονται απο σερβερ σε σερβερ,δεν φταινε σε τιποτα?

 

Ειναι αυτα που ενω διαμαρτυρωνται για τα Critical του τοξοτη,την ιδα στιγμη βριζουν μαναδες και οικογενειες στο chat ανευ λογου και αιτιας.

Ειναι αυτα που ενω απαιτουν 24 ωρες το εικοσιτετραωρο τον gm online,δεν παραλειπουν να  feedaroyn στην ολυ.

Eιναι αυτα που φωναζουν για τα bug του σερβερ,αλλα απο την αλλη δεν θα τους χαλαγε αν εφτιαχναν +16 με τα ιδια bugs.

Ειναι αυτα που διαφημιζουν στον ενα σερβερ καποιον αλλο,και πριν αλεκτωρ λαλησει τρεις,την εχουν κανει και απο τους 2.

Ειναι αυτα που ακολουθουν με ευλαβεια τον μεγαλο leader απο σερβερ σε σερβερ,και παρακαλανε να μαθουν το μυστικο της αθανασιας.

 

Το τελος του lineage δεν ηρθε μονο του.Ηρθε μαζι με τους high rate servers.Και μαζι με τους σερβερς αυτους μπηκαν στο παιχνιδι και χιλιαδες ανηλικα Ελληνοπουλα,που δυστηχως η μαμα τους δεν τους εμαθε μια απο τις βασικοτερες αρχες που θα πρεπει να εχει καποιος στη ζωη του.Το σεβασμο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τωρα αν σου πω οτι εχεις αδικο, ψεματα θα πω. Αλλα τι σε επιασε και ξεσπας ετσι αποτομα?

+1 παντως απο εμενα, οντως οι High Rate Server εκαψαν το l2.

Link to comment
Share on other sites

Ενώ εσύ που κλαίγεσαι ότι τα high rate κατέστρεψαν το L2 και παίζεις μόνο από τούτα είσαι καλύτερος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κλαιγομαι, εχω παιξει high rate και αρκετα μαλιστα και εχω δει ολα τα παραπανω που ανεφερε ο φιλος.

Οσο για το αν παιζω μονο απο τουτα το ξερω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Ενώ εσύ που κλαίγεσαι ότι τα high rate κατέστρεψαν το L2 και παίζεις μόνο από τούτα είσαι καλύτερος.

+++++++++
Link to comment
Share on other sites

Δεν κλαιγομαι, εχω παιξει high rate και αρκετα μαλιστα και εχω δει ολα τα παραπανω που ανεφερε ο φιλος.

Οσο για το αν παιζω μονο απο τουτα το ξερω εγω.

 

Δεν αναφερόμουν σε εσένα αλλά και εσύ δεν πας πίσω...

Link to comment
Share on other sites

+++++++++

Οκκκκκ, βγειτε μια στιγμη να μας πειτε οτι παιζετε official ολοι και σερβερ x0.5.

Ελεος τωρα. Ποιος δεν εχει παιξει high rate ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφερόμουν σε εσένα αλλά και εσύ δεν πας πίσω...

Με ξερεις απο χθες? Ή μηπως απο περυσι?
Link to comment
Share on other sites

Οκκκκκ, βγειτε μια στιγμη να μας πειτε οτι παιζετε official ολοι και σερβερ x0.5.

Ελεος τωρα. Ποιος δεν εχει παιξει high rate ?

 

Από τη στιγμή που παίζεις μόνο high rate δεν έχεις το δικαίωμα να λες πως εξαιτίας τους χάλασε το L2.

 

Προσωπικά έχω παίξει official και σε πολλά retail-like low rates με σοβαρές clan και ιστορίες. Ναι, έχω κάνει μικρές στάσεις σε high rates, αλλά δεν ασχολήθηκα ποτέ σοβαρά.

 

Με ξερεις απο χθες? Ή μηπως απο περυσι?

 

Προσβλήθηκες;

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που παίζεις μόνο high rate δεν έχεις το δικαίωμα να λες πως εξαιτίας τους χάλασε το L2.

 

Προσωπικά έχω παίξει official και σε πολλά retail-like low rates με σοβαρές clan και ιστορίες. Ναι, έχω κάνει μικρές στάσεις σε high rates, αλλά δεν ασχολήθηκα ποτέ σοβαρά.

 

Προσβλήθηκες;

Οχι, αλλα λες πραγματα που δεν ισχυουν. Δεν παιζω μονιμα σε High Rate, οπως ειπες και εσυ εχω κανει καποιες μικρες στασεις. Που ειναι το παραξενο?
Link to comment
Share on other sites

Οχι, αλλα λες πραγματα που δεν ισχυουν. Δεν παιζω μονιμα σε High Rate, οπως ειπες και εσυ εχω κανει καποιες μικρες στασεις. Που ειναι το παραξενο?

 

Αφού δεν παίζεις high rate, πες μας για ποιο λόγο ακριβώς νομίζεις ότι κατέστρεψαν το L2.

 

Εκτός και αν είσαι από τα παλικάρια που παίζουν low rate μέχρι τα 60 lvl και σταματάνε ή παίζουν μήνες σε carebear clans και παραμένουν non-factors για πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Καθε μερα τα ιδια και τα ιδια.Σερβερς ανοιγουν,σερβερς κλεινουν.

 

Ειναι αυτα που διαφημιζουν στον ενα σερβερ καποιον αλλο,και πριν αλεκτωρ λαλησει τρεις,την εχουν κανει και απο τους 2.

Αυτα συμβαινουν οτι εχουμε τοση μεγαλη πληθωρα server με προκαθορισμενο χρονο ζωης που ειναι μικροτερος της βδομαδας, με σκοπο τα χρηματα.

 

Προσωπικα, πιστευω οτι το community, ειδικα του Interlude, ειναι σχεδον οτι χειροτερο υπαρχει.Για λογους, που ισως εξηγησω υστερα ^^

 

@MixMaster:

Care

Link to comment
Share on other sites

Αυτα συμβαινουν οτι εχουμε τοση μεγαλη πληθωρα server με προκαθορισμενο χρονο ζωης που ειναι μικροτερος της βδομαδας, με σκοπο τα χρηματα.

 

Προσωπικα, πιστευω οτι το community, ειδικα του Interlude, ειναι σχεδον οτι χειροτερο υπαρχει.Για λογους, που ισως εξηγησω υστερα ^^

 

@MixMaster:

Care

//Agree (Pos to epa8a;O)

Anigi To Ka8e KID Server Nomizontas Pos  Tha Exei Epitixia Kai Auto Simenei +1 Fail Server

Apo Ekei  Proerxete To Fail  Community Pou Den Xerei Na Sebete Ktlp ktlp

 

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν παίζεις high rate, πες μας για ποιο λόγο ακριβώς νομίζεις ότι κατέστρεψαν το L2.

 

Εκτός και αν είσαι από τα παλικάρια που παίζουν low rate μέχρι τα 60 lvl και σταματάνε ή παίζουν μήνες σε carebear clans και παραμένουν non-factors για πάντα.

Ειπα στο πρωτο post μου οτι συμφωνω με τον φιλο που εκανε το ποστ, οσα ειπε ισχυουν, τα φαινομενα που ανεφερε τα εχω δει και εγω κυριως σε high rate σερβερ.

 

Πεταχτηκες να μου πεις οτι παιζω μονο high rate χωρις να ξερεις μονο και μονο για να πεις κατι. Αν ειναι ετσι η φαση το l2 το κατεστρεψαν οχι μονο ι high rate servers αλλα και εσυ που εκανες την σταση οπως λες, και εγω και ο Admin που τον ανοιξε και παει λεγοντας. Σε low rate σερβερ που παιζω εχω παρατηρησει ατομα που παιζαμε μαζι σε high rate να μην μπορουν να παιξουν. Εγω παιζω, τωρα εσυ θες να το πιστεψεις, καλως. Αν οχι πολυ που με απασχολει.

Συμφωνησα απλα με το παιδι παραπανω και μας γαμησες.

Link to comment
Share on other sites

Το τελος του lineage δεν ηρθε μονο του.Ηρθε μαζι με τους high rate servers.Και μαζι με τους σερβερς αυτους μπηκαν στο παιχνιδι και χιλιαδες ανηλικα Ελληνοπουλα,που δυστηχως η μαμα τους δεν τους εμαθε μια απο τις βασικοτερες αρχες που θα πρεπει να εχει καποιος στη ζωη του.Το σεβασμο.

 

 

Ti les mwre?Oi high rate servers ftene h oi noobo admins pou stinoune servers mono gia na pernoun leftakia apo donates?Enas igihs high rate server 8a pesei apo hacks/bugs twn 10xronwn...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock